Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
04 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
200 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
5 ay
....

..

geçen yıl
Dosya ne zaman hazır olur?(Ehliyet Geldi)

Geçen cumartesi direksiyon sınavımı geçtim dosya haftaya pazartesi hazır olur mu?

geçen yıl
Mobil sürümde yaşadığım sorun
Resimdeki şekilde üstte böyle bir görüntü oluyor ve görünüşü daraltıyor.

2 yıl
SINAV 28 HAZİRANDA
Allah belanızı versin
2 yıl
Yks 28 Haziran
3 yıl
Şimdi bu yaşlının yaptığı saygısızlık değil mi? [Başlık düzenlendi]
Kurstan çıkmışım mental anlamda yorgunum içimden birşey yapasım gelmiyor, fiziken de sıcaktan tükenmişim. Otobüse bindim gidiyorum. Otobüste küçük ama dolu değil koltuklar boş. Neyse oturdum işte dışarıyı izliyorum. Evime doğru yol alırken bir tane beynini kullandığından şüphe duyduğum bir yaşlı bindi, o da koltuğa oturdu. Aramızda hiçbir olay da geçmedi. Eve bir durak kalmışken indi, inerken de yüzüme " Çalışacağına insanlık öğren biraz insanlık" dedi. Böyle cahillik görmedim. Ulan naptım İnerken söyleyeceğine otobüste neden söylemiyorsun ? Lafı çarpıp kaçacağına erkek gibi de söylemiyor. Arkadaş bu nedir yeminle ya. Umarım aynı otobüste tekrar karşılaşırız

Ne dolmuşum be

Başlığı daha hafif bir tabir ile değiştirdim. Olayın ardından sinirle yazdığım için. Bazen dayağı hak ediyorum
3 yıl
Soylu'ya "Akıllı ol" diyen adam bakın ne çıkmış?


İçişleri Bakanı Soylu’ya “Akıllı ol” diye bağıran provokatör Mehmet Ali Sivaz’ın, DHKP-C, THKP/C ve DEV-YOL ile bağlantısı tespit edildi.
https://t.co/j4evfdDhu5

Eksik olmuş fetöcü de olmalıydı
3 yıl
Lenovo z50 kapanma sorunu..
Bugün laptop sorun çıkarmaya başladı ilk kapanma ets2 oynarken meydana geldi fişi çekilmiş gibi tık diye gitti. Ekran da yeşilimsi bi renk aldı, kapandığındaki gibi tam siyah bir ekran değil. Bu arada fan da çok yavaş çalışıyor alt sol kısım ve sol üst fan ızgara kısmı elimi yakacak kadar sıcak. Eskiden daha sesli çalışır idi ve daha çok hava üflüyordu ızgaralardan. Şimdi fan sesi hiç duyulmuyor.

2. kapanışta az önce oldu bu sefer basit bir oyun açtım (roblox) yarım saat falan oynadım tekrar tık diye gitti. Nasıl çözülür bu?
3 yıl
PS4' ümdeki ciddi sorun
Ciddi bir sorun var arkadaşlar cihazımda. Son günlerde cihaz acayip sesler çıkarmaya başladı. Cihazı ilk başlattığımda bir sorun yok, düzgünce açılıyor, yükleme sürelerinde herhangi bir değişiklik yok yani sorunun hdd'den kaynaklandığını sanmıyorum.

Dün akşam Nfs payback oyunu oynadım 2-3 saat boyunca, oyunun ilk başındaki derinden gelen tık tık sesleri bir süre sonra acayip elektronik seslere (bopvoobpovo gibi) dönüştü. Oyun çok kasmaya başladı fps düştü. Cihazı kapatıp makinenin sesini dinledim, taaakııırzz tukurzzz diye ses çıktı, can çekişti resmen cihaz.

Bugünde aynı oyunu 15 - 20 dakika oynayıp cihazı kapatırken videosunu çektim. Dünkü ses kadar acı bir ses değil ama yine de kötü bir ses. Sesi şu videoda dinleyebilirsiniz:http://dhbr.co/bs6y
Sorun nedir tam olarak?
3 yıl
Benzine 27, Motorine 10 Kuruş Zam Geliyor!
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.