Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
E

Onbaşı
07 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Voidu'dan Total War: Three Kindoms Çekilişi
Merhaba arkadaşlar,

Voidu, Total War Three Kindoms oyununu, yaptiğı cekilişle 2 kişiye hediye edecek. 28 Ağustos'da bitecek olan çekilişte, çeşitli görevleri yerine getirerek katılım hakkı elde ediyoruz. Bir kişi en fazla 13 hak kazanabiliyor ve böylelikle kazanma sanşını katlamış oluyor, 180 TL değerinde bir oyunu kazanma sanşını kaçırmamanızı dilerim.

Link:https://tr.voidu.com/voidu-total-war-three-kingdoms-%C3%A7ekili%C5%9Fi-2

Hepinize iyi forumlar.
E
5 yıl
The Guild 3 Türkçe Yama Çalışması (%41.43) (22.12.2017)
Öncelikle herkese iyi forumlar ve oyunlar dilerim. The Guild 2 oyununu baştan sona defalarca bitirmiş birisi olarak The Guild 3'ü uzun süre bekledim. Ve en sonunda oyunun (her ne kadar tatmin edici olmasa da) erken erişim sürümü yayınlandı. Bende çıktığı gibi satın alıp, oynamaya başladım ve buglar yüzünden maalesef çok ilerleyemedim, ve dedim ki madem boş zamanım var ve oyunu oynayıp saatlerime gömemiyorum, bende oyunu Türkçe'ye çevireyim dedim ve aralıklarla 9 saatlik bir çalışmanın ardından yamanın ilk sürümünü yayınlama kararı aldım. Nasıl olsa oyun çok fazla oynanamıyor, oyunu merak edip göz atmak isteyenler, oynayabildiği kadar oynamak isteyenler daha rahat oynasın diye paylaşıyorum ve boş zamanım oldukça yamayı devam ettireceğim.

ÖNEMLİ
Bu yama hiç bir sorumluluk altında yapılmamaktadır ve hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanmadan önce yedek alabilirsiniz, ancak gerekli olacağını düşünmüyorum. Yama bir üniversite öğrencisi (ben) tarafından tamamen boş zaman uğraşı olarak yapılmaktadır ve %100 tamamlanma garantisi hiç bir zaman yoktur. Sadece boş zamanlarda ilerleme sağlanacak ve zaman zaman güncellenerek, en güncel olduğu tarih başlığa yazılacaktır. Daha profesyonel kişi, ya da kişilerce yama üstlenilmek istenilirse, seve seve proje devrini gerçekleştirebiliriz. Yamanın paylaşımı tamamen serbesttir ve ismim yazılması gerekmez, yalnızca "Ben yaptım.", "Biz yaptık." gibisinden üstlenme, emek hırsızlığı durumları olmazsa sevinirim. Herkese iyi oyunlar dilerim.

SÜRÜM: EA 0.3.3
Türkçe Yama İndirme Linki

Kurulum: İndirdiğiniz .rar dosyasını klasöre çıkartın, ve oyunun kurulu olduğu klasöre yapıştırın.
NOT: Oyun içinde ki Font'lar yüzünden ı, İ, ğ, Ğ, ş, Ş harfleri yamada kullanılamamıştır. Çeviride gördüğünüz her hatayı bana bildirmeniz durumunda hemen düzeltmeye çalışacağım.
Bilgi: Oyunun mevcut çeviri dosyasında 4960 Satır bulunmaktadır. Mevcut sürüm ile bunların 2055'i çevrilmiştir. Çeviride uzun ve çokta gerekli olmayan metinler arka plana atılmış ve önemli metinler öncelikli olarak çevrilmektedir.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle