Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Onbaşı
26 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
69 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 ay
Ozan Suncak'ın menajerinden açıklama geldi

Diyagonal Özel – Emirhan Alkan | Fenerbahçe’nin 14 Ekim’de sözleşme imzaladığı Ozan Suncak’ın sözleşmesinin feshedileceği iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Konuyla alakalı olarak Ozan Suncak’ın menajerlik şirketiyle iletişime geçen Diyagonal, transfer sürecini, Fenerbahçe’nin neden sözleşmeyi feshetmek istediği gibi konularda pek çok bilgiye ulaştı. Menajerlik şirketi adına açıklama yapan yetkilinin açıklamalarından öne çıkanlar ise şu şekilde;


OZAN SUNCAK’IN PKK SEMPATİZANI OLDUĞU İDDİALARI TAMAMEN YALAN!


Sosyal medyada dolaşan dedikodular, PKK sempatizanı olduğu yönündeki iddialar tamamen yalan üzerine kurulu, bir senaryo. Burada kıskançlık üzerine paylaşım yapan birisi mi yoksa, Fenerbahçe aleyhine karalama yapmak isteyen birisi mi bilmiyorum. Biliyorsunuz, Türkiye’de özellikle sosyal medyada bilgi kirliliği çok fazla. Bu çocuğun siyasetle, terör örgütüyle hiçbir alakası yok. Ben çocuğu, küçüklüğünden beri tanıyorum. Tamamen Almanya’da yetişmiş saf (temiz) bir çocuk. İlgili paylaşımda gözüken yorum kendisine ait değil, kaldı ki Ozan’In bir Twitter hesabı bile yok. Sadece Instagram hesabı var. Sosyal medyada yapılan bu linç girişimini reddediyoruz. Ozan da haliyle çok etkileniyor. Reşit de olsa sonuçta bir çocuk.


“FENERBAHÇE’NİN İÇİNDE MENFAAT ÇIKARLARI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

3 yıllık sözleşme imzalandı, ortada bir sözleşme var. Milli takım referanslı bir oyuncu. Eden Hazard tarzı bir oyuncu. Benim tahmin ettiğim kadarıyla Fenerbahçe içerisinde değişik akımlar var. Menfaat çıkarları diyeyim. Kulüp içerisinde bir menfaat çatışması oldu diye düşünüyorum. Bu sadece bir tahmin, çünkü; bunun dışında mantıklı gelen hiçbir şey yok. Kulüple görüştüğümüzde, performans yetersizliği diyorlar, fakat; antrenmanlarda antrenörlerin görüşlerine bakıldığında bu da asılsız duruyor.


“FENERBAHÇE GEÇ DAVRANDIĞI İÇİN OZAN’IN LİSANSI ÇIKMADI”


Ozan’ın lisansının çıkmamasının nedeni de Fenerbahçe’nin geç davranması. Transferi son anda gerçekleştirdiler, Ozan’a ve ailesine direkt ulaşarak. Milli takım referansıyla, sen bizde direkt 11’de oynayacak, profesyonel ekibimizde oynayacak isimsin, çok istiyoruz dediler. Son güne bıraktılar, 14 Ekim’de amatör transfer dönemi bitiyordu. 14 Ekim’de kulübüyle anlaştık, Fenerbahçe ile protokol imzaladık. 14 Ekim’de İstanbul’da imzasını attı, tesislere yerleşti federasyondan onay beklendi. Onay, cuma günü geç ulaştığı için, Almanya Futbol Federasyonu anca 17 Ekim Pazartesi günü yaptı. O sırada da Türkiye’de amatör transfer dönemi kapandığı için lisansı çıkmadı.


Haberin devamı için

6 ay
Sosyal Medya ve İnfluencer Marketing Ajansı | Whose Agency

Whose Agency, kişi veya kurumsal markalara hizmet veren, başarılı iletişim adımları atarak müşterilerine ve iş ortaklarına kazanım sağlamayı hedefleyen, kullanıcı odaklı sosyal medya ve influencer marketing ajansıdır.


Whose Agency, sosyal medya yönetimi, influencer marketing, marka yönetimi, iletişim yönetimi, video prodüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.


Whose Agency bünyesinde milli sporcuların yanı sıra (Ekaterina Avramova, Demet Parlak, Tuğba Güvenç, İnci Ece Öztürk, Yuliya Gerasymova, Buket Öztürk, Şevval Ayaz) kurum ve kuruluşlarda bulunmakta.


Whose Agency ile iş birliği içerisinde bulunmak, örnek çalışmalara göz atmak, hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı ya da contact@whoseagency.com mail adresini kullanabilirsiniz.2 yıl
Sevincimize ortak olun istedik, 12.sayımız çıktı

Pandemi döneminde başladığımız E-Dergi serüvenimizde 1.yılımızı doldurmuş bulunuyoruz. Yaptığımız paylaşımlar neticesinde takip edenler bilir, tamamen öğrenci oluşumu bir ekibiz ve medya sektöründeki daralmayı göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.


E-Dergimizde bugüne kadar Türkiye ve dünyadan sayısız başarıya sahip sporcuyu konuk aldık, almaya devam ediyoruz. Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmak istedik. Eğer okumak isterseniz 12.sayımıza aşağıdan erişebilirsiniz, ÜCRETSİZ dergimize abone de olabilirsiniz.


Diyagonal E-Dergi 12.Sayı


2 yıl
Yılmadan devam ediyoruz, spor dergimizin 9.sayısı çıktı

Her ay buradan da gelişmeleri paylaşıyorduk. Tamamen öğrencilerden oluşan bir ekibiz. İlk günkü heyecanımızla çabalamaya devam ediyoruz. Tüm sayılarını tamamen ücretsiz sunduğumuz spor dergimizin 9.sayısını da çıkardık.


Tamamen online dergi şeklinde ulaşabileceğiniz sayımızda yer alan bazı isimler şu şekilde;

Özel röportajlarına ulaşabileceğiniz isimler: Hazal Nehir, Yiğit Arslan, Isidora Jimenez, Beren Yeşilırmak, Can Özüpek, Güzin Müjde Karakaşlı, Zeynep Sude Demirel, Fatih Arda İpcioğlu, Merve Karan ve daha fazlası…Diyagonal E-Dergi'nin hem Flipbook hem de PDF versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz


2 yıl
Yılmadan devam... 8.sayımız çıktı (Ücretsiz)

Pandemi döneminde başladığımız E-Dergi serüvenimize devam ediyoruz. Her ay buradan takip edenler bilir, tamamen öğrenci oluşumu bir ekibiz ve medya sektöründeki daralmayı göz önünde bulundurarak kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.


Tüm sayılarını tamamen ücretsiz sunduğumuz SPOR DERGİMİZİN 8.sayısı da (Ocak 2021) çıktı.


Ocak sayımızda özel röportajlarına ulaşabileceğiniz isimler: Ayşe Begüm Onbaşı, İsmail & Turan Balaban, Namık Ekin, İpek Öz, James Metecan Birsen, Melis Gülcan, Ritmik Cimnastik Milli Takımı, Öykü Başar, Redfoxes Running, Çağla Çelik ve daha fazlası…


Buradan sayımızın hem PDF hem flipbook haline erişebilirsiniz.


2 yıl
Spor dergimizin Aralık sayısı çıktı

Her ay buradan da gelişmeleri paylaşıyorduk. Öğrenci oluşumu bir dergi olmamıza rağmen, ilk gün ki heyecanımızla

çabalamayı sürdürüyoruz.


Tüm sayılarını tamamen ücretsiz sunduğumuz spor dergimizin 7.sayısını da çıkardık.


Aralık sayımızda özel röportajlarına ulaşabileceğiniz isimler: İbrahim Çolak, Kübra Dağlı, Berk Uğurlu, İlke Özyüksel, Tuğba Güvenç, Gülçin Güler


Diyagonal E-Dergi'nin Aralık sayısına buradan ulaşabilirsiniz!


2 yıl
Spor dergimizin Kasım sayısı çıktı (Ücretsiz)

Her ay buradan da gelişmeleri paylaşıyorduk. Öğrenci oluşumu bir dergi olmamıza rağmen, ilk gün ki heyecanımızla

çabalamayı sürdürüyoruz.


Tüm sayılarını tamamen ücretsiz sunduğumuz spor dergimizin 6.sayısını da çıkardık.

Tamamen online dergi şeklinde ulaşabileceğiniz sayımızda yer alan bazı isimler şu şekilde;


Taha Akgül, Neriman Özsoy, Barış Telli, İlayda Uçak, Yankı Erel, Metecan Kanbur, Yuliya Gerasymova, Dorukhan Engindeniz, Şafak Malatya, Bu Benim Antrenörüm, KOU Sharks Flag


Buradan Diyagonal E-Dergi'nin hem online versiyonuna hem de PDF versiyonuna ulaşabilirsiniz.
3 yıl
Diyagonal Dergi'nin 3.sayısı ÜCRETSİZ olarak yayında
Diyagonal E-Dergi'nin 3.sayısını 29 Temmuz 2020 itibarıyla siz değerli okuyucularımıza sunmaktan dolayı büyük sevinç yaşıyoruz.

3.sayıda bulabileceğiniz bazı konuklarımız;

Ertan Balaban, Yusuf Erdoğan, Burcu Burkut Erenkul, Deniz Selin Ünlüdağ, Kaan Kural, İnci Ece - Buket Öztürk, Aslı İskit, Sabriye Şengül, Ahmet Önder, Sıla Kara, Ayşe Durlu ve çok daha fazlası Diyagonal Dergi'de sizi bekliyor.

Diyagonal Dergi'nin 3.sayısına buradan ulaşabilirsiniz!
3 yıl
Diyagonal E-Dergi'nin 2.sayısı çıktı!
Diyagonal E-Dergi’nin 2.sayısını 29 Haziran 2020 itibarıyla siz değerli okurlarımızın beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu sayıda sizlerle olacak bazı konuklarımız;

Olcay Şahan, Cenk İldem, Selim Kaya, Burcu Çetinkaya, Melisa Korkmaz, Yağmur Mislina Kılıç, Funda Alkayış, Jannet Rudakova, Recep Gül, Esra Şencebe, Wildoff ve çok daha fazlası 2.sayımızda.

Diyagonal E-Dergi 2.sayısına buradan ulaşabilirsiniz
3 yıl
ÖZEL HABER – TFF’nin Amatör Ligler planı zora girdi!
ÖZEL HABER - Süper Lig, Korona virüs sürecinin ardından 12 Haziran'da kaldığı yerden yeniden başladı. Gözler şimdi de amatör liglere çevrildi.

Bölgesel Amatör Lig ne zaman başlayacak?

Türkiye'de profesyonel futbolun en üst ligi olan Süper Lig'in başlamasının ardından, kulüpler ve futbolcular Bölgesel Amatör Lig (BAL) için verilecek kararı beklemeye geçti.

Sağlık altyapısı anlamında yeterli ekipman ve çalışana sahip olmayan amatör lig kulüplerinde, TFF'ye bir karşı rest söz konusu.

İlk toplantıda kulüpler oynamak istemediklerini iletti!

Diyagonal'in edindiği bilgilere göre; Türkiye Futbol Federasyonu geçtiğimiz günlerde yetkili isimlerle bir toplantı gerçekleşti. Kulüp yöneticilerinden gelen talepleri değerlendiren TFF; kulüplerden,'biz oynamak istemiyoruz' yanıtını aldı.

TFF'nin planı bozuldu! Bal tescil edilecek mi?

Yine edinilen bilgiye göre; TFF, Amatör Ligleri 13 Temmuz ya da 18 Temmuz'da başlatmayı planlıyordu. Kulüplerden gelen talep sonrasında iş yokuşa sürülürken, TFF önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği toplantı sonrasında nihai kararını resmen açıklayacak.

Emirhan Alkan / Diyagonal Özel Haber
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle