Ahah, hep derim herekse bir hobi lazım diye. ben de profesyonel odadan kaçışçı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorum sanırım :D Olayı biliyorsunuzdur aslında: bu eskiden oynadığımız odadan kaçış temalı internet oyunlarının etten kemikten, fiziksel halini yapıyorlar. Bildiğin odaya giriyorsun, adamlar kamerada izliyor, yapamadığın yerde ipucu veriyorlar hoparlörden falan.

Bugüne kadar bu alanda en eğlendiğim anım, ofisten bir ekiple 5 kişi gittiğimiz Mazeup diye bir mekanda oldu. Bugüne kadar çıkmış sanırım bütün browser bazlı odadan kaçış oyunlarını oynamış biri olarak, mazeup'daki oyun aralarında en iyisiydi diyebilirim. Bir de iş arkadaşlarıyla gidince abi öyle bir gaza geldik ki, puzzle'ları çözeceğiz diye nasıl ortalığı birbirine katıyoruz, nasıl yırtılıyoruz falan Sonunda bir 5 dakika kala falan, biraz da yardım alarak bulabildik ama felaket güldük.

Burada eminim bu tür oyunlara meraklı birileri vardır. Tavsiyeesi olan, komik hikayeleri olan falan var mı? Birlikte odadan kaçalım :D