Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
22 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Toplu GP İçin Buraya
İngilizler: "Galatasaray, Real Madrid maçında Barcelona'dan daha seksi pas trafiği yaptı"

www.joe.co.uk/sport/this-sweeping-move-by-galatasary-is-sexier-than-barcelona-in-full-flow-video/11529

Cristiano Ronaldo: Açık konuşmak gerekirse son hazırlık maçımızda çok zorlandık. Galatasaray büyük bir kulüp. Her zaman saygı duyuyorum.

Cristiano: Şu ana kadar en zorlandığım maç desem yalan olmaz. Hazırlık maçı olsa bile Galatasaray bize ciddiyet konusunda büyük ders verdi.

Since when did Galatasaray become Barca 2010? Some beautiful football tonight.

https://twitter.com/SoccerSt_/status/633753853150691328
6 yıl
Bir Şeyi Merak Ediyorum
Ya beyler şimdi bizim Burak'ın transfer haberleri çıktı biliyorsunuz. Satılması gündemdeyken aklıma bir şey takıldı. Tabii sadece Burak üzerinden düşünmeyin. Başka örnekler de olabilir.

Şimdi biz Burak için alacağımız bonservis bedelinin %25'ini Trabzonspor'a vermek zorundayız bildiğim kadarıyla. Peki şöyle bir şey yapsak itiraz ederler mi yoksa kiralama bedelinin de mi bir miktarı Ts'ye gider?

Diyelim 10M'a anlaştık. Ve Burak'ı yarım sezonluğuna 9,5'e kiraladık. Devre arasında da 500 bine satın alma opsiyonu koyduk. Böylece Burak'ın bonservisinden Ts'ye çok daha az para gider.

Saçma bir mantık mı? Olabilir mi böyle bir şey?
6 yıl
Ufak Bir GP
3 KUPA TEK ŞAMPİYON! @AslanStatistic
Real Madrid basın sözcüsü García: Galatasaray ile Real Madrid arasında çok özel bir bağ var.''İkisi de Dünya kulübü.'' Maç için heyecanlıyız.
6 yıl
Reklam Engelleyici Sorunu
Beyler merhaba. Bir sorunum var. Şöyle ki telefonumdaki Lig Tv programında ve bazı sitelerde çok fazla reklam çıktığı için **** Plus'ı indirdim. Ancak şimdi de şöyle bir sorun çıktı: Bu program YouTube'daki reklamlar yüzünden videoları yarıda kesiyor. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Ya da önereceğiniz başka reklam engelleyen program var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.