Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
19 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
amazon.com.tr kargomun bir türlü gönderilmemesi
Öncelikle herkese merhabalar. Normal konuya yazmak istemedim çünkü gerçekten normal bir sorun değil bu. Hemen konuya giriyorum.

19 Eylül'de şu siparişi geçtim. Ürünün ücretini çatan diye çektiler tabi. 3D secure falan yok hepiniz biliyorsunuz. Neyse problem bu değil. Ekspres sipariş vermedim çünkü Perşembe ve Cuma şehir dışında olacaktım. Normal gönderi seçtim ve normal gönderide siparişin ayın 24'ünde gönderileceği bilgisi vardı. 24'ü Pazartesi oluyor. Tarihler benim için önemli çünkü bilgisayarı eşim için aldım. Eşimin atamasının çıkmasından dolayı önümüzdeki hafta Siirt'e gidecek ve hala kargo bana ulaşmış değil. 24'ünde herhangi bir hareket olmaması nedeniyle amazon.com.tr ile görüştüm. Bana ilgileneceklerini söylediler, tarafınıza dönüş yapılacaktır dediler. Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ertesi gün tekrar aradım, en geç 26'sında tarafınıza teslimi yapılacaktır dendi. MNG Kargo ile de görüştüm bu süreçte, onlar da amazon ile işbirliği içinde olduklarını, en yakın zamanda ilgileneceklerini söylediler. 26'sında tekrar hem amazon hem de MNG Kargo ile görüşmeler yaptım. Söyledikleri tek şey işbirliği içerisindeyiz, sistemlere kargo hareketleri yansımıyor, sorununuzla ilgileneceğiz. 27'sinde gelecek dediler gelmedi, bugün yine görüştüm her iki firma ile de, bu kez yarın elinize ulaşacak diyorlar. Ben tabii ki ulaşmayacağına adım gibi eminim. Bu saatten sonra zaten benim için bir anlamı kalmadı. Eşim Pazartesi günü Siir'te gidecek ve ben ektsremde bu bilgisayarın ilk taksitini ödeyeceğim.

Amazon'la ve MNG Kargo ile yaptığım yazışmalar kayıtlı. Pazartesi günü THH'ye başvuruda bulunacağım. Utanmadan iade edin ekspres gönderi ile tekrar alın diyen amazon.com.tr'nin bu yanına kalmamalı. (Ürünün fiyatı 4.500 lirayı geçti.) Öyle kafalarına göre at koşturamazlar.

Saygılar, herkese mutlu günler.
4 yıl
AKP Genel Başkanı "ÖSO Kuva-yi Milliye Gibi Sivil Bir Oluşumdur"
Ben artık anlamakta güçlük çekiyorum arkadaşlar. Niye, neden, niçin diye sormaktan kafayı yiyeceğim. Sürekli Lozan'a laf atıyorlar, Başkomutan'ımıza laf atıyorlar, gerçekten milli olan ne varsa sürekli kötülüyorlar. öso ne zamandan beri bizim yoksul halkımızın kendi topraklarını korumak için kurduğu Kuva-yi Milliye gibi görülmeye başlandı? Bu hangi aklın ürünüdür? öso bizim milli değerimiz, aç karnıyla, ayağında çarığıyla, vatanını koruma pahasına canını veren atalarımızla bir tutuluyor? "öso'nun bizim kahraman askerlerimiz ile yan yana çarpışması iftihar edilecek bir görüntüdür" ne demek. Bizim yüce ordumuz öso'yla iftihar edecek kadar küçüldü mü? Hepinize yazıklar olsun, utanın şu Arap seviciliğinizden, utanın atalarımızdan, utanın sizin için canlarını veren 14 yaşındaki çocuklardan. Tez zamanda hak ettiğinizi bulursunuz umarım...


kaynak:https://tr.sputniknews.com/turkiye/201801301032028170-erdogan-kilicdaroglu-osmanli/
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.