Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
03 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
İSTANBUL HAVALİMANINA UÇAK İNEMEME SORUNUNU ÇÖZÜYORUM
Neymiş efendim rüzgar varmışda uçaklar inemiyormuşda falan filan.

Arkadaşım osmaniye taraflarında bi sürü rüzgar tribünü vardı hatta İstanbul a giderkende görmüşdün onlar daha yakın. Sök abi ordaki tribünleri kur hava limanının etrafına ikişerli önlü arkalı gelen rüzgarla dış tarafdaki tribünlerin elde ettiği gücü iç tarafdaki tribünleri çevirme gücü olarak kullanan ve 2 tribünün arasında nötr bi alan oluştur rüzgar geçemesin. Uçaklarda rahat rahat insin çıksın yani arkadaşım. Ankara bulsun beni, hava limanı açılınca payımı istiyorum yoksa karışmam olacaklara.
2 yıl
2000 TL CİVARI BÜTÇEYE TAVSİYE
Selamlar sayın arkadaşlar :D

Şu sıralar hem spor hem biraz temiz hava alabilmek için bisiklet almak istiyorum.
Önceliğim dağ bisikleti almak ama yol gidip şehirler arasıda gidebilmek için beni çok yormayacak hem yol hem araziye el verişli bir bisiklet almak istiyorum. Nakit param bulunmadığı ve afyon gibi bir şehirde çok fazla 2. el alternatifim bulunmadığı için 2000 lira civarlarında carraro alıp taksitle ödemek var aklımda. Siteye girdim ama fiyatlar arasındaki farkları pek anlamlandıramıyorum işin ehli olmadığım için.

Bana f/p olarak tavsiye vermenizi ve yol göstermenizi istiyorum. Ezbere bisiklet alıp pişman olmak istemiyorum lütfen yardımcı olun boy 190 bacak 90.
3 yıl
Yaş 21 BOL HATUNLU mekan tavsiyelerini bekliyorum..
Yeni atandım malum yeni iş yeni çevre yavaş yavaş düzen oturuyor ama bizim sektörde kadın görmek için teleskobun felan olması lazım. Sıkıldım bu durumdan hatunlar nerelere takılır kurs murs ne tavsiye edersiniz. Üniversiteye seneye başlarım ama ozamana kadar da biraz aktif olmak istiyorum.

Doğru yere sormadım bu soruyu biliyorum ama buralarda aydın ve bilgili abileriminde olduklarını bilip cevap vermelerini ümit ediyorum.

Saygılar Sevgiler...
3 yıl
TCDD'ye İşe Başvuralı 8 Ay Oldu Mülakatlar İse 3 Aydır Sonuçlanamadı????
Sözün kısası 8 aydır boştayım.
Ha oldu olacak diye başka bir işede giremedim zaten başvurduğum yerlerde geçici olduğumu öğrenince kabul etmedi. Raylı Sistemler mezunu olarak TCDD ye Aşkla bakan bir insanım ama bilmiyorum bu sürecin uzaması beni soğutmaya başladı.

Sizce TCDD benim gibi mülakat sonucu bekleyen tahmini 500 kişiyi TROLLÜYOR olabilir mi?
4 yıl
Gurbet olmuş evim
Altı yıl baba evinden uzak olup ziyaretlere gelince bi yabancı hissediyorsun kendini. Bu hisse zamanla alışsanda sevemiyorsun memleketini sevemiyorsun eski evini. Benim değişmemden dolayımı yoksa onların aynı kalmasındanmı diye soruyorsun kendine...
4 yıl
2018 e bir kaç gün kalmış ben hala unutamadım
Siz girin 2018 e ben 2016 da takılı kaldım. Sezen ablanın da dediği gibi ben onda tutuklu kaldım. Aylardır görmesem de sesini duymasanda her baktığım yerde onu görüyorum. Hala gözümü kapattığımda düşlerimde ona rastlıyorum. Hiç birşeyin ebedi olmadığı bu dünyada herkes unutulmaya mahkumdur desemde ben onu unutamıyorum.
4 yıl
Acıtsada Öldürmüyor Bro
Anlatmak istediklerim var bro birde anlatmak istemediklerim. Belkide anlatılacak birşey yoktur onun için suskundurum. Ama dinlemek de güzeldir varsa sizin için anlatılacak birşeyler anlatın dinleyelim. Ama unutmayın herşeye rağmen hayat devam ediyor. Hiç birşeyin ebedi olmadığı bu dünyada herşey unutulmaya mahkum kalıyor...
4 yıl
KULAKLIĞIMA GELEN ESRARENGİZ SESLER
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun sorun sanırım laptobumda kulaklık taktığım zaman çok ince hatta duymak için baya odaklanman gereken sesler geliyor sanırım müzik çalıyor. İnternetten hiçbir çözüm bulamadım. Görev yöneticisinde felan açık media player fln gözükmüyor konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
4 yıl
Media Markt Faturasındaki Ayrıntı (YARDIM)
Beyler 3 ay önce 3000 liraya yakın bi fiyata aldıgım laptobun faturasında bu 3000 binlirasının 269.99 u farklı bir şekilde geçmiş acaba bu elemanlar bana 1 yıl kasko hediye diye yalan söyleyip kaskoyudamı eklemişler faturaya çünkü ben bu fiyatı kasko için fazladan ödediğim hakkında bilgilendirilmedim laptobun direk fiyatı 3000 lira diyerek aldım lütfen yardım edin ...
4 yıl
The Invısıble-Görünmez (Varmı izleyen)
Fİlmi ilk izleyişim tv karşısında gerçekleşmişti. Sonunu o kadar merak etsemde uykuya yenik düşmüştüm tabi bu anlattıklarım yıllar yıllar önceydi. Sonradan on defa daha izlemiştirim. İzleyen varsa bu film gibi müziğiyle olsun konusuyla olsun insanı alıp ekranın içine sürükleyecek film tavsiyesi bekliyorum.

Not:İzlemeyenlerede tavsiye ederim
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.