Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
22 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
184 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Anneler Günü’ne özel, seçili sitelerde 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 26 Nisan - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde) yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’larla, Albaraka Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar ile kampanyaya dahil seçili internet sitelerinde (Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde) yapılacak alışverişler dahildir.
 • Fiziki mağazalardan ve fiziki POS'lardan yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, kampanya koşullarında yer alan geçerli internet sitelerinden ve mobil uygulamalardan gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • 50 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 500-1.499 TL, 100 TL Worldpuan kazanımı için aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 21 Mayıs 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Haziran 2021'de geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 21 Mayıs 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 21 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 22 Haziran 2021'de geri alınacaktır.
 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için HEDİYE yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454'e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEDİYE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEDİYE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 26 Nisan-9 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
 • Seçili internet siteleri:
 • AMAZON
 • GİTTİ GİDİYOR
 • HEPSİBURADA
 • N11
 • TRENDYOL
2 yıl
Bartu Küçükçağlayan ve Eser Yenenler'den skandal yayın
4 yıl
Ucuzabilet Worldcard kampanyası (15.08-15.09.2018)
15 Ağustos – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında ucuzabilet.com internet sitesi ile IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden Worldcard ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 25 TL worldpuan hediye edilecektir. Üsütelik vade farksız taksit fırsatı ile...

· Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL worldpuan kazanabilir.

· Kampanyaya Yapı Kredi Worldcard’lar ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Wıorldcard’lar dahildir.

· Kampanya kapsamında kazanılan worldpuanlar 20 Eylül 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Kullanılmayan worldpuanların son kullanma tarihi 1 Ekim 2018’dır. Kullanılmayan puanlar 2 Ekim 2018 itibari ile geri alınacaktır.

· Mail order üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

· Ticari kartlar, puan kullanılarak yapılan alışverişler, nakit çekim işlemleri ve iadeler kampanyaya dahil değildir.

· Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

· Yalnızca ucuzabilet.com web sitesi ile IOS ve Android mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen internet alışverişleri kampanyaya dahildir.

· Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden ya da SMS ile gerçekleşmektedir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının indirilmesi ve uygulama içindeki “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

· Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454'e gönderilmesi gerekmektedir. Yapıkredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için UCUZABILET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635'e gönderilmesi gerekmektedir.

· SMS gönderim bedeli (KDV ve ÖİV dahil) Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
https://www.ucuzabilet.com/kampanya/ykb-world-puan
6 yıl
Carrefoursa.com'dan 150 TL Alışveriş Yapan Herkese 30 TL Değerinde Puan HEDİYE!
“Kampanya 25 Mart – 31 Mart 2016 tarihleri arasındawww.carrefoursa.com’dan 150 TL ve üstü teslimli alışverişlerde 30 TL değerinde puan kazanılacaktır. Kampanyadan bir kullanıcı sadece 1 kez faydalanabilecek ve 150 TL ve üstü alışverişlerde tutara bakılmaksızın maksimum 30 TL puan kazanabilecektir. CarrefourSA Kart sahibi olmayan ve kampanyadan hak kazanan müşteriler için CarrefourSA Kart’lar müşterilere siparişleriyle beraber teslim edilir ve sonrasında teslim edilen kartlara puan yüklemesi yapılır. Kazanılan puanlar kampanya bitiş tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde kartlara yüklenecek ve karta yüklendiği tarihten itibaren yüklendiği gün de dahil olmak üzere 15 gün süre ile geçerli olacaktır. Kazanılan puanlar CarrefourSA marketlerde, Alkollü içecekler, tütün mamülleri, GSM TL yükleme harcamaları ve kuyum alışverişlerinde kullanılmamaktadır. Detaylı bilgi 444 10 00’da. “

BKM ekspress konusunu da buraya ekleyelim ;

http://forum.donanimhaber.com/m_115559367/f_//tm.htm#115559367
10 yıl
Plazma ekran temizleme
ya bizim çocuk ekran sıcakken herhalde, tahminimce ıslak mendili plazmanın ekranında gezdirmiş. şimdi dalgalı dalgalı izi çıkmıyor. bazı yerlerde de parmak izleri var. dün nemli bezle sildim fakat sabah baktığımda yine aynı gibiydi. tv açıkken belli değil de kapalıyken ekranın o siyahlığını bozmuş gibi. nasıl düzeltebiliriz bunu?
10 yıl
hd kanallar normal kanallarin numaralarinda da izleyebiliyoruz
Bunun icin kolay kurulum yapmaniz lazim
11 yıl
Müzik yayın prizi için jak lazım
11 yıl
Cihaz değişti sinyal bozuldu
Digiturk 2 hafta önce yeni sistem nedeniyle cihazı değiştirdi. Fakat kanal geçişlerinde bazen ilk başta sinyal problemi çıkıyor. Sonra kanal açılıyor. Eski cihazda böyle bir problem yoktu. Artı aynı antenden başka cihaza da kablo geliyor. Onda da bir problem yok. Cihaz mı bozuk acaba? İlk başta diseqe suç buldular hemen.
12 yıl
Orta halli ses sistemi
Plazmamızı aldık. Şimdi ses sistemi araştırmalarına başladım. Daha önceden philipsin kompak sistemi vardı. Ama onu eski tv'de bıraktım. Yeni tv için yeni ses sistemi lazım. Hep avr sistem düşünürdüm ama onlar da çok tuzluya gelecek gibi. Şu sistemle ilgili hiçbir yorum göremedim. Güzel birşeye benziyor ;

http://www.buroteknik.com/urun_tanim.asp?urun=48451

Veya sizlerin önerebileceği başka sistemler var mı? Ayrı ayrı almak istesek 2000 tl'ye nasıl birşey olabilir. Bir ara Mediamarkta gidip bakmam da lazım.
15 yıl
20bin YTL'ye dizel hb ne önerirsiniz?
yardımlarınızı bekliyorum işin içinden çıkamadım

Not : 2. el olacak
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle