Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
07 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
415 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 hafta
4 AY SONRA KIRA FIYATLARI

Arkadaşlar şuan kiralar ev fiyatlarına oranla ucuz.

Basit bir hesapla 1 milyonluk evin kirası mersinde 3.500₺ . Bundan 6 ay önce de fiyat aşağı yukarı aynı idi ama ozaman aynı ev 400.000 ₺ idi . Sözleşmeler yapıldı bu sayede kiralar yükselmedi ama velakin 4 ay sonra okullar tekrar açıldığı zaman göreceksiniz 1 milyonluk evin kirası en az 6.000₺ olacak

4 ay
2+1 kullanan bakabilirmi

arkadaşlar her zaman merak ettim 2+1 ses sistemi pç ce bağladığımızda çalışma mantığı nasıl orta sesleri verebiliyormu yoksa sadece steryo mu çalışıyor .

5 ay
Adini hatırlayamadığım oyun

Arkadaşlar oyun internetten online olarak oynaniyordu bir karakterimiz var yumruk atıyor öldürdüğü kişilerin gücünü alıp büyüyordu.

8 ay
DSMART İNTERNET REZALETİ KONUYA GEL

Yer mersin Ablamlar İnternet bağlanmak için ucuz bir İnternet sağlayıcısı arıyorlar tabi katşılarına googleden dsmart İnternet çıkıyor . Kurulum için ekip geliyor . Apartmanda hat olmadığını eve kadar hat çekmeleri gerektiğini 80₺ kablo 80₺ işçilik ücreti istiyorlar ablam evde degil benimde acil işim var onlara gidemiyorum ben dedimki abla boşver dsmart İnternet nedir öyle birşey yapmayın hem İnterneti kalitesiz olur hemde kurulum için ücret vermek te nedir gönder gitsin apartmanda kablo TV var mis gibi onu bağlatın dedim tamamdedi . Ablamda evde yok kapıyı 16 yaşındaki kızı açıyor ablam kızına bağlatma diyor . Servis te 80₺ iptal ücreti istiyor 16 yaşındaki kız ne bilsin çıkartıp parayı veriyor ve servis hiç bir şey yapmadan 80₺ cebe atıp gidiyor . Arkadaşlar servis 30₺ istese helal hoş olsun benzin yaktılar der konuyu kapatırım ama 80₺ az bir rakam degil . Burdan dsmart İnternet yetkililerine sesleniyorum yer mersin yenişehir pirireis mahallesi ve olay bugün ögle vakti oluyor . Bu nasıl bir kurumsallıktır anlatın bana .

10 ay
HIZIM KAÇ ANLAYAN BAKSIN

Tarifem 100mbps fiber wifi6 modem verdiler.

Faturaların normal geliyor . Ama hızımda isanki bir gariplik var gra 5 i inanılmaz çabuk indirdi

Benim Hızım kaçtır

HIZIM KAÇ ANLAYAN BAKSIN


HIZIM KAÇ ANLAYAN BAKSIN


HIZIM KAÇ ANLAYAN BAKSIN
geçen yıl
Pirinç pilavı hakkında

Arkadaşlar pirinç ile pirinç pilavı arasında besin degeri olarak fark var

100 gr pirinç te 28g karbonhidrat varken

Pirinç pilavında 76g karbonhidrat var.

İçine yağ bile girse fark bukadar olmaz bunun sebebi nedir

Pirinç pilavı hakkında
Pirinç pilavı hakkında
geçen yıl
SÜPERONLİNE 2.4 GHZ ÇOK YAVAŞ

arkadaşlar süperonline fiber kullanıyorum 2.4 ghz bazen hızlı çalışıyor bazen sürünüyor Google bile açılmıyor. 5ghz de böyle birsorun yok amaa 5ghz nin de kapsama alanı düşük. Bu sorunu kanal ayarıyla yada mhz ayarıyla çözemedim modemde hertürlü ayarı denedim ama olmuyor. Sonunda dandik bir repeter aldım süperonlinenin modemin söktüm 2.4ghz de çok hızlı çalışıyor.

Süperonline de 2.4 ghz de benim gibi sorun yaşayıp farklı modem almadan çözebilen varmı.

geçen yıl
TRİGER ZİNCİRİ HAKKINDA BİR SORU

Arkadaşlar araba Fiat palio 1.3 dizel. Araba 300.000 de zincir hiç degişmedi. Triger zinciri Çok ses yapmıyor az ses yani ses yapmaya başladı. Arabada bir sorun olduğu zaman hemen yaptıran tiplerdendim. Mesela yağ soğutucu bozuldu suyla yağ birbirine karıştı herneyse usta yağ soputucuyu değiştirdi yenisi anca 1 yıl dayandı sk ra gittim orijinalini aldım başka bir ustaya degiştirttim. Emmiyet kemeri geri sarmıyordu yenisiyle değiştirdim bin pişman oldum keşke deiştirmeseydim. Yani zinciri degiştirdigim zaman başıma iş açılmasından en basitinden yağ kaçırmasından korkuyorum bu yüzden yolda kalmayana kadar zinciri degiştirmeme kararı aldım sorum şudur zincir az ses yapıyor motora zarar verirmi?

geçen yıl
HATTINIZI TURKCELLE TAŞIRKEN 2 DEFA DÜŞÜNÜN

Cuma günü fenercell hattımı aslında pekte bir sorun yokken sırf fener cell yazmasından dolayı hattımı türkcell faturasıza taşıdım SMS geldi cumartesi sabah 4 te HATTINIZI takabilirsiniz. Bende cumartesi sabah 7 gibi uyandım herşey normal eski hattım iptal. Yeni turkcell hattı taktım işte filim başladı kimse beni arayamıyor bende kimseyi arayamıyorum gittim hatta 50₺ yükledim. Ben arayabiliyor um ama kimse beni arayamıyor. Hattı 2 tane telefona daha taktım yok yine karşı taraf beni arayamıyor. İş hattı olmasa tamam derim sıkıntı degil isterse 10gün açılmasın sorun etmem ama bu iş hattı ve birsürü iş kaçırdım bu arada ben uyducu yum sokağa çıkma yasağından dolayı işleri pazartesiye erteliyorum. Hep öyle yaptım ama bu hafta sonu bana zehir oldu müşteri hizmetleri kayıt açtık ilgileniyoruz diyor başka bişey demiyor hat nezaman düzelecek belli degil. Pazartesi açılmaz ise ilkm işim hattımı herhangi bir operatöre taşımak olacak

HATTINIZI TURKCELLE TAŞIRKEN 2 DEFA DÜŞÜNÜN
2 yıl
GÜNLÜK KALORİ MİKTARI

Boyum 175 cm kilom 65 Günlük almam gereken KALORİ MİKTARI 2000 kalori ben hergün 2000 kaloriyi alırsam aynı kliodamı kalırım yoksa kilo alırmıyım illa 2000 kaloriyi geçmelimiyim.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle