Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
02 Mayıs 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
33 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 ay
En iyi (kopma olmayan)selfi çubuğu

Arkadaşlar şimdiye kadar 4-5 selfi çubuğu alıp denedim. Selfi çubuğunu tanıttıktan sonra çekim yaptıktan sonra bir müddet sonra yine tanıtmak gerekiyor. Bu sorunu yaşatmayan hangi marka ve modeli tavsiye edersiniz? Huveip20 Pro kullanıyorum. Kablosuz kesintisiz kullanılabilen hangisini tavsiye edersiniz?

9 ay
Lenovo L340-i7-9750hf ofis(word-exel)te donma yapıyor

Lenovo L340-i7-9750hf de bütün ofis pogramlarında donma yapıyor ram 8Gb. Videoda görebilirsiniz. acaba ram yetersizliği mi?

geçen yıl
Dell İ5, SSD256, Win10Pro.
Arkadaşlar sipariş verdikten sormak aklıma geldi.. Bu bilgisayarın eksileri nelerdir. Kullanan var mı? Lenova da format atma tuşu var dı acaba DELL de de öyle bir özellik var mı?
geçen yıl
Samsung Galaxy Buds+ PLUS
geçen yıl
Alınacak Kulaklık yok.
Geçenlerde araç kullanırken trafik cezasına maruz kaldığım için 72 saattir yoğun bir şekilde Bluetooth TWS kulaklık arayışına girdim. Yorumlara baktığımda herkesin kendine göre bazı kriterleri ön plana çıkardığını gördüm şöyle ki: Müzik dinleme bas ,tiz, slikonlu, slikonsuz, spor yaparken kulaktan düşmeme vs., Şaşırdığım konu şudur ki; Günlük iletişim için kullanılan telefonda konuşma yapma kriterini üçüncü plana atan insanlarn varlığı... Dışarıda yolda yürürken birçok para vererek aldığı kulaklığı kullanamama durumunu konuşmuyor da tiz,den bas tan bahsediyor.
Hele bir video izledim ki 1150 tl lik kulaklık tanıtımı yapıyor. Balandıra ballandıra anlatıyor. Ama dışarıda yolda yürürken konuşulamıyormuş. karşı taraf gürültüden duyamıyormuş. Hem o kadar para verecek hem de konuşma yaparken kulaklığın birini ağzına tutarak konuşacak.
Bunca zamandır araştırmam sonucu çıkardığım sonuç: Ya 1500tl veripApple Airpods Pro alacaktım. Ya dahttps://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/ttech-macaron-pro-kulaklik-P329802396
geçen yıl
TVS Kulaklık tavsiyesi
Selam arkadaşlar aradığım bir kulaklık var kriterlerim şöyle ki :
-Müzik dinlemeyeceğim müzik sesleri benim için hiç önemli değil
-Normal gürültülü ortamda dış gürültüyü karşı tarafa iletmesin( bağırarak konuşmak istemiyorum.)
-İki kulaklıkta da mikrofon olmalı yani tek tek kullanabilmeliyim.
-Konuşma ve bekleme süresi az olmamalı
-Dolum yaptıktan sonra telefona bağlanabilme kolay olmalı
3 yıl
Su basıncı düşük.
İzmir'de 4. katta oturmama rağmen dairemizin İZSU dan gelen şebeke suyu basıncı düşük. Vaillant kombi montaj yapıldıktan sonra , Banyoda iken sıcak suyu açtığımızda 7-8 dk sıcak su geliyor sonra çok sıcak olduğundan soğuk su ile ılıştırma yaptığımızda sıcak su tamamen soğuk akıyor. Ayrıca bu esnada birde çamaşır makinası ve diğer musluklar açık olursa hiç sıcak su akmıyor.
Soru: Acaba Dairenin su girişine (hava boşluğunda) https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/hidrofor-pompa-5-1-lt-12v-60psi-harika-basinc-ucretsiz-kargo-417601849?rcp_action=rcpProductClicked
taktığımda sorun çözülür mü caba
3 yıl
En Kaliteli Duvar Saati
Arkadaşlar En Kaliteli Duvar Saati markaları hangisini önerirsiniz ?
4 yıl
Araç Satıcıları Dikkat.!
Malum sitede: değerinin çok altında araç satın almak isteyenler kurnazlıkta yeni bir çığır açmışlar. Almak istediği aracın piyasasını düşük göstermeye çalışıyor. Bunun için de kendisi ayrı bir sahte ilan veriyor. Fiyatı galerici fiyatı yazıyor. Ne fotoğraf var ne de telefonu açıyor. Buna örnek ilan sayısını fazla tutuyor. Sonra Kendisi gerçek satıcıyı arayarak o sahte ilanları emsal gösteriyor. Gerçek satıcı da artık yerse..
5 yıl
DİKKAT SATILDI.. İLK GELEN ALIR...2015YARİS,CAM TAV,100TL=400-KM
Bu araç TOYOTA bayiine takas karşılığında kapora verilerek 57000 tl bedel sayılarak verilmiştir. Eğer burada 57.500tl ve üstüne  satılırsa bu miktar Toyota’ya nakit olarak ödenecektir. Alım satım yapanlar için uygun olmayan ama son kullanıcılar için bu km ye bu YAKIT tasarrufuna ve ön önemlisi bu fiyata EN UYGUN ARAÇ..ilk gelen kapar.

DİKKAT ..! Lütfen aracı diğer araç modellerine göre kıyaslarken aşağıdaki kriterleri de göz önünde bulundurunuz..
Aracımda;
--Üzerinde akıllı kit Lovato obd-II LPG sistemi(2250tl) vardır. 395 km de 100 tl sarf etmektedir . şehir dışında ise, 425km de 100tl sarf
etmektedir.
-- Yetkili servisinde Toyota protect yaptırılmıştır (1250tl) . You Tube den etkisini izleyiniz.
-- Cam altı orijinal krom çıta vardır
- Değişen ve boya ,kaza yoktur.
-Sınıfının dolu modelidir. Cam tavan,Geri Görüş kamera ,vs -Bir ay önce, ağır bakımı yapılmıştır.(. fren disk ve balatalar ayar ve bakım
yapıldı, motor yağı değişti.filtreler vs antrifiz ) Belgeleri verilecektir.
--25/01/2019 tarihine kadar vizesi geçerlidir. -Kitapçıkları ve yedek anahtar mevcuddur.
--Aracın ilk sahibiyim, sigara içilmemiştir
-- Garantisi devam etmektedir.
58250tl
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.