Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
18 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
154 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
3 gün
MÜZİK SETİ SES KALİTESİ HAKKINDA

Elimde 3 adet ortalama 20-25 senelik müzik setleri var. Sony-Philips-Kenwood hepsi de gerçekten çok güçlü, özellikle Sony ve Philips olanlar hem çok güçlü hem de müzik kalitesi olarak inanılmaz iyi bass ve tizleri çok ince ayrıntısına kadar duyabiliyorsunuz. Ancak Kenwood müzik seti çıkış gücü olarak çok güçlü ama tiz namına bir şey yok hoparlörün üzerindeki tweeter'lar Kenwood'a bağlıyken sanki çalışmamış gibi davranıyor ve ses çok boğuk, tizler filtrelenmiş gibi, her ne kadar equalizer ayarlarını yapsam da Sony ve Philips'den aldığım o canlı sesleri Kenwood'dan alamıyorum. Bunun sebebi ne olabilir ? (Not: Hepsi de aux üzerinden PC den ses alıyor ve hepsine de aynı hoparlörleri bağlayarak test yapıyorum.)

2 hafta
Türknet neden yeni paketler çıkartmadı ?

Geçtiğimiz aylarda zam yapan Türknet tepki çekmişti, zam ardından TT altyapısı üzerinden 100 mbps üzeri yeni paketler bekleyen Türknet müşterileri yeni bir şok daha yaşadı, 2023 e kadar sabit fiyat garantisi veren Türknet 2 ay geçmeden yeni bir zam daha yaptı. Son dönemlerde Türknet'ten hiç beklenmeyecek hareketler geliyor, müşteri memnuniyetine dair en ufak bir gelişme yok maalesef Türknet tarafında, rakibi olamayacak firmalar dahi 200 - 500 ve 1000 mbps üzeri paketlerini müşterilere sundu ancak Türknet'te böyle bir gelişme olmadığı gibi en ufak bir açıklama bile yok, bu da Türknet'te abone kaybına sebebiyet veriyor diye düşünüyorum ki 5 yıla yakın Türknet aboneliğimi sonlandırdım. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

2 hafta
TÜRKNET'TEN NETSPEED'E GEÇİŞ SÜRECİ

Netspeed'e diğer operatörlerden geçişte belge istenmiyor mu ? Netspeed'in sitesinden başvuru formunu doldurunca sesli onay için aranacaksınız diyor, akabinde herhangi bir belge doldurup kargolamam gerekiyor mu ?


Edit.


Merak edenler için başvuru süreci.


26.07.2022 İnternet üzerinden başvuru formunu doldurdum aynı gün imzalamam gereken sözleşmeleri mail ile gönderdiler imzalayıp kargoya verdim.


28.07.2022 Kargo ellerine ulaştı sesli onay aldılar akabinde 48 saat içinde geçiş yapılacağına dair mesaj aldım.


29.07.2022 Akşama doğru aktivasyon tamamlandı diye mesaj geldi mesajdaki bilgileri modeme girip kullanmaya devam ettim.48 Saatlik süre yasal ve maksimum süredir benim ki ortalama 26-27 saat sonra açıldı mesajdan sonra.

2 hafta
Türk telekom fiber de modem kira bedeli
Türk telekom fiber de modem kira bedeli ayrı olarak mı alınıyor yoksa aldığım pakette fiyata dahil mi ? Örneğin 200 mbps paket 219 lira şu an bu paketi kullandığım zaman 219 lira haricinde para ödeyecek miyim.
geçen ay
Türknet'ten Türk telekom'a geçiş modem iadesi

Türk Telekom fiber altyapısında Türknet kullanıyorum, Türk telekom'a veya farklı bir ISS'e geçtiğim zaman ONT ve modemi Türknet'e iade etmem gerekiyor mu yoksa yeni geçtiğim ISS'de de bu ONT ve modemi kullanmaya devam mı edeceğim. Bu konuda bir bilgi edinemedim tecrübesi olan varsa bilgi verebilir mi ?

3 ay
3 AYLIK 20 GB PAKETİ HAKKINDA
3 ay
TT FİBER ALTYAPIDA VODAFONE NET ?

Türk telekom fiber altyapıda (FTTH) vodafone net kullanabiliyor muyuz ?

3 ay
MANUEL HAT SEÇİMİNDE GÖRÜNEN AVEA İSMİ

Bir kaç ay önce manuel şebeke taraması yaptığımda operatörler Turkcell, Vodafone Türkiye ve Türk telekom çıkıyordu, bugün fark ettim türk telekom ismi AVEA olarak değişmiş, sadece bir cihazda değil birden çok cihazda AVEA olarak görünüyor. Nedenini bilmiyorum ama ilginç geldi.

3 ay
Turkcell Rahat'a hazır karttan geçiş

Turkcell hazır kart kullanıyorum müşteri hizmetlerine bağlanmadan nasıl rahat'a geçiş yapabilirim ?

10 ay
LPG'ye bu gece 23 kuruşluk zam bekleniyor

LPG'ye bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 23 kuruş zam bekleniyor.Kaynak:


Habertürkhthayat.haberturk.com
LPG'ye zam geldi
https://www.haberturk.com/lpg-ye-zam-geldi-3227790-ekonomi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle