Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
67 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Araba Teyp ve Amfisini Kontağa Bağlama Nasıl Yapılır?

Aracım fiat linea ve araçtaki teyp kontak kapalı olsa dahi bluetooth ile bağlanıyor ve telefon araması gelince otomatik olarak açılıyor. Herhalde amfi de devrede kalıyor emin değilim. Önceki akü zayıf diye aküyü de yaniledim fakat bu şekilde yeni akü da zayıflar diye düşünüyorum. Sizce nasıl bağlanır ya da gerekli midir?

7 ay
LİNEA BEYAZ DUMAN ATMA

1.3 dizel linea aracı yeni aldım. Öğrenmek için biraz sakin ormanlık alanda düşük hızda yavaş yavaş giderken beyaz duman atmaya başladığı gördüm dikiz aynasından. Sonrasında 5 dk stop edip motor kapağını açıp baktık. Tekrar çalıştırdığımızda duman çopu gitmişti. Eve geldiğimizde de çok azaldı. Sebebi nedir sizce? Acaba yavaş yavaş gitmekten gaz boğulması gibi bişey mi olmuştur?

8 ay
Sıfır 2021 Fiat Egea Easy 1.4 Fire Almak Mantıklı Mı? (Acemi İçin)

Ailemde araç kullanmayı bilen yok maalesef. Ailede de araç olmayınca pek bilmiyorum sadece arkadaşımın 1.3 dizel linea sı ile bi kaç tur atmıştım sürücü kursu araçlarının sürüş yaptığı sakin bir yerde. Acaba 2021 1.4 egea almam mantıklı olur mu? Özellikle bir acemi için. Benzinli denemedim hiç çok zorlanır mıyım? Sıfır araç alıp heba etmek istemiyorum malum zor alınıyor.

9 ay
2007 Dacia Logan Alınır mı?

2007 dacia logan sedan, 1.4 benzin, 230 binde, tavan bagaj ve kaput orjinal. Durumu genel olarak bu şekilde düşünülebilir mi?

9 ay
Hyundai Accent Era 1.6 Nasıldır? Alınır mı?

Bu modeli bilen var mı? Kullanan vs.? Bir tane buldum 2008 model 180 bin küsürde diyor. Bakılır mı? Masraflı bir araç mı? Olursa ilk aracım olacak ilk araç olarak uygun mudur? Teşekkürler...

9 ay
Araç Önerisi

80 bine kadar (belki duruma göre biraz daha arttırabilirim) bütçeyle hangi araçları tavsiye edebilirsiniz? İlk aracım olacak nasipse. Genel olarak yürütme maliyeti çok yüksek olmayan bir araç olsun diye düşünüyorum. Teşekkürler.

9 ay
Symbol Alınır mı?

İlk aracım olacak eğer olursa. 2010 model üstü symbol alınır mı? Yoksa başka hangi arabalar düşünülebilir? Bütçe sanırım maksimum 80 civarına çıkabilirim. Az maliyetli çok eski olmayan ne alınabilir tavsiyeniz var mı?

geçen yıl
İLK ARAÇ ÖNERİSİ
Bu piyasada alınabilecek ilk araç ne olabilir hocalarım 40-50 arası olabilir? Piyasa düşer mi beklesem mi? Kafam karışık gerçekten başta işimi görsün çok da kötü bir araç olmasın diyordum ama bulamıyorum karar veremiyorum. Bir de ilk araç olduğu için araç alım tecrübesi yok maalesef yani nelerine nasıl dikkat edeceğimi bilemediğim için pek yanaşamıyorum. Yardımlarınızı talep ediyorum. Teşekkürler...
geçen yıl
Ryzen 5 1600 AF Yük ALtındaki Sıcaklık Değerleri Normal Mi?
Yeni toplama kasa aldım bir kaç gündür deniyorum genel olarak ve biraz ısınıyor gibi geldi.Ekran kartı(Asus Dual RX580 4 GB) oyunlarda maksimum 76 dereceyi gördü.İşlemci ise AIDA64 Extreme programından stabilite testinden 10 dk boyunca %100 çalışmada 77-78 dereceleri gördü.Sizce bu kadar ısınmaları normal mi? İşlemci soğutucusu stok yani wraith stealt soğutusu, değiştirmem gerekir mi? Gerekirse uygun fiyatlı tavsiyeleriniz nelerdir?
geçen yıl
Bilgisayarım 2K Monitör İçin Yeter Mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.