Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
G

Teğmen
13 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
G
3 yıl
Polo Lastik Basınç İkazı // Yazılım güncelleme
Arkadaşlar merhaba,

2016 model polo arabam var.
Lastik basınç uyarısı veriyor. Lastiklerin basıncını bir çok defa ayarladım. Olmadı.

Servise gittim. Adamlar yazılım güncellemesi dediler.
Ne kadar dedim 200 TL dediler. Ben de dışarıdan yaptırırım umuduyla yaptırmadım.

Ankara'da yazılımı güncelletecegim bir özel servis var mıdır?
Daha önce boyle hır sorunla karşı karşıya kalan var mıdır?

Yorumlar için teşekkürler.
G
3 yıl
34 RZ 8939 Seat Leon Pert Araç Dolandırıcılığı
G
3 yıl
Arabaya kireç damladı- ANKARA Tavsiye
Arkadaşlar merhaba

Arabayı park ettiğimiz kapalı garajın tavanında arabanın kaputuna tavanına vs kirec damlamis ve leke yapmış. Yıkamayla geçmiyor. Ankarada tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır? Pasta cila ya mi götürmek gerekli kaportacıya mi götürmek lazım?

Nereye gidebiliriz Ankara'da?
G
3 yıl
Navigasyon aplikasyonu
Arkadaşlar merhaba,

Kendi aracımla Ankara-Kaş arası bir yolculuk yapacağım. Yolu çok bilmediğimden virajları vs önceden görmek adına gerçek anlamda bir Navigasyon uygulaması kullanmak istiyorum. Normalde Google Maps kullanıyorum ama farklı bir uygulama var mıdır?

Bununla ilgili olarak bir tavsiyeniz olabilir mi?

Teşekkürler
G
3 yıl
VW POLO Periyodik Bakım 800TL!!
2016 1.4 TDI Trendline Polo arabamin 10binlik bakımı geldi. Randevu almak için servisi aradım. Garanti bozulmasın diye doğuş oto servislerinde yaptırmak istedim. 800TL fiyat çektiler.

Bunun yerine Ankara'da alternatif olarak gidebileceğim tavsiye edilen özel VW servisi var mıdır?

Garanti umrumda değil. Bu yamyamlardan sıkıldım artık.
G
4 yıl
Aracımın camı kırılıp bilgisayarım çalındı Kasko 3 maymunu oynuyor.
Arkadaşlar merhaba,

Dün aracımın sağ arka kapısının cami kırılıp içinde bilgisayarım alınmış. Normalde kişisel eşya teminatım var 1000TL. Kasko ile görüştüğümde bana bu teminattan yararlanma imkanım olmadığını söyledi. Sebebi de torpidoda kilitli bir şekilde veya bagajda bunu muhafaza etmediğim olmuş. Hırsız kapıyı açtıktan sonra zaten bagajı da açmış. Bagajda olsaydı oradan da alacaktım dedim. O zaman oraya koysaydınız dedi kasko firması. Arkadaşlar bu parayı almayı kafaya koydum. Daha önce bu şekilde bir sahtekarlıkla karşılaşan var mıdır? Nasıl bir yol izlemeliyiz?
G
4 yıl
ANKARA-NEVŞEHİR ARASI
Arkadaşlar,

Ankara'dan Nevşehir'e seyahat edeceğiz. Tuzgölü istikametindeki yolu kullanacağız.(Koçhisar-Aksaray)

Yol üzerinde uğramamız veya durmamızı tavsiye ettiğiniz bir tesis (yeme-içme-gezme) var mıdır?

Tuz gölünde duracağız.

Teşekkürler,
G
4 yıl
İFŞA--29 Mayıs 2017 Polatlı'da Ağır Hasarlı Araç ile kandirilmamiz
10.10.2017 itibariyle Polis bir operasyon başlatarak hepsini göz altına almış.


Ankara merkezli 3 ilde ağır hasarlı araç satan dolandırıcılara yönelik gerçekleştirilen operasyonda 56 kişi gözaltına alındı.

Ankara’nın Polatlı ilçesi merkezli olarak ağır hasarlı otomobil satan dolandırıcılara yönelik Ankara, Eskişehir ve Zonguldak’ta operasyon düzenlendi.
Polatlı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri internet üzerinden satış yapan şebekeyi 3 bin 500 vatandaşın şikayeti üzerine izlemeye aldı.
Polis ekiplerinin 9 ay boyunca izlediği şebekeye yönelik sabah saatlerinde başlatılan operasyon kapsamında 3 ilde toplam 56 şüpheliye ait adreslere ve iş yerlerine eş zamanlı baskınlar düzenledi.
Yapılan operasyonlarda çok sayıda ruhsatsız silah başta olmak üzere, bahsi geçen internet sitelerinde yer alan 115 tane satışa hazır ağır hasarlı araç, açık hatlı telefonlar, bıçak ile çok sayıda tabanca mermisi ele geçirildi. Gözaltına alınanların sorgusu devam ediyor.

http://www.ntv.com.tr/turkiye/ankara-merkezli-3-ilde-oto-dolandiricilarina-operasyon-56-gozalti,3z3t3HRydkeX0t8YgULvPw


-------
-------


Arkadaşlar kişiyi ifşa ediyorum

https://mobile.twitter.com/Baris_canismus/status/880146686013779968
Retweet edelim lütfen. Başkası da yanmasın

Web sayfası üzerinden ilan ile bir araç bulunuyor Cansın Atak ile iletişime geçiliyor. Aracın son fiyatının 83 bin TL olduğu söyleniyor. Aracın hasar kaydı olup olmadığına bakmak için şaşi nosu isteniyqor. Cansın Atak şaşi numarasını yazamayacagini WhatsApp kullanmadığını ancak telefonda söyleyebileceği ı söylüyor. Telefonda söylerken bir harfi bilerek yanlış söylüyor ve araç hasarsız gözüküyor. Aracın hasarsiz olduğunu gören alıcı alımı yapmak üzere Polatlı ilçesine gidiyor. Tabii Cansın noter çalışanını da önceden gördüğü için sözleşmeyi daha alıcı gelmeden hazırlatıyor. Aracın alim fiyatı da 50bin TL olarak düşlüyorum. Sonra kendisini aradığımızda bu araçta hasar kaydı var dediğimizde kendisi aracı alamayacağını söylüyor. Sürekli oyalıyor olay artık hukuki sürece dahil oldu. Hem noter, hem Cansın atak hem de ekspertiz adına dava açıldı. Araçta toplam 60bin TLlik hasar kaydı var. Kendisi hasarsiz diye aracı sattı. Bu şahsın bilgilerini aşağıda paylaşıyorum. Başkası da yanmasın diye

Satışı yapan kişi Polatlı doğumlu Cansın Atak adında bir sahis, Polatlı'dan araç alacaklar dikkat etsin tc kimlik numarasi da 18457043068
Telefon numarası 0553 960 9206
Facebookhttps://m.facebook.com/Atak.CANSIN?fref=nf
Ekspertizi yapan yer, Polatlı Garantili Arabam Ekspertiz. Aman uzak durun.

Noter de Polatlı 1.noterligi

Edit: bu ülkede ne olsa adalet yok en iyisi kendi adaletini kendin sağlamak, başkaları da yanmasın diye bilgileri verdim.
G
4 yıl
1 Mayıs 2017 Ankara'daki Trafiği Felç Düğün Konvoyu
Saat 16:50 sularında Eskişehir yolu Kızılay istikametine doğru düğünlerinin konvoyuyla trafiği tıkayan davar sürelerini gördüm. Hemen hemen Armada'nin önüne kadar yolu acmadilar. Sonrasını bilmiyorum çünkü ben yolumu değiştirdim. Polisi arıyorum polisin vurdumduymaz tavırları; "ha tamam baksın arkadaşlar"
Ben daha fazla dayanamayıp Armada önüne gelmeden ayrıldım. Ne kadar kolay bu ülkede böyle yol kesmek, belki benim acil bir hastam var, belki kan kaybediyor. Ama kimsenin umrunda değil. İki yetişkin sevinecek diye kendilerinde yolu kapatma hakkı gören insanlar bunlar.

Şu sahneden sonra çıkıp kendimize Avrupalıyiz demesek iyi olur, zira bu sahneyi Avrupa'da göremezsiniz. Göreceğiniz yeri söyleyeyim; Ortadoğu.
G
4 yıl
Otopark ifşa!! Screenshot
Bu resim Ankarada bir otelin garajı da çekilmiştir.

Allahım para çok kolay ama bu insanlara edep görgü ver biraz.

http://i.hizliresim.com/2rn27d.jpg

Edit: link eklenmiştir

Edit 2: internet güzel bir ortam, bugün parası olanların başkasının hakkıni gasp edebileceğini öğrendik. En büyük günahımız böyle bir ülkede doğmuş olmak;her şeye bir bahane bulan yarıcahil bir kitleye yıllardır laf anlatmaya çalışıyoruz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.