Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
20 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Ranked Team için mid-jung
Türkiye sunucunda +16 en az plat skype kulanabilecek Orta koridor ve Orman oyuncusu arıyoruz.
6 yıl
Destek oyuncusu arıyorum
Evet arkadaşlar trde gold1 ligindeyim maini destek olan skype kullanabilecek yoldaş arıyorum

Nick:Slasher
6 yıl
Düşük obp ve tıp fakültesi
Arkadaşlar okul ortalamam olarak 60 civarında sizce bu bana büyük bi dezavantaj olarak döner mi hedefim mf3 ilk 10-12bin arası sıralamaya girebilmek bu sene mezuna kalıcam sizce boşuna mı kürek çekiyorum?
6 yıl
Tıp fakültesi kazanmak
Merhabalar ben şuan 12. Sınıf öğrencisiyim ve sınava az bir zaman kaldı ve ben çalışmaya son 1 aydır başladım günde 5-6 saat civarı çalışıyorum. Bu sene gireceğin sınavda tıp fakültesi kazanabileceğimi düşünmüyorum bu yüzden 2015-2016 dönemi için çalışıyorum sizce bu tempoda ygs-lysden 450 puan çıkarabilir miyim? Temelim çok iyi olmasada orta denilecek düzeyde sizce yapabilir miyim? Görüşleriniz nelerdir?
6 yıl
Lucian nerfü
Son nerften sonra lucianla eskisi gibi akıp tek atamıyorum o havayı şimdi corki ile tadıyotum ancak çok büyük bir ihtimalle corkiyede vurucaklar ben eski günlerimdeki gibi top lanede rengar riven oynanmaya devam mı etsem geçen rengar oynadım ve daha çok zevk aldım Adcden sadece paylaşmak istedim sizlerle sizce ne yapayım?
6 yıl
Ashe viable bence
Pasifiniz sayesinde vurduğunuz kritik lanei kazanmanızı kolaylaştırıyor.Qnuz sizi bir kite machine yapıyor W'nun düşük cooldownı ile güzel bir pokeunuz oluyor E'nin pasifi ile sadece farm yaparak bile snowball etkisine ulaşabiliyorsunuz ayrıca ultiniz ile pick up denilen olayı yapabiliyor üstünüze atlayan suikastçiyi durdurabiliyorsunuz peki bütün bunlara rağmen neden picklenmiyor bu hero?
7 yıl
Kalista winrate
Kalista'nın winratei %39.7 sizce neden bu kadar düşük winratei en düşük olan şampiyon şuanda urgotun bile daha fazla
7 yıl
Kalista aşkım
Kalistanın geleceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. Sabahlara kadar Kalista oynamak istiyorum o pasif ile saatlerce kite yapmak istiyorum. Heronun popüler olmasını istemiyorum çünkü o sadece benim kıskanırım başkaları oynarsa aşkım benim...
7 yıl
Havuz partisi graves
Graves ile oynamayı çok seviyorum ama havuz partisi graves sizce almaya değer mi özellikle E skillinin animasyonu çok hoşuma gidiyor ama bilemedim alsam mı indirim beklemek istemiyorum.
7 yıl
Kogmaw hakkında
Arkadaşlar sizce 4.13 yamasında Kogmawa gelen nerf kogmawı etkiledi mi adc main yapmak için kasıyorum alıp öğrenmeli miyim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.