Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
I

Onbaşı
16 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
I
7 yıl
YGS-5 278K LYS'DE KAÇ PUAN GEREKLİ ?
Arkadaşlar YGS-5'ten 266 puan yaptım 278 bin sıralama, en kötü İstanbul ya da Marmara İşletme düşünüyorum kazanma şansım var mı ? LYS'de kaç puan ya da net yapmam gerekiyor ?
I
7 yıl
LYS MATEMATİK NASIL ÇALIŞILMALI
Arkadaşlar herkes gibi benim de YGS berbat geçti, hiç bu kadar kötü geçeceğini beklemiyordum, TM öğrensiyim, son denemelerde 80 nete kadar çıkmıştım bunda 70'i geçersem iyi diyorum. Matematiğim çok iyi değil zaten 13 tane soru işaretledim, emin olduğum çok soru yok. Matematik temelim kötü anlayacağınız, ancak oturup karalar bağlamak yerine LYS'ye daha çok çalışıp sıralamamı yükseltmek istiyorum. Matematik temelim kötü LYS Matematik çalışmaya hangi konudan başlamalıyım sizce ?
I
7 yıl
NETLERİM ARTMIYOR YARDIM
12. sınıf TM öğrencisiyim, son denemelerde hep 55-60 net arası yapıyorum, Coğrafya'da nüfus konusundayım çoğu bitti yani. Tarih hiç çalışmamıştım son 1 ay biraz okumaya başladım Osmanlı'ya geldim. Matematik'te Çarpanlara Ayırma'dayım, Türkçe 1-2 konu kaldı.

Bir kere 70 bir kere 68 net yapabildim diğerleri hep 50-60 arası geliyor ne önerirsiniz netleri artırmak için ? Bir de tarih bilgi sorularını, özellikle son konuları yapamıyorum ne yapmam lazım ?

Türkçe 25-30 Sosyal-20-28 Mat 5-9 fen de bildiğim çıkarsa 1-2 arası geliyor.
I
7 yıl
Space Gray 5S Home Tuşu Sorunu
Arkadaşlar Space Gray 5S cihazım var ekran oynamasından sıfırı ile değiştirildi ama bu yeni değişen cihazda home tuşuna bazen bastığımı hissedemiyorum tam ortadan basmak gerekiyor biraz aşağıdan basınca çok yumuşak basıyor.

Ben basınca tık tık ses çıkartmasını istiyorum yani tok bir ses ve bastığımı hissetmek istiyorum ama bazen çok yumuşak basıyor ve daha yeni cihaz. Space Gray kullananlar bu sorunla karşılaştı mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.