Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
D

Teğmen
18 Mart 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
8 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
6 yıl
Meizu MX5 alınır mı?
aliexpressten 2r-trade magazasindan 950 liraya meizu mx5 almak uzereyim sizce alinir mi? yoksa lenovo vibe shot z90-7 mi almaliyim? bence meizu mx5 ama...
D
6 yıl
Elinizi Çabuk Tutun Bugün Son Gün!!!
La Liga, Premier League, TBL, Euroleague, Formula 1 ve daha bir sürü ligi izlemek isteyenler spor extra paketi yarın itibarıyla 17 lira oluyormu. bugün son günmmüş ilk ay ücretsiz 11 ay 13 liradan tanımlattım. paketi almak isteyen yarından önce alsın. yarın 17 lira.


bu da eklettikten sonraki paketlerim.
bunlar da kanıtları:

türksat:


eutelsat:
burada da 4 ağustostan itibaren olduğu yazıyor:

türksat:
eutelsat:


D
7 yıl
delta teknik servis hk.
telefonda en ufak çizik dahi olmadığı halde çizikler var yazılmış. sebebini bilen var mıdır? ayrıca daha önce tecrübesi olanlar işlemin hangi aşamada olduğu ve ne kadar süreceği ile ilgili bir fikir verebilrse sevinirim.

19.05.2015 bilgilendirme editi: az önce delta teknik servis tarafından aranıp bir yetkiliyle görüştüm. forumdaki konuma denk gelmişler. beklediğimden çok daha ilgili ve müşteriyi dikkate aldığını gösteren bir açıklama yaptı.

- öncelikle cihazın çizik olmasının garantiyi etkilemediğinden bahsedildi,
- can alıcı nokta cihazın kesinlikle darbe almaması, bunun da bir ölçümlemesi olmadığı için herhangi bir ezik, vuruk gibi durumlarda cihaz garanti dışı kalıyormuş, bu da servisin değil ithalatçıların kontrolündeymiş, servis cihazın arıza tespitini yaptıktan sonra "ezik, kırık" gibi bulguların olmadığına dair ithalatçıya fotoğraf gönderilip bu şekilde orjinal yedek parça temini sağlanıyormuş. ezik ve kırık yere düşme ve darbe belirtisi olduğu için granti dışı bırakılıyormuş ve apple dahil tüm servislerin uygulaması da bu şekildeymiş. zira darbenin cihazdaki komponentlere veya anakart üstündeki binlere mikro yapıya zarar verme durumu varmış, arıza buna bağlı olmasa da ithalatçılarla yapılan anlaşma gereği işlem böyle yürüyormuş. ki resmi yetkili servisler de darbe durumlarında garanti dışı bırakıyomuş cihazı.

- tüm yetkili servisler cihazları ilk aldığı anda kozmetik olarak kontrol edip, standart olarak kullanıma bağlı çiziklerin olduğunu belirtiyormuş. bu beni endişe ettiren unsurdu bu başlığı da bu yüzden açmıştım zaten

- benim cihazım da cuma günü kargoya verilecekmiş bu sizi ilgilendirmiyor.

- ve en önemli kısım kullanılan yedek parçalar %100 orjinal. ithalatçı firmalar örneğin benim ithalatçım "mavi iletişim" anlaşmalı servislerin oldukları ülkelerden ithal ediyormuş. bu yüzden de bir bekleme süresi var, bu sürecin bile orjinal parça kullanıldığının kanıtı olduğunu düşünüyorum, zira piyasa yan sanayi parçalarla dolu bu kadar beklenmezdi bi parça için.

- sonuç olarak delta servis şuan için ön yargılarımı kırmış bulunmakta. cumartesi günü telefon elimde olduğunda takılan ekranın kalitesi (orjinal olup olmadığı) ve yapılan işlemin temizliği ile ilgili fotolar ve izlenimlerimle buradayım. eğer memnun kalırsam, bu saatten sonra delta servis garantisi altındaki ürünleri üstelik piyasanın ortalama 300 lira altında almamam için en ufak bir sebep kalmayacaktır.

- ek olarak: telefonun yazılımını düşürebileceğim dahi söylendi ki bu çok avantajlı bi durum zira üretici firmaların tesmi servisleri yazılıma müdahalede telefonu garanti dışı bırakıyor. bu da delta servisin bir avantajı bence. hatta yazılım yüklemekonusunda uzaktan yardımcı olabileceklerini bile söylediler. tabi istersem kendileri de düşürüp gönderbilirlermiş ben hayır dedim, yeni yazılım iyidir.

- keşke root garantiyi bozuyor mu diye sorsaydım, içimde kaldı.


D
7 yıl
850 liraya 18 ay delta garantili sıfır gibi lg g3 32 gb alınır mı?
orijinal quickcircle kılıf da içinde alınır mı?
D
7 yıl
Digiturk uydu alıcısında Şampiyonlar Ligi...
next nx2 kampanyasında verilen digiturk cihazında dsmartın ücretli yayın yaptığı barca münih şl maçını bedava izliyorum.

dsmart boşuna para alıyor milletten oysa digiturkte bedava.


D
7 yıl
Sizce Alınır mı?
D
7 yıl
Türksat 4A Vestel TV Kanal Sıralama SatcoDX Dosyası 05.04.2015 (94 Şifresiz Sıralı Toplam 855 Kanal)
D
7 yıl
Bir sayısalcı için Hukuk mu Eczacılık mı?
Başlıkta da belirttiğim gibi sayısalcıyım, çok büyük hedeflerim yok ama anadolu'da bir yerde hukuk ve eczacılığı kazanabilecek puan yapacağımı düşünüyorum.

İkisinin de kendi çapında avantajları var tabi ki. eczane açma sınırlaması gibi bir sıkıntı yaşama ihtimali yüksek midir? eczacı ve avukatın çalışma alanları ve şartları ve avantajları nelerdir? hangi bölümü bitirmek diğerine göre daha kolaydır? bilenler aydınlatırsa sevinirim. iyi forumlar...
D
7 yıl
hukuk mu eczacılık mı?
puanlardan bağımlı ve bağımsız olarak iş olanakları, yaşam konforu, çalışma hayatı anlamında hangisi için çalışmalıyım?

erzurum atatürk üni olacak başka üni yok.
D
7 yıl
hukuk zor mu?
çalışmayı bırakmalı mıyım?

not: sayısalcıyım.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.