Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
1

Teğmen
22 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
1
4 yıl
Spora Başlayıp Göbek Yapmak
1 ay kadar önce 183 boy ve 69 kiloydum ve spora başladım. Sabahları 5 yumurta beyazı en az 2-3 sarısı yiyorum. Peynir tereyağı zeytin bal falan. Çay içmiyorum. Diğer öğünlerde evde ne varsa + yoğurt ayran falan içiyorum. Ek olarak muz+ 1 meyve yiyorum ve yulaf+cicibebe+süt karıştırıp günde 2 kere yiyorum. Birde bir avuç dolusu fıstık ya da leblebi yiyorum. 1 ayda 6-7 kilo aldım dün ölçtüm ve 76 idim. Sorunum şu iştahım açıldı bu beslenme ile gidiyorum sorunum yok zorlanmıyorum ama göbeğim çıktı. Vücut olarak büyüdüm iyice tişörtlere falan oturuyorum artık. Tek sorun göbek. Ben yavaş yavaş alırım göbek yapmam derken (hiç göbeğim olmamıştı hep zayıftım bu ilk ) belirgin şekilde göbeğim oldu. Hocama söyledim mekiklere başlarız ve 80 civarına gel o zaman bakarız dedi galiba kardiyo falan yaptırıcak anlatmadı henüz. Bu durumu yaşayan var mı? Göbekten korkardım göbeğim çıktı. :D Erir mi bu ne olur ne yapmalıyım siz ne diyorsunuz tecrübeli arkadaşlar ?
1
5 yıl
Gıda Mühendisliği mi Yoksa Deniz Ulaştırma İşletme Müh. mi ?
Yabancı öğrenci sınavı ile İstanbul Üni de deniz ulaştırma işletme müh. kazandım. Yıldız Teknikte de gıda müh. kazandım. Sizce hangisini okumak daha mantıklı ders ortam iş açısından? İÜ de okursam eğer karada çalışmak istediğim için karadaki iş imkanım ne olur? Bunları bir 5 gün içinde öğrenmem gerek çünkü kayıtlar başlayacak. Lütfen bilgisi olan biri varsa bilgilendirebilir mi?
1
5 yıl
Just Cause 3 Çoklu Save
Oyunu aldım iniyor şu an ama bir soru var aklımda. Oyunu farklı saveler ile oynayabiliyor muyuz? GTA5 teki gibi yani. Kardeşimle aynı save üzerinden değil de farklı savelerle kendi oyunumuzu oynamak istiyoruz bu mümkün müdür ?
1
5 yıl
2006 Model Doblo Teyp Önerisi
2006 model doblom var. 150 tl yi geçmeyecek teyp önerir misiniz ? Teypler hakkında hiçbir bilgim yok. Hatta hoparlör bass falan da önerirseniz iyi olur.
1
5 yıl
Araba Almam İçin Yardım
Arkadaşlar yeni araba alıcam ilk defa araba kullanıcam. Otomatik olursa daha iyi olur. 20-25 bin arası 2. El araba önerir misiniz? Çok bilgim yok arabalar hakkında terchii size bırakıyorum. Şimdiden teşekkürler. :)
1
6 yıl
Hangi Anakartı Seçmeliyim
1
6 yıl
3000 Lira PC Toplama Yardım
Arkadaşlar 3000 liraya masaüstü pc toplayabilir misiniz ? Monitör kesinlikle olsun. DVD okuyucu da olsun. Yani eksiksiz olsun. İleriye dönük olsun yani eski parça önermeyin mümkünse. Bide ssd olması çok önemli mi? Olmasa ne eksiğim olur?
1
6 yıl
Lenovo Y510P Klavye W Tuşu Kırıldı
Laptop 1.5 sene kadar oldu bende. W tuşu bu sabah normal kullanımda parmağıma yapıştı. Oturtmaya çalıştım ama olmadı. Altındaki tutan tırnak kırılmış. Ne yapmalıyım ? Tek tek tuş satan yer var mıdır istanbulda? Yoksa başka bir çözümü var mı? Servise götürsem klavye değişimi diyecekler kullanıcı hatası olduğundan bayağı bir giydirecekler. Vatandan aldım laptopu aşağı yukarı değişim için ne kadar isterler? Yardım bekliyorum.
1
6 yıl
Grafik Tablet Önerisi
300 Lira bütçem var. Yeni başlıyorum. Buna uygun öneriniz var mı?
1
6 yıl
2000-2500 TL Sistem Tavsiyesi
Arkadaşlar bu aralıkta oyun için sistem toplar mısınız? Monitör dahil. Bu aralıkta beni uzun süre götürebilevek birşey olsun istiyorum. Teşekkürler şimdiden. :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.