Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
07 Aralık 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
hayalinizdeki sevgilinin karakterini tanımlayın

bi yazı yazıyorum da türk gençlerinin sevgilisinin sahip olmasını isteyeceği özellikleri toplamam gerekiyor yardımcı olur musunuz

geçen yıl
kadının vücudu kadının kararı

yıl olmuş 2020 bi kadın bu lafı kullanarak istediği haklara sahip olacak hale gelmiş, türkiye deki erkekler hala saçma sapan şeref haysiyet komplekslerinden ötürü askerlik gibi bomboş bir müesseseyi başından atamadı.


biz devletin malı mıyız, bizim vücudumuz 6 ay ameleliğe müsait mi?


neden herhangibir savaş durumunda ortaya atılan biz oluyoruz, hayır gene buna bir lafım yok olağanüstü bir durumda herkes elinden geleni yapsın ama 2020 yılında süngüsüyle tüfeğiyle cepheye koşan insanlarla savaş kazanılacağını mı zannediyoruz?


Askerlik çoğu avrupa ülkesinde zorunlu değil ,avrupalı kadınların ship olup türk kadınlarının sahip olmadığı bir hak olsa türkiyede erkekler dahil kıyameti koparırdık.


benim hiçbir kadınla sorunum yok, ama bu askerlik meselesi adil bir şekilde çözümlenmeli

geçen yıl
itü uzay uçak qna
soruları alabilirim, itüyle ilgili de soru alabilirim
2 yıl
Grandiyözite

Aşırı büyüklük hissi (sanrısı), üstünlük kompleksi. 


Çok değerli, güçlü, bilgili ya da meşhur birisi olduğunu düşünme


Utanç, küçük düşme, aşağılık duygularını reddederek, reaksiyon formasyonuyla grandiyözite gibi tam tersine çevirirler ve kabul etmedikleri duyguları başkalarına yansıtırlar.


Benlik değer duygusu ve kendine güven abartılı yükselir (ego kabarması; grandiyözite); kendini çok güçlü, zeki, güzel görmeye başlar. Bu yükseliş gerçeği değerlendirme bozulduğu takdirde psikotik seviyelere ulaşır (megalomani).


Zekâsı o kadar açılır ki bilmediği, hatırlamadığı yoktur. Her konuda fikir beyan eder ve hatalı olsa da iddialaşır. Kısacası o anda dünyada ondan daha güçlü, zeki ve güzel kimse yoktur.Bireysel kontrolün kaybı  : Sosyal ve ahlaki kuralları çiğneyen bir rahatlık ve girişkenlik ortaya çıkar. Çekingen bir insan iken oldukça rahat bir şekilde hayatı ile ilgili gizli saklı ne kadar mahrem bilgiler varsa diğer insanlara anlatabilir. Önceden yanında sesini dahi çıkaramadığı babasının yüzüne sigara dumanını üfleyip hakaretler edebilir. Aslında hastalık nedeniyle oto kontrolün kaybına bağlı olarak bilinçaltında bastırdığı ne kadar dürtüsü varsa ortaya çıkar. Çoğu manik hastanın rahatlığına bağlı olarak söylediği sözler ve yaptığı hareketler toplum kurallarını hiçe sayar şekildedir.Artan zekânın ürünleri: Projeler ve eserler Yeni ilgi ve istekler ortaya çıkabilir, kendine güvenin aşırı artışı ile riskli davranışlar içine girebilir. Yeni projeler geliştirilir ve bu projeler oldukça uçuk fikirlerle doludur.Birbirinden ilgisiz konularda sayfalar dolusu kitap ve bitip tükenmek bilmeyen dizelere sahip şiirler yazma, dinleyenin kulaklarını tırmalayan bir sesle şarkı kasetleri doldurma gibi davranışları sergileyen hastalara günlük yaşamda sıkça rastlamak mümkündür.Çok çalışan beyin : Kendiliğinden (spontan) dikkat ve bellek artar. Geçmişte yaşadığı olayları en ince detaylarına kadar hatırlayıp anlatır, en ufak ayrıntılara dikkat edip görür. Ancak dikkatini her şeye yönelttiği için konuya yoğunlaşamaz, konsantre olamaz ve önemsiz bir uyaranla dikkati çabuk dağılır (distraktibilite). Çağrışımları çok hızlanır, “beyninin çok çalıştığını, düşüncelerinin çok yoğunlaştığını” söyler.

2 yıl
Silinebilir

.

2 yıl
Sil

Sil

3 yıl
Ponchic Yorumlarınızı Bekliyor
Merhabalar ekibimle birlikte yeni bir kickstarter projesi yayınladık ve projemiz çok kısa süre içerisinde ilk ana hedefine hızlıca ulaştı ancak biz daha fazla kişiye ulaşmasını ve laboratuvarımızın daha fazla insan tarafından bilinmesini istiyoruz

projemiz hakkında kısaca bahsetmek gerekirse yenilikçi bir bardak tutucu tasarladık ve bununla birlikte ellerimiz doluyken bile kahve çay taşımayı kolaylaştırdık. Ayrıca yanında hediye olarak yolladığımız tohumlarla da çevreci bir fayda sağlamak istedik eğer projeyi daha ayrıntılı incelemek isterseniz linklerden ulaşabilşr her türlü konuda soru sorabilirsiniz bizim için şu an önemli olan daha çok yere yayılmak yani sosyal paylaşım platformlarından yayarsanız dahi bizim için önemli bir destek olacaktır

yorum ve desteklerinizi bekliyoruz


https://www.kickstarter.com/projects/1309734250/quickstarter-ponchic-cards
4 yıl
Hızlı Odaklı Makina Tavsiyesi
Odaklaması hızlı olan konserlerde çok işime yarayacak profesyonel bir makine arıyorum. Hareketli nesneler üzerinde iyi olması gerekiyor tavsiyeler nelerdir
4 yıl
Şifreleme Teknikleri
Tarih boyunca yapılmış şifreleme tekniklerini vs anlatan açık anlaşılır bir kitap arıyorum tavsiyeleriniz nelerdir
4 yıl
TKGS sorunu
LG Smart tv televizyonumu bugun kurmak istedim ancak bir turlu kanallar gelmiyor tkgs sorunu veriyor

İnternete bağlı olmadığı için olabilir mi sorun
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.