Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
24 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Max 2.000₺ laptop tavsiyesi verebilir misiniz?
Gündelik kullanımda ve uzun vadede sıkıntı çıkartmayacak fiyat performans cihazı arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
4 yıl
iPhone 6 - Ahize Sorunu
İyi günler ; iki ay önce sıfır olarak aldığım 32 GB versiyon cihazım son bir hafta içerisinde yapılan telefon görüşmelerinde sesimin karşı tarafa gitmediği şeklinde uyarılar aldım ve bu problem artık can sıkmaya başladı. Daha önce böyle problem yaşayan veya bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler. ( iOS 10.3.2)
5 yıl
İphone 5S - En uygun fiyat ?
Selamun Aleyküm

Konuyu yanlış yere açtım biliyorum kusura bakmayın ; hafta sonu hediye 5S alacağım acilen almam gerek alanınız ve bilginiz varsa şuan en uygun fiyata nereden alabilirim acaba ?
5 yıl
Hoparlör sorunu !
Selamun Aleyküm

iPhone 5 cihazımda son birkaç aydır sinirimi bozan sorunlar var ; müzik açtığım veya klavye tıklama sesi açık olduğunda cızırtılı ve anlamsız sesler çıkarıyor , bazen ses aniden gidiyor birkaç kere kapatıp açtıktan sonra düzeliyor. Bu sorunlara ek olarak cihaz durduk yere kapanıyor ve telefon görüşmesi yaparken iletişimde kopukluk oluyor ; sesim karşı tarafa gitmiyor. Bu sorunlarla daha önce karşılaşan veya tecrübeli kişiler yorumlarını yazarsa sevinirim.
5 yıl
Fotoğrafları albümleme
Android cihazlarında olduğu gibi Whatsapp'tan indirilen fotoğrafları otomatik olarak fotoğraflarda klasörde toplamamız mümkün mü?
5 yıl
2. EL KİTAP TEMİNİ
Selamun Aleyküm

Seneye sınava girecek bir kardeşimiz için YGS bazında konu anlatım kitapları lazım kullanılmamış veya çok az kullanılmış kitaplara ihtiyacımız var. Elinde veya tanıdığında böyle kaynak kitapları bulunan kişi benimle irtibata geçerse sevinirim.
5 yıl
Hücresel ve Batarya
Selamun Aleyküm

Hücreseli E veya 3G modunda kullanımda batarya performansına nasıl yansır acaba ? Test eden var mı ?
5 yıl
Bataryayı değiştirdim ekran titremeye başladı !
Selamun Aleyküm

iPhone 5 cihazımın az önce kendim bataryasını değiştirdim soketlerini dikkatlice taktım telefonu açtım dokunmatiğin de vs hiçbir problem yok ama ekran titremeye başladı ama titremesi biraz sonra azaldı. Daha önce başından böyle bir olay geçen var mı ?
5 yıl
Geç kalınmış bir düşünce üzerine bir sorum var ..
Selamun Aleyküm

Çocukluğumdan beri bilgisayara ilgim vardı ama hayat şartları vb nedenlerle bu düşüncemi gerçekleştirmeye hiç cesaret edemedim ve 21 yaş arifesinde anlık bir düşünceyle artık bazı şeyleri değiştirme kararı aldım. Sorumu çok uzatmadan yöneltmek istiyorum; bilgisayara,yazılımlara vb konularda ilgisi olan bir insanın bu cephede bilgi edinmek ve kendini geliştirmesi için nereden başlamalı veya hangi yazılımı öğrenmek adına adım atmalı ? Yardımcı olursanız çok sevinirim..
5 yıl
iPhone 5 jack girişini değiştiren oldu mu ?
İnternetten parçayı temin edip kendim değiştirmeyi düşünüyorum ama bu işlemi daha önce gerçekleştiren var mı acaba ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.