Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
S

Yarbay
17 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
532 (Bu ay: 9)
Gönderiler Hakkında
S
5 ay
Mi 11 pro

Mi 11 ultra alinir mi.? 15k fiyat cekti yurtdşi cihazina bu cihazdan bilgis haberi kullancisi fikri olan varmi.? Değer mi.? Alicak olan agabeyim alma diyom alicam diyor.İphone sevmem elimi sürmem diyor anroidciyim kamerasi vs cezbediyormuş.Ne diyorsunuz.? Zoom kamerasi cezbrtmiş ultraydi sanirim pro değil

S
geçen yıl
8 plus batarya

4 yildir kullandigim plus bataryasindna ötürü 1 yil veya 2 yil önce batarya değişimi için kvk değişim oldu,tekrar geldim bataryami değiştirmek amacli ama kendileri yasadan dolayi yurtdişi cihazlarin batarya yada herhangi bir değişim onarimin olmasi için belge veya fatura gerektirdigini söyluyor ucretli dahi değişim onarim yapilmiyor.?ne yapmak lazim

S
2 yıl
Bu marka nasildir.??

Arkadaşlar kardeşim mimarlik için isteyip durdu agabeyimde şunu aldi ona masa üstü toplaticaktim taşimasi zor cizim yapiyorum render yapiyorum diyince laptop bakiyodu agabeyimde bilg mühendisi bunu gördü bunu almiş oldu yorumlarida yok fikir alabilirmiyim.??

S
2 yıl
Arkadaşlar bakarmisiniz laptop aldik da.!
Arkadaşlar bakarmisiniz laptop aldik da.!

Arkadaşşar bu sistrmi aldik daha dogrusu abim aldi kardeşime kendisi mimar render için bu marka nasil bilmiyorum baş agritirmi sizce.??

S
2 yıl
Render tavsiyesi.! Acil.!

Arkadaşlar kardeşim mimar, cizim filan yapiyor,2 yil önce lenovo i7 işlemcili m650x sanirim hatirlamiyorum ekran kartli 8gb ram var laptop mevcut ama yetersiz geliyor.Hata veriyormuş,Bnmde fx 8150 işlemcili 16gb ram ve rx 560 kartli sistemim mevcut bi ara verim dedim olmadi diyor.?? Masa üstü topliyalim diyorum yaninda taşimam lazim cizim yapmam lazim masa üstü işimi görmez diyor.? Arkadaşlar render için ekran karti işlemci önemi büyük, Bnm masa üstü fx işlemcili 8150 ekran karti yükseltsem iş görür mü.? Yoksa laptop mu alalim yardimci olun.????

S
2 yıl
Wifi repeater acil
Arkadaşlar elimde cinden alinma wifi repeater var komşudan kablolu cekip wfi bagladim laptop için ama nete girmiyor bazen netsiz kaliyom herhalde modemde kaynakli diyip modeme giriş yapip kapatip acilinca düzeliyor şimdi wifi ayari yani security type ne olmali.?? Komşuda netimde sorum bar arada kapaniyor netim gidiyor diyip duruyor ama bilmiyoki bnm kapattigimi:))) şimdi ne yapmam lazim bu wifi cihazinda uprate güncellemeside yok varsada ben bulamadim cihaz bu
Güncelik ne olmali wep mi wpa mi wpa2 mi.?

Wifi repeater acil
Wifi repeater acil
S
3 yıl
Su tahliyesi su damlatmasi
Arkadaşlar tesisati 25lik borudan 32 lik yaptim bar verdim ama düşme gözlemledim tekrar bastim yine düşmüş az önce fark ettim su tahliye su damlatiyor sanirsam öküzler fazla basinc vermişler bar dijital oldugu için kafalarina göre yükseltmişler su akitmiş ordan sizce servismi cagirayim .? Daha 5 yil garantisi var.?
Su tahliyesi su damlatmasi
S
3 yıl
Yeni Clio stepne fiyati
Yeni Clio stepne fiyati
Stepne 1100tl:))
S
3 yıl
Otometin firmasi.??
Arkadaşlar biraz uygun fiyata ankara otometin firmasimda parca buldum bu parcayi almam takmam lazim araca.? Araştirmalar sonucunda 4,5 defa şikayet var başka görmedim.Bu firma hakkimda bilgi sahibi olan varmi.?
S
3 yıl
Annex M annex A degeri.?
Arkadaşlar 2 gündür hizimda yükselme var santralde calişma oldu 16 mnps adsl2plus kullaniyorum..Sorum var modem Asus 55u kullaniyorum Annex M iken snr degerim 7 iken ve date 16000 16512 iken Annex A yapinca snr degeri 12 yükseldi date 16000 19500 cikti.? Vdsl 20 tl fark ile 35 mnps cikma ihtimalimde var sizce deger mi.? Bekarken flim izlerdim ama şuan vakit yok sizcr böyle dvm mi edeyim yoksa vdsl gecim mi.?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle