Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
08 Şubat 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
101 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Düşük İndirme Hızı Sorunu

Hat Değerlerim


Buda Speedtest de modeme bağlı tek cihaz ile ethernet üzerinden yaptığım hız testiMüşteri hizmetleri ile görüştüm onlarda çözemedi. Canlı derse giremedim. Ne yapmalıyım

3 yıl
Termal macun sürecegim yer hk.
Bilgisayarımın ısınması ve eskisi gibi performans vermemesinden şikâyetçi olarak söktüm üzerindeki eski termal macun işaretli yerin içersinde dağılmış haldeydi ancak bu kadar silebildim. Tekrar sürerken sadece gri kısmamı yayayım yoksa yeşil yere de sürmem gerekiyor mu, yada sürdüğümde taşsa o kısım için sıkıntı olur mu.
3 yıl
Rockstar Game Launcher online sorunu
Epicin gta 5 bedava vermesi ile bir hevesle aldım fakat evdeki wifi ile ne yaparsam yapayım rockstar servislerine bağlanamıyorum. Mobil veriden denediğimde sorunsuz giriyor ama wifi ile bağlanamıyorum bir türlü. İnternette arattığımda modemle alaklı upnp ayarları çıkıyor fakat hali hazırda ayarlarım doğru. sorunu bulamıyorum yardım.
4 yıl
M2 ssd vidasi nereden bulabilirim
Teknik servise verdiğim zaman anakart değişmişti soket boştaydı, vidayı sökmüş ama geri takmamışlar. Nereden bulabilir,alabilirim yada hdd nin vidalardan birini söküp oraya takabilir miyim?
4 yıl
Fan ayarı
Monster abra a5 V10.3.2 model pc ye sahibim

Oyuna girerken ( özellikle mortal kombat 11) fanları turboya almam gerekiyor. Bu modelde fan ayarı için monster control centera girip fan ayarlarına girip turboya tıklamam lazım, uygulamanın kısayol özelliği yok . Ben bumu otomatik bir klavye, tuş script kisayol ile yapabilir miyim?
4 yıl
Garip bir altyapı sorunu
Arkadaşlar yeni bir eve taşındım, öğrenciyiz ve sitenin A blogunu sorgulama yaptığımızda 69 mbps lik bir altyapı çıkıyor, b ve c blokta ise hic alt yapı gözükmüyor. Bütün ISP leri denedim hepsinde sonuç aynı. Site yönetici ile görüştüğümde ada net diye ilk duyduğum ISP yi önerdi onlarda 12 mbps interneti 89 tl ye bağlıyor. Bunla ilgili ne yapabilirim.

Edit: bu ada denen isp ye bağlatmış kullanan da varmış.
4 yıl
Bluetooth kulaklığın şarjı hk.
Arkadaşlar Sony WH-CH500 bluetooth kulaklığım var. Kullanma kılavuzunda 500mA çıkışlı bir şarj aleti ile şarj ediniz yazıyor. Fakat 500mA le şarj eden şarj cihazım yok. Bunu ben 1A çıkışlı powerbank ile şarj etsem bir sorun olur mu? Ilerde başımı ağrıtır mı?
4 yıl
Garip bir laptop arızası
Arkadaşlar bir kaç ay önce monster laptopum açılırken garip bir şekilde açıldı. 1 defa bu sekilde açıldı ve herhangi bir sorun yoktu. Aradan bir kaç ay gecti aynı sekilde aynı hata tekrar göründü.
Simdi ise o hata pc açılırken değilde oyun oynarken belki yarim saniye kadar görünüp kayboluyor.
Başta sadece açılırken böylearada bir görünüyordu artik oyunlarda buna benzer yeşil ya da pembe noktacık görünüyor.
Arıza nerede olabilir. Garantisi var kasımda bitiyor şuan yaz okulunda olduğum için yollayamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz
4 yıl
Google Drive İndirme Kotası Sorunu
Google Drive dan indirmek istediğim 14gb lık bir dosya var tam 8 gb da hata veriyor ve tekrar indirmeye çalışınca da kota aşıldı sorunu veriyor. kendi drive hesabıma 5 kopya oluşturdum. kopyalarda aynı şekilde kota hatası veriyor. nasıl indireceğim ben bu dosyayı
işin garip yanı kopyalar benim drive'ım da ve benden başkası kullanamaz ama kopyada da kota hatası mevcut
4 yıl
M2 Ssd soket tipi karmaşası
Laptopda bir adet ssd+hdd mevcut. 2. bir ssd takmayı düşünüyorum fakat soket hakkında kafam karıştı.

Bilgisayarda takılı olan ssdnin soketi:


bu şekilde

M2 diye arayınca bu şekilde de ssdler çıkıyor o yuvaya bu ssd takılabilir mi. Sorma sebebim bu şekilde 3 uçlu yaklaşık ayni özelliklere sahip ssd daha ucuz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle