Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 ay
BİGSUR SONRASI MAC KAFAYI YEDİ

Selam millet 2020 MacBook airimi dün öğle saatlerinde bigsura yükselttim fakat o andan itibaren fanlar durmadan çalışıyor. Uçak kalkıyormuş gibi bi ses sürekli bilgisayardan gelmeye devam ediyor. Catalinada hiç böyle bir sorunum yoktu fakat bigsurda safariye girince bile fanlar açılıp çok yüksek bir sesle çalışmaya başlıyor. Ne yapmam lazım?

geçen yıl
AİRPODS KUTUSU HK

Millet selam bugün aklımı çok fazla çelen bir şeyi sormak istiyorum. Airpods 2.nesil sahibiyim ve aldığım günden beri özenle kullanmaya dikkat ediyorum. Fakat bugün cebime biraz bozuk para ve demir anahtarın olduğu kısma koymuşum kutuyu çıkarttığımda üstünde hafif bir morumsu renk oluşmuştu. Silmeye çalışınca da geçmedi. Daha önce de airpods 1 kullandım onda da böyle bi sorunla karşılaşmıştım fakat çok üzerinde durmamıştım. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı ya da herhangi bi sorunun belirtisi midir? İçindeki mıknatısların demirlerle etkileşimi olabileceğini düşündüm fakat çevremde bunu yaşayan ya da buna dikkat eden birileri yok.—Zamanla üstündeki morluk geçiyor bu arada.

geçen yıl
Lightning kablo hakkında

Millet selam. Aklıma takılan bir konu oluştu. Herhangi bir apple ürünün Lightning kablosu diğer cihaz için fark eder mi? Tüm Lightning kablolar aynı mı? AirPods'un kutusundan çıkan kabloyu İphone'umun kablosuyla değiştirmem herhangi bir fark yaratır mı?

geçen yıl
AirPods 3 hakkında

Millet selam. AirPods 2 almayı düşünüyorum fakat Nisan ayı Apple etkinliğinde AirPods 3 tanıtılıcağı konuşuluyor. AirPods 3'te ne gibi bi yenilikle karşılaşabiliriz? Fiyatının Airpods 2 den fazla olma durumu var mıdır? Nisan ayında tanıtılması durumunda tahminen ne kadar zamanda Türkiye'de satışa çıkar?

2 yıl
SPOTİFY PREMİUM HK

Millet selam. Yaklaşık bir senedir spotify premium kullanıyorum ancak iptal etmeye karar verdim. Premiumu iptal ettiğimde hesaptaki şarkılar siliniyor mu? Tekrar premiuma geçiş yaparsam geri gelirler mi?

2 yıl
AIPODSLARIMIN SÜREKLİ BAĞLANTISI KESİLİYOR
Millet selam. AirPods 1.nesil kullanıcısıyım. Geçen ay garantisi biten airpodslarımın 2-3 haftadır sürekli bağlantısı kesiliyor. Oyun oynarken yada müzik dinlerken bu durumu yaşamaktan usandım artık. Defalarca sıfırladım,aygıtı unut dedim sonuç yine aynı. Giderek daha da sık kesilmeye başladı. Kulağıma takıyorum beş altı dakika sonra kesiliyor bağlantısı ve tekrar kutusuna koyup tekrar takmam gerekiyor. Pil ömrü bittiği için olabilir mi diyicem aldığı senesinden beri kullanan arkadaşım var. Çözümü bilen var mıdır?
2 yıl
AMERİKADAN TR KREDİKARTIYLA TAKSİTLE CİHAZ ALMAK
Amerikadan kuzenim haftaya gelicek ve abdden bir macbook almak istiyorum. Şu anda kendisi alıp getiremez ücreti benim ödemem gerekiyor. Kendi türkiye kredi/banka kartımla apple pay yoluyla taksitli bi macbook alabilir miyim? Aldığımda kuzenim apple store a gidip benim yerime alabilir mi?Macbook klavyesinde herhangi bir donanım arızası oluşur mu?
2 yıl
Yurtdışından apple pay ile macbook almak
Amerikadan kuzenim haftaya gelicek ve abdden bir macbook almak istiyorum. Şu anda kendisi alıp getiremez ücreti benim ödemem gerekiyor. Kendi türkiye kredi/banka kartımla apple pay yoluyla taksitli bi macbook alabilir miyim? Aldığımda kuzenim apple store a gidip benim yerime alabilir mi?
3 yıl
Silinebilir.
Silinsin.
4 yıl
Hala yurt dışından ipX alabilir miyim?
Millet selam. Yeni iphone fiyatlarını biliyorsunuz malum çok yüksek. Az önce baktım 8 plus 700 dolardı amerikada. İphone X in satıştan kalktığını biliyorum ama yurt dışından ipX alma imkanım yok mu? 800-850 dolar civarı verebilirim. Bu arada kapalı kutu cihazın türkiye uyumlu olup olmadığını nerden anlıyacağım?
Sağolun.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle