Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Binbaşı
21 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
153 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
E
2 yıl
İ30 2012 GDI Sorun?

Arkadaşlar merhaba öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. 2 ay önce 2012 model gdi elite otomatik model ile aranıza katıldım. Aracım 83.000de ve LPG'li. Bir yıl önce Atiker Atifast kit takılmış. Araçtan çok memnunum ancak nadir olarak yaşadığım bir problem var. O da şu ki:

50-80 km aralığında giderken ve devir de 2000-2500 aralığındayken gaza bastığımda aracım hızlanmıyor sanki ben gitmeye çalıştıkça o gitmemeye çalışıyor gibi. 30-35 sn kadar süren bir problem. Ama dediğim gibi çok nadir yaşıyorum bunu. Hatta Eco'ya alınca biraz daha sık oluyor. Eco dışında daha nadir oluyor. Benzer bir problemi yaşayan oldu mu aranızda?

E
2 yıl
Windows 10 Pro Enterprise'a dönüştü Yardım..
Dün Windows 10 Pro key satın aldım. Laptopumda orijinal olmayan kırılmış Windows 7 Ultimate yüklüydü. Yükseltme şeklinde kurulum yaptım. Win7 etkinleştirilmiş olduğu için yükseltme sonrası Win10 da otomatik etkinleştirilmişti. Win10 Pro kurulmuş oldu. Buraya kadar herşey normal. Sonra satın aldığım keyi ürün anahtarı değiştirme kısmından güncelledim. Fakat bilgisayarımı yeniden başlattıktan sonra Pro'nun Enterprise sürümüne dönüştüğünü farkettim. Ne yapmalıyım? Bana Pro yerine Enterprise keyi mi verildi acaba? Bunu anlamanın yolu var mıdır?
E
2 yıl
Samsung Galaxy Watch Arayüz Paylaşımı
Merhaba arkadaşlar. Gwa2 konusunda dile getirmiştim. Arayüz paylaşımı için konu açılsa iyi olur diye ve sonunda açmaya karar verdim.
2 haftadır Gwa2 44mm aliminyum siyah mat modelini kullanıyorum. Telefonum da Samsung Galaxy Note Fe.
Çok vakit kaybetmeden sık kullandığım birkaç arayüzü paylaşıyorum. Umarım herkese faydalı olur. Sizlerin de paylaşımlarını bekliyorum ve altına da saat ve telefon modellerinizi de belirtmenizi rica ediyor, hepinize iyi forumlar diliyorum 😉
Sportif ve şık

Turk

ZION-Free

Dressshirt_A1

Just Grey

MD177
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle