Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
24 Ekim 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
195 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Battle.net sunucuları login sorunsalı...!
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Lafı uzatmadan direkt konuya gireceğim. 2 günden beridir zaman zaman Battle.Net uygulamasında log in olmaya çalışırken battle.net simgesi dönmeye çalışıp çalışıp sanki bir döngüye girmiş gibi saçmalıyor ardından bir hata kodu veriyor ve işte bağlantılarınızı kontrol edin falan diyordu. Fakat battle.net sayfasına gidip log-in olmaya çalıştığınızda ise çatır çutur girebiliyordunuz. Şu an girilebiliyor çok rahat. Fakat halen zaman zaman log-in olamıyorum.

Şu adreste:http://downdetector.com/status/battle-net " Possible problems at Blizzard battle net " diye uyarı vardı.

İşin ilginç yanı 3 gün önce Windows 10 1803 güncellemesini yaptım, dünyanın en gereksiz uygulaması olan Windows Defender yine ortaya çıktı tabii, neyse çoluğunu, çocuğunu disable ettikten sonra yine log-in olmaya çalıştım hani belki engel oluyordur falan diye durum yine aynı idi. Acaba dedim 1803 güncellemesinin yediği haltlardan birisi olabilir mi diye ? Sonra modemi 3-4 kez yeniden başlattım, zaman zaman bağlandı zaman zaman saçmalamaya devam etti.

İşin diğer bir ilginç yanı ise kıçı kırık netbook var 5 senelik, ona kurdum battle.net'i, üzerinde Windows 7 starter edition olan makine de patır kütür log in olabiliyorum...

Sizlerde de battle.net uygulamasın da log-in olmaya çalışırken sorun oluyor mu ? Teşekkürler
6 yıl
i7 4790K için sıvı soğutma aldım, sorularım var...
Arkadaşlar herkese iyi forumlar öncelikle.

Size sormak istediğim bir soru var. Bugün Vatan'dan Coolermaster Seidon 120v aldım 4790K işlemcim için. Sorum çok aptalca olabilir ama soğutucuyu monte etmeden önce hava soğutmalılar da olduğu gibi termal macun sürecek miyim işlemciye ?

Şimdiden vereceğiniz yanıtlar için teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.