Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
02 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
24 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Kazık
Evet beyler hayatınızda attığınız en büyük kazıklar (maddi) nelerdir.Herkes kazık yemiyor sonuçta kazık atan belli bi kesimde var.Cevaplarınızı bekliyorum..
6 yıl
Acil Para Lazım
Arkadaşlar acil para lazım.Akıl verin şu mobil ödemeyle (turkcell.vodofone iki hat var) nakite çevirme olayları varmı.Varsa nasıl.Birde ttnet üyelik ile playstorede herhangi birşey alıp nakite çevirebiliyormuyuz.Acil para lazım
8 yıl
Dh Premium
Dh Premium üyelik nasıl alınabiliyor bilgilendirme yapabilirmisiniz.
8 yıl
Destanda
Destanda klan arıyorum takılmalık varmıdır acaba.
8 yıl
Şifre
Arkadaşlar şifremi unuttum.Değiştirmek için karakter ismini soruyor bayadır oynamıyorum onuda unuttum iyimi.Nasıl değiştireceğim acaba.
8 yıl
Tatil
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar.Bir sorum olacaktı.Bir arkadaş grubu olarak bodrum veya yakın çevresi temmuzun başı gibi tatil yapmayı düşünüyoruz.Pek bi araştırma yapamadık.Gerek yakın çevrede ikamet eden forumdan arkadaşlardan biraz yardım istiyorum.Otel tarzı değilde günlük kiralanan denize yakın bodrum merkez olmasa bile merkeze yakın apart olur villa olur fiyatıda uygun yer arıyoruz.Şimdiden teşekkürler.
9 yıl
Acil
..
9 yıl
Şifre
Arkadaşlar oyun şifremi unuttum haliyle for pass seçeneğine tıkladım email, key ve karakter ismi soruyor ben karakter isminide unuttum ne olacak..

Edit:Halledildi hatırladım karakter adını
9 yıl
İşyeri için Bilgisayar
Arkadaşlar işyeri için bilgisayar toplamam lazım bütçe en fazla 1750 monitör içinde.İşlevi programlar için ve kamera kayıtları için.Şimdiden teşekkürler.
9 yıl
Çok İlginç.
Kusura bakmayın ama acil bir soruya cevap ihtiyacım var.Mobil ödeme ile kontör şifresi alınabiliyormu veya bir numara atılabiliyor mu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.