Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
16 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 ay
Beko TV Ekran Bir Anda Renk Değiştirmeye Başladı
Merhaba 4K Smart Beko TV az önce bu hale geldi. Sürekli ekrandaki renkler değişiyor ama ses var. Garanti devam ediyor servisi arayacağım ama daha önce yaşayan ya da sebebini bilen var mıdır?
Teşekkürler.3 yıl
Boyner İki Farklı Bahane Sürerek Ürün İptali Yaptı
Merhaba,
Boyner'den 07.10.2018 tarihinde bot aldım. Türk Telekom kodu kullanarak 419 TL olan botu 319 TL'ye aldım. Dün yani 17.10 tarihine kadar hiç bir aksiyon almadıkları için aradım. Bana ürünün gönderileceğini söylediler ve ondan sonra ürünü iptale atmışlar. Bu durumu görünce dün akşam tekrar aradım bu sefer kalite standartı testini geçemediği için iptal edilmiş dediler. (Aldığım bot Harley, yıllardır satılan bir ürün.)

Bugün (18.10) ise bana tedarik edemediğimiz için iptal ediyoruz dediler. Ancak ürün (aldığım numara da dahil) hala satışta.

Bu noktada ürünü almak için yapabileceğim bir şey var mı? Var ise nedir?

(Konu yeri konusunda kararsız kaldım, bazı konuları burada görünce buraya açtım. Yanlışsa kusura bakmayın lütfen.)

Ürün Linki
5 yıl
Windows 10'u SSD'ye Klonlayınca Hata
Toshiba bilgisayarıma SSD aldım, Windows'u klonladım ancak bilgisayarı SSD'den açınca masaüstü geldiğinde sürekli kendini yeniliyor ve hiç bir işlem yapmama olanak vermiyor.
Bu hatayı alan oldu mu daha önce, neler yapabilirim çözmek için, teşekkürler.
6 yıl
Steam kart bilgilerim başka hesapta kullanılmış.
Enpara kart kullanıyorum geçen gün alışveriş yaptım ve ardından kartım 6,70₺ çekildiğini gördüm ekstra olarak. Steam'e yazdım ve ısrarla başta anlamadılar olayı. İki gün sonra ise bir çekim daha yapıldı kartımdan böyle olunca enparayı arayıp kartı iptal ettirdim ve orada da şikayet kaydı açtım. Steame yazdığımda ise diğer hesabın benim kullandığım hesapla aynı ip adresini kullandığını söylediler ve ısrarla iadeyi reddediyorlar.

Ne yapmam gerekiyor?
7 yıl
Acer Aspire E1-531G Ram Değiştirme
Yaklaşık 2 sene önce aldım bu bilgisayarı o zamanın cehaleti bilemedim 4GB Ram'e aldandım aldım. Ancak işlemci Pentium B960'mış. Acaba buna i3 veya i5 işlemci takılabilir mi?

Teşekkürler.
7 yıl
Tivibu Ev Yayın Donuyor
Merhaba,
Tivibu Ev kullanıcısıyım ve öğle saatleri itibarı ile yayın izlemeye çalıştığımda 3-5 saniye geçince yayın donuyor ve sonrasında siyah ekran geliyor. Seç izle ve tekrar izle kısımlarında sorun yok ancak TV yayınında yaşıyorum bu sorunu.
4 kere aradım cihaz güncelliyorlar sadece, BTK'ya da yazdım. Arıza kaydı oluşturalı saatler oldu sonuç yok.

Yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.