MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
16 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
AXESS İLE MORHİPODA 1-7 HAZİRAN ARASI400 E 100 EKSTRE İNDİRİMİ
Axess’e özel 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize tüm indirimlere ek 100 TL indirim kampanya detayları
Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.

Axess’e özel 1 – 7 Haziran 2019 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişe mevcut indirimlere ek 100 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kredi kartları dahildir. Ticari kartlar, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, fatura tutarı 400 TL ve üzeri olması şartıyla, Morhipo.com’daki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir. Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
1 Ocak - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Morhipo Mobil vewww.morhipo.com 'da Axess’e özel peşin fiyatına 3, 6 ve 9 taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
Kampanya, fatura tutarı 400 TL ve üzeri olması şartıyla, Morhipo.com’daki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir.
Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Morhipo.com kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
https://www.morhipo.com/axess-kampanyasi/516/morhipo-ozel
2 yıl
MASTERPASS İLE MEDİA MARKTA MİN. 750 TL ALIŞVERİŞE ALTLİMİTSİZ 250 TL ÇEK SINIRLI SAYIDA
DİKKAT KAMPANYA ŞARTLARI DEĞİŞTİ YENİ KOŞULLAR LİNKTEhttps://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/masterpass-kampanya.html


İlk kampanya şartlarının ekran görüntüsünü ekledim, benim gibi hediye kartı alıp çek gelmeyenler için ve de hediye kartını iade edemeyenler için. Nasıl bir firmaymış bu media markt arkadaş hediye kartınıda iade almıyor. Ürün alıp iade etmek vede tüketici hakem heyetinden başka fikri olan varmı, bildiğin kazıklandım
BURDAN SONRAKİ İLK KAMPANYA ŞARTLARI:
7. MADDEDE BİR YANLIŞLIK VAR ŞİMDİLİK. MAESTRO ve MASTERCARD ta geçerli.

Kampanya Koşulları
1.Kampanyadan yararlanmak için; 28 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında mediamarkt.com.tr’den 750 TL ve üzeri alışverişinizin Masterpass ödeme yöntemi ile gerçekleşmesi gerekmektedir.

2. Bu tarih aralığında mediamarkt.com.tr ‘den yapılacak olan Masterpass ve Maestro kart sahiplerine, hediye çeki kodları , alışveriş yaptıkları tarihten itibaren 48 saat içerisinde mail olarak gönderilecektir.

3. Kazanılan hediye çeki; yüzdesel sepet indirimleri, başka kampanya ve kupon kodlarıyla birleştirilemez.

4. Kampanya ilk 250 alışveriş ile sınırlıdır.

5. Kazanılan 250 TL'lik hediye çeki, alt limitsiz olarak bir ay süreyle kullanılabilir ve tüm ürünlerde geçerlidir.

6. Sanal kartlarla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

7. 500 TL ‘lik ilk alışveriş toplam tutarı , kargo dahil bedeldir.

8. Kampanyadan faydalanılması için alışverişin taksitli ya da tek çekim yapılması gibi bir koşul bulunmamaktadır.

9. Kampanyadan her kullanıcı, her alışverişi için 1 kez faydalanabilir. Toplu alım yapılamaz .

Kampanyadan Nasıl Faydalanırım?
• Sepetinizi oluşturun ve ödeme adımına gelin.

• Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girin ve “ Masterpass’e kaydet “ seçeneğine tıklayın ya da kayıtlı kartınızı eşleştirin.

• Ödemenizi tamamlayarak 250 TL hediye çekinizi kazanın.

Masterpass nedir?
Masterpass, Mastercard'ın dijital ödeme çözümüdür. Kart bilgilerinizi tek bir güvenli alt yapıda saklar ve hızlıca ödemelerinizi yapmanızı sağlar.

250 TL hediye çeki kampanyasından faydalanmak için kartınızın Masterpass ödeme yöntemine kayıtlı olması gerekmektedir.
4 yıl
225/55/16 Ne yapmalı
Bu lastik işi iyice kafamı karıştırdı, sadece lastikçilerin fikrini almaktansa foruma da bir danışmak istedim.
Araba A4 quatro, öndeki iki lastik "michelin 95w primacy hp" çok yıpranmamaış olsada 2013 10. ay lastiği, arkadaki ikisi bridgestone, havalar ısınınca kış lastiklerini çıkartık bu dördünü geri taktrıdım fakat arkadaki bridgestone lardan birinde iç yanakta birbirine yakın 2 tane balon var, tehlikeli olacağından dolayı arayışa girdik, şimdi 4 ünü değiştirebilmek için uygun fiyatlı olması gerekiyor, baktığım fiyat ve aldığım lastikler şunlar: lassa 410 , bridgestone 490, bridgestone yeni model bir rft 535; michelin 99w primacy 3 xl(güçlendirilmiş yanakmış) 475, primacy hp 470; şu an için fiyat önemli bir faktör 2 tane kaliteli bir şeyler mi almalı uygun yollu 4 tanemi? Marka yada başka tavsiyesi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
4 yıl
Kampanya ile 7 yıl Garanti Muhabbeti Ne Kadar Gerçek ?
Bizimkiler yeni eve taşınırken a dan z ye beyaz eşya alınacak, seçmekte bana düştü gibi birşey, benim için önemli olan garanti süresi tecrübelerden kaynaklı olarak, beko nun 7 yıl garanti kampanyası için bugün son günmüş, montaj şartı içinde 28 şubat son, ama biraz fiyat araştırması yaparken bir kaç ay öncesine göre şu nki fiyatları fahiş buldum ötv indirimi hiç olduğu gibi ek garanti ücretinide fiyat içerisinemi ekleniyor böyle 7 yıl garantili kampanyalarda, n11 çek var kredi kartı puanıyla avantajlı hale getireyim diyorum ama montaj süresine yetişriemeyeceğim bir de fiyatlar şişirilmiş gibi öyle olunca aceleye getirmemeye karar verdim. Bu garanti kampanyası bitsede yarın ek ücretini verip aynı fiyata gelecekse acele etmek istemiyorum. Garantiyi uzatma ücretleri konusunda markalar arasında ciddi fiyat farkları varmıdır, uçuk fiyatlı ürünler yerine orta karar ürünler alıp garantiyi uzatma amacındayım.
4 yıl
100/20 GG Konusu Kural Dışı Olması Sebebiyle Silinmiş Aslı Nedir
"Merhaba, bir mesajınız 'Kural Dışı Konu' nedeniyle silindi. Bu özel mesaj sadece bilgilendirme amaçlıdır. "

Açtığım 100/20 gittigidiyor konusu bu mesaj itibariyle direk silinmiş, biten fırsatlara atılsa anlarım da mesajı kural dışı yapan kural nedir bilen varmı, başka bir bilgilendirme gelmiyor çünkü. Umarım konudan birileri yararlanmıştır ürünleri kargoya verilmiştir. Böyle bir kaç defa oldu açtığım konu hiç bir açıklama yapılmadan silindi. Önemli olan konunun silinmesi değilde neden slindiğini bilmemem, zaten insan konu açmaya çekinir oldu milletin hışmına uğramamak için bu da tuz biber ekiyor. Neyse kural bilelimde sıcak fırsatlara konu açmayalım sadece sömürelim. Alacak bir şey bulamayınca 1 tane bile çeki kullanmayan ben sessiz sedasız hesapmı satsaydım acaba
4 yıl
WORLD İle 6-31 OcakArası 6X100 Alışverişe 50 WP- Akaryakıt Dahil
http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/vadaadan-ocakta-50-tl-worldpuan-bonkorlugu/s-23/c-7554.aspx
Vadaa'dan Ocak'ta 50 TL Worldpuan bonkörlüğü!
Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, oyuncak sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde ilk 100 TL'lik alışverişinizden sonra her 100 TL'lik alışverişinize 10 TL,
toplam 50 TL Worldpuan hediye!

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirmek ve kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Kampanya Koşulları
Kampanyaya tarihi
• Kampanya 6 Ocak - 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri
• Akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kırtasiye, oyuncak sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanyaya dahil Yapı Kredi kartları
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir.
Kampanyaya dahil harcamalar
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartlar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya katılım kanalları
• Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
Kampanya faydası
• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Puan yükleme ve geri alım tarihleri
• Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 10 Şubat 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Şubat 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Şubat 2017'de geri alınacaktır.
Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları
• Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
• World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.
Lisanslı Banka ile Katılım detayları
• Kampanyaya Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
• Albaraka ve Vakıfbank Worldcard'ların kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişleri kampanyaya dahil olacaktır.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
• Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 10 Şubat 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Şubat 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Şubat 2017'de geri alınacaktır.
• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAMPANYA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAMPANYA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
• SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
Diğer Detaylar
• İnternet Bankacılığı ve ATM gibi kanallardan katılım alınması durumunda Yapı Kredi Cüzdan ile katılımda geçerli olan kampanya koşulları uygulanacaktır.
• Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
• Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Zamanla özetini çıkartırız
5 yıl
Bonusflaş a Özel 4X100 e 50 TL Bonus 21 Ekim 10 Kasım Arası
* Bonus üye işyeri olan market, giyim ve kozmetik sektörlerinde 100 TL ve üzeri ilk alışverişe 5TL, ikinci alışverişe 10 TL, üçüncü alışverişe 15 TL, dördüncü alışverişe 20 TL, toplam 50 TL bonus.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/sonbaharda-alisverislerinizi-bonusla-yapin-50-tl-bonus

BONUS GEÇERLİLİK TARİHİ: 14-24 Kasım 2016

* Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard, Bonus Business ve Easy dahildir.

* Kampanyaya katılmak için, BonusFlaş üzerinden HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.

* Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99 TL’dir.

* Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

* Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 50 TL bonus kazanabilir.

* Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 50 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.

* Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

* Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

* Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.

* Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.

* Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

* Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.

* Market sektöründe yapılan harcamalarda sadece tek ödemeli işlemler kampanyaya dahildir.

* Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

* Sanal kredi kartı ile kazanılacak bonuslar sanal kredi kartının bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Diğer banka kampanya detaylarına bankaların web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Özdilek ve metro kampanyaları ilede market kombosu olur herhalde
https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/ozdilekte-3-defa-75-tl-uzeri-market-harcamasina-30-tl
https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/metro-toptanci-marketlerde-60tl-bonus

Bonusflaşta görünen kampayalarada göz atın mudo collection(30 TL), inci(30 TL), sephora(20tl), desa, hatemoğlu,sevil vb. bir çok markada da giyim, kozmetik komboları yapılabilir,.
5 yıl
Türkcell şebeke sorunu yaşıyormusunuz
Türkcell le yazın kontrat bitince 5-10 liradan kaçıp vodafone gittim memnun kalmadım 2 hafta sonra Türkcell e geri döndüm, volte falan neyse onuda aktif etitm bu arada samsung s6 kullanıyorum neyse olaylarda bundan sonra başladı aslında. Şebeke modu otomatikte konuşmaya başlıyorum 4,5 1 diş çekiyor bu arada pat konuşma kapanıyor şebeke bu arada 3g ye geçmiş, bazen telefonum açık olduğu halde beni arıyanlar telefonumun kapalı olduğunu belirtiyorlar. 2 farklı ikametim var iki yerdede bu sorunu yaşıyorum. Türkcelli aradım incelediler sonra tekrar aradım falan 4.5g altyapısı ile ilgili çalışmaların oduğunu tam performans almak adına 2g/3g modunda kullanmamı tavsiye ettiler. Neyse 4,5gkapalı kullanıyorum şehrin göbeğinde, elimde telefonun evde otururken 3g full çekiyor sonra biden 1-2 dişe düşüyor, sürekli dalgalanıyor, arabada falan hareket halindeyken konuşmalar kesiliyor falan, sim kart ile ilgili olabilir mi diye düşünmeye başladım iletişim merkezine sordum şu aralar şebekelerde sorun var diyor. Bu tarz sorunlar yaşayanlar varmı acaba ciddi ciddi telefonumun bozuk olduğunu düşünmeye başladım
5 yıl
Hepsiburada Kişiye Özel %5 İndirim tanımlamış
Elektronik hariç vede 200 Tl üzerinde %5 indirim.

Giriş yapınca bildirim çıkmaz ise sepete 200 üstü bir şey ekleyin elektronik hariç orda gösteriyor.

Elektronik olmayıncada albenisi olmuyor.
5 yıl
VakıfBank Worldcard ile İnternet Alışverişlerine 30 TL Worldpuan(1-31 Ekim)
VakıfBank Worldcard ile 1-31 Ekim 2016 tarihleri arasında internetten yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplam 30 TL Worldpuan hediye.
Nakit çekim, iade ve puan kullanımı,ininal, paypal, multinet, sodexo vb. passolig kart ödemeleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
SMS ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak her 100 TL işleme 10 TL Worldpuan hediye edilecektir
Bireysel kredi kartları için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 16 Kasım 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Kasım 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Kasım 2016'da geri alınacaktır.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Vakıfbank kredi kartlarının olması gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için NET yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL'dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
Vakıfbank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/2368-internet-alisverislerinize-toplam-30-tl-worldpuan
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.