Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
06 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
ABS ESP TC ışıklarının yanması
Merhaba arkadaşlar. 2010 Cruze ls model aracım var. Direksiyonu sağa veya sola çok fazla çevirince bir anda ESP ABS ve tc(çekiş kontrolü) ışıkları yanıyor. Arabayı stop ettirip çalıştırana kadar da sönmüyor. Genelde otopark ve keskin dönüşler gibi yerlerde yaşanıyor onun dışında hiç yaşamadım. Daha önce yaşayan var mı? Direksiyonu tam çevirince olması ABS konnektörlerinde veya kablolarda bir temassızlık akla getiriyor.
4 yıl
İzmir’de radyo tamiri
Merhaba. İzmirde radyo tamiratı yapan tecrübeli bir usta arıyorum. Tanıyan bilem var mıdır?
5 yıl
Ofis için tavsiye 2000-2500 TL
Merhaba. Ofiste kullanmak için sadece kasa olarak sistem tavsiyesi alabilir miyim? Office programları için kullanılacak ve film müzik için.
5 yıl
650 liraya ofis için
Merhaba arkadaşlar. Siyah beyaz alınacak renkli olmasın. Fptpkopi özelliği olsun. Wifi önemli değil. Günde 15-20 sayfa çıktı alınır. Sorunsuz olsun istiyorum önerileri bekliyorum. Aklımda epson m200 var.
5 yıl
İzmirde laptop tamir?
Merhaba arkadaşlar. İzmirde bayraklı alsancak ya da konakta laptop tamir ettirebileceğim bir yer var mıdır?
5 yıl
TURKNETE BULAŞMAYIN!
Arkadaşlar sakın ama sakın turknete bulaşmayın. Buradaki övgülere aldandık reklamın tillahını yapmışlar ama helal olsun. Telefonla aradık telefondaki hanımefendi 3 iş günü içerisinde bağlanır en geç dedi. 12 gündeyiz ne gelen var ne giden . Vdsl kargolandı geldi bu adamlar hala gelemediler. 4 kere şikayet kaydı oluşturduk tık yok. Evde sürekli duran insan var sırf bunlar gelecek diye, gelmiyorlar gelmedikleri gibi bir de geldik yoktunuz diyorlar gerçekten ahlaksızlıkta ders verecek kıvama gelmişler.


Başvuru yaparken ev adresine kapı numarasına kadar bakıp altyapınız var efendim hemen bağlanır efendim sorun yok efendim diyen firma şimdi ortada yok. Ama ben yapacağımı biliyorum bir değil birden çok müşteri kaybettiniz her platformda çektiğim rezilliği anlatacağım ki biraz insanlar bilinçlensin parasını ve zamanını çöpe atmasın.

Ama salaklık bizde türk telekoma başvurup 3 günde bağlatmak varken bunlara ağız eğiyoruz. Ucız etin yahnisi tirit oluyor işte böyle. İnsanı telekomu övdürecek kıvama getiriyorsunuz helal olsun...Evet bugün kaçıncı gün bilmiyorum.Evet arkadaşlar. Cuma gününden beri internetimiz yok. 2 gin içinde gelinecek denildi bana 4. Gün beyefendiler zahmet esip geldiler.

Türkneti aradığımda apartman kapı numarasına kadar bakıp bana sizin bulunduğunuz yer 75mbpsye kadar hız destekliyor, vdsl alın dediler. Vdsl almıştık. Bugün ise gelip dediler ki burası 24 mbpsden fazlasını alamıyor vdsl bağlarsanız sinyal kopuyor ondan internetiniz yok dediler.

Adamları aradık yapacak bir şey yok adsl e geçeceksiniz dediler. Eee vdsl aldık? Yapacak bir şey yok.

Demem o ki bizi 250 tl+15 gün zarara soktular, hala pişkin pişkin yapacak bir şey yok diyorlar. Burada gsm numarası isteyip sorun çözecekmiş gibi yapan arkadaş da hiçbir şeye fayda sağlamıyor.

SAKIN SAKIN SAKIN BULAŞMAYIN BUNLARA. İşin cılkını çıkardılar.
5 yıl
1500 TL ofis sistem
Merhaba arkadaşlar. 1500 liraya kadar ofiste kullanmalık office programlarını kullanmaya müsait ve birçok programı ve tarayıcı sekmesini zorlanmadan açacak bir pc ihtiyacım var. Monitör dahil değil.
6 yıl
Gürcistan giriş-çıkış belgesi ile imei kaydı
Gürcistan bildiğiniz gibi vize uygulamıyor ve pasaport istemiyor. Gidip gelsek giriş çıkış belgesi ile imei kaydı yaptırabiliyor muyuz?
7 yıl
Suzuki Swift 1.3 4x4 alınır mı?
Merhaba arkadaşlar. Suzuki swift 1.3 4x4 düşünüyorum. Kronik sorunu servis parça sıkıntısı olur mu merak ettim. Müşterisi az sanırım bir bilgi bulamadım.
7 yıl
17000'e kadar tavsiye
Selam arkadaşlar. 17000 TL'ye kadar az yakacak sorun çıkarmayacak bir araç bakıyorum. lpgli kullanmayı düşünüyorum. otomatik olursa makbule geçer.
Kafamda 2000 model seatlar, eski mondeo, clio 2 falan var ama piyasa hem çok şişmiş durumda hem de bu eski araçlar hakkında çok bilgiye ulaşamıyoruz. uygun gördüklerinizi lütfen paylaşın.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle