Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
03 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
windows konuşma sistemini iptal etme
Merhaba, arkadaşımın asus dizüstü bilgisayarı windows açılırken ve kullanımdayken sürekli sesli bilgilendirme yapıyor, açılışta bir defalık iptal edebiliyor fakat sonrasında yine aynı durum devam ediyor, bu özelliğin ismini bilmediğim için net bilgi verememiş olabilirim fakat görme özürlüler için yapılmış bir sistem diye düşündüm. Bunu tamamen kapatmak ve bir daha karşılaşmak istemiyor ama nerden yapılacağına dair fikrimiz yok, yardımcı olursanız sevinirim.
7 yıl
apartmanda bağlantı var kutu yok
Arkadaşlar bugün kablonet bağlantımı yapmaya geldiler fakat apartmana gelen bağlantının kutusu olmadığından yapamadılar. şimdi kutu için başvuru yapacağım, bununla ilgili bir ücret tahakkuk ediyor mu?
sanırım şimdilik tek abone olacağım çünkü herkesin interneti var bu durum kutu bağlanmasına engel teşkil eder mi?

bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
9 yıl
yeni indirilecek win 8
Merhaba arkadaşlar, şu an indirilecek win 8 içinde yeni güncellemeler entegre edilmiş midir yoksa güncellemeleri indirdikten sonra yine kurmaya devam eder mi?

Bunu şundan dolayı soruyorum, güncellemelerde bir problem var, kb 2769165 numaralı güncelleştirme yüklenemiyor, acaba indirsem içinde entegre gelir mi diye düşüncemvar
9 yıl
Faturasız Turkcell hatta geçiş yaptım en uygun tarife önerisi
Merhaba arkadaşlar faturasız hatta geçiş yaptım, 25 yaş üzeri olduğum için sanırım genç tarifelerden faydalanamıyorum, konuşma ve internet için en uygun tarife hangisi (internet 500mb yeterli), yardımcı olursanız sevinirim
10 yıl
Tavsiye önemli
Merhaba arkadaşlar

Şu an intel e7400 ve gigabyte p43 ds3l anakart ile 2gb kingston ddr2 ram kullanıyorum
sistemi güncellemeyi düşünüyorum fakat ramleri ddr3 yapmam için anakart ve dolaylı yoldan işlemci de değişime uğrayacak, performans olarak bu sistem yeterli düzeydeydi, çok fazla masraf oluşmadan yine bu sisteme yakın güncel bir anakart ram ve işlemci üçlüsü sunabilir misiniz?
10 yıl
Gereksiz o.O
Can sıkıntısı gereksiz bir durum
10 yıl
Uydunet kesintisi
Arkadaşlar dün saat 18'den sonra internet gitti ve yok, dün 126'yı aradığımda ilginçtir hat meşguldü ve kapanıyordu, aynı durumda olan var mı?

Yer: İzmit
10 yıl
Hayırlı ramazanlar :)
10 yıl
çalış çalış çalış!
11 yıl
1500 Liraya kadar Lap Top tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşım için 1500 liraya kadar lap top arıyoruz, ben uzun zamandır takip etmediğim için öneride bulunamadım.

Öncelikli olarak iyi bir servis ağı ve marka istiyoruz, özellikleri de bu fiyata göre en güzelini seçeceğiz tabi ki, marka takıntısı var o yüzden asus, toshiba, sony arasında seçim yapmak istiyor.

Yardımlarınızı bekliyorum
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.