Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
H

Çavuş
22 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
18 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
geçen yıl
Maximum 3000 TL Bütçe İle Alınabilecek En İyi ve Güncel Fiyat/Performans Telefonlar

Merhaba arkadaşlar,


Xiaomi Mi A2'yi Türkiye'ye ilk geldiği andan itibaren kullanan biriyim. Teknosa'dan bir hevesle almıştım. 2 yıl geçtikten sonra telefondan öyle bir soğudum ki, maddi imkanlarım iyi olsa zevkine alıp param parça edebileceğim bir çöp yığını haline geldi. Sarjı 2 saatte biter, ne dokunmatiği adam akıllı çalışır, ne de uygulamalar. Ahize sorunu, hoparlör sorunu, donma, ısınma, bildirim ve burada saymakla bitmeyecek bir ton sıkıntıyla uğraşıyorum şuan bu telefonu kullanarak. Ben de bu telefonu bir şekilde elden çıkarıp, gelen parayla üstünü tamamlayarak maximum 3 bin tl'lik bir telefon arayışına girdim.


Öncelikle telefonda oyun oynama işi bana göre değil, hiç oynamadım oynamam da. Profesyonel fotoğrafçı olmadığım için, arada aile fotoğrafları çekmek dışında kamera ile de çok işim olmuyor. İşim gereği çok sık gmail, ve sosyal medya uygulamaları ile office programları kullanan birisiyim. Biraz da banka işlerim oluyor. Önceliğim kesinlikle pil gücü. Pili 1 gün ortalama ölçüde kullandırabilecek, ısınma sorunu yaşamayacağım, donma takılma ve stabilizasyon sorunları göstermeyen bir telefon arayışındayım. Xiaomi'nin en kral telefonunu bedava verseler yine kullanmam o derece nefret eder hale geldim, o yüzden Xiaomi telefon önermeyin rica ediyorum :)

Bu şartlar ve imkanlar dahilinde, güncel ve uzun süre beni üzmeyecek hangi modelleri önerirsiniz, inanın tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. Param az olduğu için kafam çok karışık :)


Başlığa girip okuyan ve cevap verme zahmetinde bulunan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

H
3 yıl
Apple EarPods 3,5 mm Jak Girişli Kablolu Kulaklık 67.81 TL
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle