Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
R

Çavuş
25 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
6 yıl
CEVAP KAĞITLARI AİS DE
Arkadaşlar yüklemişler bakabilirsiniz
R
6 yıl
BİLG MÜH-YAZILIM MÜH OKUYACAKLAR GELSİN
Arkadaşlar bilg müh ve yazılım müh okuyacaklar "silicon valley" adlı diziyi izlemelerini şiddetle tavsiye ediyorum hem gaz verir hem de mesleğin zorluklarını görürsünüz ayrıca eğlenceli bir dizidir
R
6 yıl
KİTAPLARIMI DAĞITIYORUM-ANKARA-
Arkadaşlar işime yaramayan kitapları dağıtıyorum. Fotoları aşağıda kitapların doluluk oranını sorabilirsiniz. Ankara'da oturanlar bana özel mesaj yollarsa ulaştırabilirim. Ayrıca EDAM'ın felsefe , tarih, biyoloji konu anlatımlı fasikülü var.


R
6 yıl
İLERİ YÖNDEKİ TEPKİME İÇİN NASIL -76
Arkadaşlar kimya 13. soruda ileri yöndeki tepkime deltası nasıl -76 oluyor yav
R
6 yıl
KETON + GRİGNARD
Son soruydu keton ile grignardı birleşince hangisi olabilir diyodu ben sadece tersiyer alkol olur dedim siz ne yaptız arkadaşlar ?
R
6 yıl
2011 LYS KİMYA SORUSU


Soruda indirgenme eğilimini vermiş bize aktiflik lazım o yüzden tersini aldığımızda Cu , Zn den daha aktif oluyor fakat doğru cevap olarak A şıkkı demiş. Çözeltideki cu daha aktifse Zn çubuk nasıl aşınıp Zn+2 yi oluştursun ki anlamadım yardımcı olabilir misiniz ?
R
7 yıl
Bi şarkı vardı hani
Arkadaşlar geçen aklıma takıldı, bir şarkı vardı youtube daki klibinde adamın biri dijital saatine bakıp zamanı geri alıp kafede yaşanan olayları 3 kere tekrarlıyordu sanırım kafede çalışan kız ile konuşmak için bunu yapıyordu, hatta geri dönüşlerinin birinde kahvenin yere düşmesine engel oluyordu. 3. dönünşünde muradına eriyodu diye hatırlıyorum. Bu şarkının ismini bilenlerden yardım istiyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.