MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
A

Teğmen
26 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
3 ay
Çakmak çalışmıyor
Merhaba arkadaşlar çakmak kısmına araç şarj taktım bozukmuş kıvılcım çıktı çakmak ve torpidpdaki soket çalışmıyor sebep ne olabilir şalter mi bozuldu acaba 2014 audi A4 araç
A
5 ay
Huzur Derneği - İnsani Yardım Derneği
Huzur Derneği 2020 yılında Mahmud ŞENTÜRK Hocamız önderliği ile ümmete hizmet etme sevdası ve gayretiyle edinerek Ankara'da kuruldu. Kurulduğu günden beri “Ümmete huzur olsun” sloganıyla hiç durmadan büyüyen ve genişleyen faaliyet alanlarıyla, hizmetlerine ehli sünnet çizgisi hassasiyetinden asla vazgeçmeden ilk günkü şevkle ve azim ile bıkmadan, usanmadan devam etmektedir.

Projelerimiz;

Su Kuyusu

Su hayatın olmazsa olmazı, en hayati ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir insanoğlu için. Yaşadığımız coğrafya ve imkanlarımız bakımından, dünyada bu temel ihtiyaca en kolay ulaşabilen şanslı milletlerden biriyiz.

Peki ya bizim kadar şanslı olmayanlar?

Ne yazık ki her coğrafya bizler kadar şanslı değil, bir yandan halimize şükür ederken bir yandan da susuzluk problemi ile hayatlarını sürdürmeye çalışan kardeşlerimizi göz ardı etmemeliyiz. Teknolojinin, imkanların bu denli geniş olduğu günümüzde bir damla suya muhtaç milyonlarca insanın olması ne kadar acı bir gerçek. Bu insanları yoksullaştıran tek etken ise ne yazık ki coğrafik konumları değil. Yüzlerce yıldır politik sebeplerle sömürülen bu topraklar bilerek ve istenerek yoksullaştırılıyor. Sömürgecilik devri bitse de zulüm ve acı halen devam ediyor.

Susuzluk konusundaki veriler göz korkutuyor.

Bizden uzakta yaşanan bu acıları ise bazen sadece rakamlar halinde okuyoruz. Dünyaca kabul edilen verilere göre;
  • Dünya’da 785 milyon insan içme su sıkıntısı çekiyor.
  • 144 Milyon insan su ihtiyacını su birikintilerinden karşılamak zorunda.
  • Kirli sulara bağlı hastalıkları sebebiyle çeşitli bölgelerde can kayıpları olmakta.
  • Milyonlarca çocuk su ihtiyacını karşılamak için eğitimini yarıda bırakıyor.
  • 206 Milyon insanın suya erişimi en az yarım saat sürüyor.
  • 2025 yılında gezegenizimin nüfusunun yaklaşık yarısının su sıkıntısı çeken bölgelerde yaşamak zorunda kalması bekleniyor.

Kurban Bağışı

Kurban organizasyonlarımız ile 3 kıta 20 ülkede umuda vesile olmayı gaye edindik. Dünyada çeşitli sıkıntılarla boğuşan birçok mazlum coğrafya bulunmakta, buralara da umudu taşımak elbetteki bizim vazifemizdir. Açlık, susuzluk, yetersiz beslenme, salgın hastalıklar, savaşlar, doğal afetler her yıl milyonlarca insanın hayatını tehlikeye sokuyor. Açlık ve yetersiz beslenme problemleri en çok da çocukları etkiliyor. Dünyamızda 800 milyonu aşkın insanın açlık sorunu ile karşı karşıya olduğu biliniyor. Gelişmekte olan ülkelerde doğan her 6 bebekten biri yetersiz beslenme sebebiyle hayata gözlerini yumuyor.

2020 Yurt dışı Kurban Organizasyonu
Allah (C.C.) dünyadaki her bir nimeti tüm insanlık için yaratmışken, kimileri israfta kimileri bir lokma ekmeğin yoksunluğunda boğuluyor. İmkanların ve nimetlerin bu kadar ulaşılabilir olduğu, bir elden tutup bir yüze tebessüm olmanın be denli kolay ve bu denli geniş olduğu çağımızda yoksulluk, açlık vb. problemlerin tek nedeni insanoğlunun bencilliğidir. Bu yoksayışa nispeten, bizler paylaşmanın kıymetini bilmenin gayretindeyiz. Uzak, yakın ayırt etmeksizin iyiliğe niyet etmiş kalplerle hayır yollarına koyuluyoruz. Bu Kurban Bayramı’nda da kardeşliğin bilincindeki hayırseverlerimizin destekleri ile
Asya ve Afrika’nın mazlum coğrafyalarına “Bu Bayram Afrika’ya Huzur Olsun” sloganıyla ulaştıracağız.


Huzur Derneği , sizlerden aldığı güç ile tüm insanlığın hizmetinde..
A
8 ay
epson için hangi mürekkep daha iyi
merhaba arkadaşlar Epson L365 yazıcı kullanıyorum geçen magenta bitti cescesor dan aldım otjinal den farkı yok sayılır şimdi diğer renkler bitti photoink mürekkep 4x500ml 120 tl cescesor 1x500 ml 100 tl photoink iş görür mü ben a4 boyutunda resim basıyorum fiyat çıktısı büyük punto ile ama 70 ml mürekkep 3 sene gidiyor siyah ve magenta erken bitiyor photoink mi cescesor mu tavsiyelerinizi bekliyorum
A
11 ay
Bu aracın fiyatı ne eder?
Arkadaşlar merhaba A4 avant 2.0 2014 92.000 km dizel yeni göğüs 2015 kasa kaza yok sol çamurlukta motor sürtmesindrn boya var 980 TL hasar değişen yok deri döşeme kaç eder.
A
12 ay
Aygün Emlak, kapaklı emlak, kapaklı arsa fiyatları, kapaklı emlak ofisi
Kapaklı, Tekirdağ ilinin en fazla nüfusa sahip en çok göç alan sanayş ve yerleşim bakımından en fazla gelişen bölgesidir. artan nüfus ve gelişme emlak sektörünü olumlu yönde etkilemiştir. sürekli artan nüfusu ve göç alması her bütçeden yatırımcının gözdesi haline getirmiştir. Aygün Emlak 12 yıllık tecrubesi ve zen gin yatırım portfoyü ile kapaklı emlak sektörünün öncü şirketlerindendir. kapaklı arsa ofisi arayanların bir numaralı tercihi Aygün Emlak.https://www.aygunemlak.com.tr
A
12 ay
Bereket Derneği, İslami ve insani yardım faaliyetleri, medrese, hafız, su kuyusu, kurban

Bereket Derneği 2008 yılında Muhammed Culha Hocamız önderliği ile ümmete hizmet etme sevdası ve gayretiyle ehli sünnet çizgisinden ayrılmamayı ilke edinerek Esenyur’ta kuruldu. Kurulduğu günden beri “Ümmete bereket olsun” sloganıyla hiç durmadan büyüyen ve genişleyen faaliyet alanlarıyla, hizmetlerine ehli sünnet çizgisi hassasiyetinden asla vazgeçmeden ilk günkü şevkle ve azim ile bıkmadan, usanmadan devam etmektedir.

Bereket Derneği aktif projeleri; Hafızlık ve İslami İlimler Eğitimi, Aşevleri, Askıda Ekmek Yardımları, Yetim Çalışmaları, Adak-Akika ve kurban, Su Kuyuları, Afrika Yardımları, Mültecilere Yönelik yurtiçi ve yurtdışı çalışmalar ve tebliğ faaliyetleri. Derneğimiz, insanlığa yararlı olabilecek tüm alanlarda çalışmayı kendine şiar edinmiş ve bu konuda sürekli proje üretmeyi kendisine borç bilmiştir.
https://www.bereket.org.tr/
A
2 yıl
Bu arabanın piyasası ne eder
Arkadaşlar merhaba A4 avant 2.0 2014 92.000 km dizel yeni göğüs 2015 kasa kaza yok sol çamurlukta motor sürtmesindrn boya var 980 TL hasar değşşen yok deri döşeme
A
6 yıl
Cevap: Işık Avm- kredi kartsız elden senetle mobilya mağazası
Üretici gücü ile üretiği mobilya modelleri ile esenyurt mobil mağazaları araında adından sürekli söz ettiren ışık mobilya mobilya alırken mutlaka ziyaret edilmesi gereken mağazalar arasında.

ışık avm adı altında yüzlerce marka da mobilya beyaz esya halı binlerce model ürünün satışını yapmakta
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.