Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
21 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Teşekkürler TurkNet!
Teşekkürler TurkNet! Heyecanımızı daima taze tuttuğun için. 24 saatte bir mesaj atarak randevu saatinin bir sonraki 24 saatte belirleneceğini söylediğin için. En sonunda "randevu tarihiniz belirlendi" diyerek bu tarihi bize belirtmediğin, sürpriz olsun istediğin için.

Daha sonra randevu tarihimizi kendi çabalarımızla Twitter üzerinden öğrenebildikten sonra belirtilen tarihte gelmeyerek yine bir sürpriz yaptığın için. Bize bununla ilgili destek kaydı açtırıp, bu kayıda ne zaman cevap verilir acaba heyecanını günlerce diri tuttuğun için.

Biliyorum ki günler sonra tekrar bir randevu tarihi belirleyeceksin, ama tabii ki sürprizlerle dolu olduğun için yine bizi bütün gün bekletip kapıları gözleteceksin. En azından "bugün gelemiyoruz" diye bile aramadan, günün sonunda gelmeyivereceksin.

Bütün bu yaşattığın heyecan için teşekkürler TurkNet! Sen olmasan, herhangi bir ISS'ye başvurarak, birkaç gün içinde sıkıcı bir şekilde interenete kavuşabilirdik. Kulağa ne kadar keyifsiz geliyor değil mi?
2 yıl
Asus Dsl n16 / Tenda V300 / Zyxel VMG1312-B10D
Asus Dsl n16 / Tenda V300 / Zyxel VMG1312-B10D - - Bu üç modem arasından hangisini önerirsiniz?
2 yıl
Turknet bağlantı
Apartmanda Türk Telekom görevlisini gördüm, bağlantıyı yaptığını söyledi ama daha sonra baktığımda etiketi göremedim, bağlantının yapılıp yapılmadığını nasıl öğrenebilirim?
2 yıl
Superonline şahsi port?
Merhaba, superonline başvurusu için aradım, dairem için şahsi port hizmeti olduğunu söylediler ve 8 mps/89 tl ücretli tarife önerdiler. 8 mps çok az dediğimde şahsi port olduğu için yeteceğini, ttnet altyapısı gibi olmadığınınsöylediler. Şahsi port ne demektir? Dedikleri gibi yeterli olur mu? Sadece film ve dizi izlemek için, oyun va oynamıyoruz.
3 yıl
1000 TL civarı telefon önerisi
Babamın kullanması için sorun çıkarmayacak telefon önerilerinizi alabilir miyim?
5 yıl
n11 - e bebek garip iade sorunu?
n11'deki e-bebek mağazasından bir araba koltuğu siparişi verdim, yanlış renk aldığımı sanarak bu siparişi iptal edip 10 dk sonra aynı karttan aynı renk ürünü tekrar sipariş ettim. İlk ürünün ücreti geri yansıdı kartıma. Birkaç gün sonra telefonuma 2 tane e fatura geldi. E-bebek mağazasını arayarak 2 fatura geldiğini, yanlışlıkla ürünlerden birini iptal ettiğimi söylediğimde faturaların sistemsel olarak gönderildiğini, 1 adet ürün gönderileceğini söylediler. En sonunda kargo 2 adet aynı üründen getirdi. Fatura numaraları farklı 2 ürünü de teslim aldıktan sonra uzun uğraşlar sonucu (10-15 dk beklediğim 4-5 arama) mağazayı aradım ve hangi fatura numaralı ürünün iptal edilen siparişe ait olduğunu sordum. Defalarca farklı kişilerle görüşmeme rağmen cevap alamadım. En sonunda n11'de benim de zaten görebildiğim iptal edilen sipariş kodunu gönderdiler ama bu sipariş için kesilen fatura numarasını bilmiyorum hala. Aynı üründen sadece birinin parasını ödediğim 2 tane var elimde. Mağazaya telefonla ulaşamıyorum. Herhangi birini geri göndersem, fatura numaralarının farklı olması ileride sorun yaratır mı?
5 yıl
1500 tl civarı telefon önerisi
n11'den yarın kuponlarla 1500 tl civarı telefon almak istiyorum. Kamerası önemli. Önerileriniz neler?
6 yıl
Dolar üzerinden uçak bileti
Qatar Airways internet sitesinden uçak bileti alacağım ancak dolar üzerinden satış yapılıyor. Bankadan aldığım bilgiye göre ekstreme dolar olarak yansıyacak ve yine dolar olarak ödersem herhangi bir kur farkı ödemem gerekmeyecek. Peki bunun haricinde bir komisyon ya da işlem ücreti kesilir mi?
6 yıl
Cevap: Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)
İzmir'den 24-26 Eylül tarihleri arasında Balkanlar'da, Tiran, Üsküp, Belgrad ya da Saraybosna'dan birine veya Ukrayna'da Lviv, Kiev, Odesa'dan herhangi bir 2 kişi en ucuz uçak tekliflerinizi bekliyorum.
6 yıl
Cevap: Sıfır km mi 2. el mi
Merhaba, Peugeot 2008 almayı düşünüyorum. Sizce allure 2016 model 1.6 dizeli 72,500'e mi almak mantıklı, yoksa 2013 model 31000 km'de allure+navigasyon-otomatik park 1.6 dizel aracı 62,000 liraya mı? Araçların ikisi de manuel bu arada.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle