Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
03 Kasım 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
213 (Bu ay: 4)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Kredi kartına taksitli nintendo switch
Arkadaşlar merhaba. Meşgul ettiğim için herkesten özür diliyprum izmirde ya da online olarak taksitli nintendo switch alabileceğim bir yer var mıdır. Bir de hangi modelini almalıyım. Cevaplar içğn şimdiden teşekkür ederim.
5 yıl
Fibertek kullananlar yardımcı olur musunuz?
Arkadaşlar yeni binamıza 5 aydır altyapı yokluğundan internet bağlatamıypruz. Uzun bir sürede gelmeyeceği söyleniyor. İzmirde fibertek diye birşey bulduk. Adamlar gelip altyapıyı kurup interneti veriyorlarmış. Kullanan arkadaşlardan bilgi alacaktım. Neyün nesi bu fibertek?
5 yıl
Turla İtalya'ya gidenler bakabilir mi?
Arkadaşlar merhaba nasip olursa haziranda balayı münasebetiyle turla İtalya'ya gideceğim.Daha önce turla böyle bir tatili tecrübe etmiş arkadaşların önerilerini okumak isterim. Ne yapmalıyım, serbest zamanlarda nerelere gitmeliyim, siz nekadar harcama yPtınız vs Sizin tecrübe ettiğiniz önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
7 yıl
Rica etsem yardım eder misiniz?
Arkadaşlar Kanadadan arkadaşa xbox one geldi. yanında gears of war ultimate edition kodu vermişler.kodu girdik yükleme yaptık fakat oyunu açınca oyunun karakteri çıkıyor daha sonra makine kapanıyor.sebebi nedir acaba?
7 yıl
Vodafone 4gb lı tarife arıyorum.
Arkadaşlar çok aradım ama herkes birşey yazmış.Kafam çok karıştı.Aveadan bıktım artık ve vodafone a geçmek istiyorum.Varsa 4 gb lı tarife yada önerebileceğiniz tarifeler yardımcı olur musunuz?

Şimdiden teşekkür ederim.
8 yıl
Z2 konuşma sorunu, yardım lütfen.
Arkadaşlar merhaba.1ay önce sıfır z2 almış bulundum.Daha ilk günden telefonla konuşurken, cihazı biraz ağzımdan uzaklaştırdığımda karşı taraf sesimi çok zor duyuyor.Hatta herkez yapar; telefonu omzumuzla başımızın arasına sıkıştırır konuşuruz.İşte onu yapınca bile ses çok ama çok az gidiyor.Bir ayarı filan var mıdır yoksa ciddiye alınacak bir sıkıntı mıdır ? Bilen yada fikri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle