Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
02 Haziran 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Shimano Alivio 2.70m 10-30gr Telespin Hakkında
Arkadaşlar yeni başlayan biri için bu kamış uygun mudur? Ağırlığı 210 gram civarı, spin için fazla mı? Okuma VSysten Telespin'in fiyatı biraz yüksek, parçalı kamışları da yer sıkıntısından alamıyorum.
5 yıl
Kapının Önünde Aracın Camını Kırıp Ekranı Çalmışlar
Aracım VW Polo 2011. Sonradan takılmış dokunmatik ekran vardı. Sabah işe giderken bir baktım cam kırık, ekranı sökmüşler. Şimdi kaskodan camı değiştir, ekranı değiştir iyi güzel de; bu ülkede hırsızlık serbest sonuçta. Bunu engellemenin başka yolu yok mu şimdi?
5 yıl
Arabadaki Tüm Işıkları Görmemiş Gibi Yakanlardan Kendinizi Nasıl Koruyorsunuz?
Yaklaşık 9 ay boyunca haftada bir gün İstanbul-Bolu yapmak zorunda kalacağım. Dönüşler geceye denk geliyor. İnsanlarımızo kadar umursamazki kısalar,ön-arka sisler, parklar ıvır zıvır ne varsa yakıyorlar başkalarının gözünü aldığını düşünmeden. Bir de farları modifiye edip kısaları uzun gibi yapanlar var tabi. Köprüde trafik sıkışınca ön-arka sis yakmış bir Juke sahibine camı açıp "Başka yakılacak ışık var mı?" dedim, idrak edemedi dangalak. Bu dengesiz insanlardan kendimizi korumak için ne yapabiliriz. Sarı gözlükler hariç kullanacak bir şey var mıdır?
5 yıl
Auto King Dışında Mini Onarımla Çalışan Şirket
Auto King artık kokuşmuş bir işletme gibi geliyor gözüme. Her şeyin üçkağıtçılığını arıyorlar, yapmamak için uğraşıyorlar. Sanayide tamamını 125 liraya yapırdığım hasara mini onarımdan alacakları ücret + 400 lira istedikleri oldu zamanında. O yüzden bunlarla çalışmayan kasko şirketi var mı onu öğrenmek istiyorum.
5 yıl
Range Rover Velar Test Sürüşü
5 yıl
Motor Karteri Çatladı, Tüm Yağ Boşaldı
Evet arkadaşlar 2 gün evvel kötü yollardan geçerken aracın altına taş geldi, daha sonra oturduk yedik içtik, yaklaşık 4 saat sonra geri döndük. Geri dönüşte bir problem yoktu, taşa vurma filan da olmadı. Tesadüfen araçtan inince baktık ki yağ akıtıyor. Ben de bunu görünce aracı daha merkezi bir yere çekeyim diye atladım ki en hatalı davranışım bu oldu sanırım. Bu arada yağ ışığı da yanmıyordu. Neyse dik bir yokuşta motor freni yapayım diye 2'den 1'e atınca stop etti araç. Ben de çektim yol yardımla ustama götürdüm. Karterin çatladığını gördük, motor da dönüyordu bu arada. Ustaya bıraktım çıktım gece. Dün kaynatıldı karter, yağı ve yağ filtresi koyuldu. Motorda ekstra bir ses performans düşüşü filan yok. O kadar yağ eksilmesine rağmen nasıl yatak sarmadı hayret ettim. Ve bu yağ arıza lambaları ne zaman yanıyor onu da merak ediyorum.
5 yıl
AVM Otoparklarındaki Vale Parking Saçmalığı
Vale olayına zaten sinir oluyorum, AVM otoparklarında normal otoparkın 10 metre ötesindeki yere neden insanlar ücret veriyor anlayabilen var mı?
7 yıl
15.Piyade Eğt.Tug.Piyade Çvş.Eğt.Tb Hakkında Bilgisi Olan?
15.Piyade Eğt.Tug.Piyade Çvş.Eğt.Tb hakkında bilgisi olan 358. KD ve öncesi arkadaşlar neler tavsiye edersiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle