Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
N

Çavuş
10 Temmuz 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
5 yıl
Amerika’ya gümrükten içki sokmak
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Amerika’da alkol yaşı sınırı 21.Ben de 20 yaşındayım ve düzenli olarak alkol tüketiyorum.Orada temin edemeyeceğime göre buradaki duty freeden alıp götürmem mümkün müdür ? Bi sıkıntı olur mu gümrükten geçerken ?
N
6 yıl
Uzun süreli sıkıntım
Arkadaşlar merhaba. 18 yaşındayım ve yaklaşık bir buçuk aydır bir sıkıntı yaşıyorum ve doktora gitmeye korkuyorum.Baş ağrısı, mide ağrısı , Boğaz ağrısı ve sabah yatakta kendime gelirken bir yorgunluk hissediyorum.Soğuk bir şey içersem de ağnında halsiz oluyorum.Karnımda ara sıra yanma hissi de oluyor.bazen gözlerimde hafif bir bulanma oluyor , kulaklarım zaten hep tıkalı.iştahsızlığım veya kilo kaybım yok.Hala deli gibi yemeye devam ediyorum.İnternetten belirtileri yazdım ama birbirine alakasız yerler olduğu için hiç bir şey bulamadım.Tek başıma hiç hastaneye de gitmedim , gidersem para vs. isterler mi onu da bilmiyorum , kafa olarak bitmiş bir durumdayım.


Ne yapabileceğim konusunda yardımcı olabilecek var mı ?
Cidden fikirlerinize ihtiyacım var
N
7 yıl
Adam Warlock vs Dr.Strange
Ne olur ?
N
7 yıl
Ygs cevap anahtarı
Arkadaşlar elime bir deneme geçti de cevap anahtarını bir türlü bulamadım. Foto atmaya çalışıyorum eror veriyor.
Biraz betimleme yapıcam belki biri yardımcı olur.
Kırmızı beyaz bir deneme üstünde liselere özel yazıyor ygs 2.deneme yazıyor , sınav kodu 1202 içinde de 15-16 12. Sınıf gelişim izleme sınavı 2 yazıyor
N
7 yıl
Ekstrem yayınları cevap anahtarı
Arkadaşlar ekstrem yayınları ygs matematik denemelerinin cevap anahtarlarına ihtiyacım var. Daha önce atılmış fakat onlar benimkilerle uyuşmuyor.

İlk sorusu x=-8 için diye başlıyor.
N
7 yıl
Ebay-ptt yardım
Arkadaşlar 3 gün önce ebay arayıcılığıyla Hong-kong'tan bir ürün aldım ve ürünü gönderen kişi bana Tracking Number verdi. PTT'den sorgulatıyorum , bir pencere açılıyor fakat ürün Hakkı'nda olan bütün bilgi kutucukları boş. Yurt dışından sorgulayınca da Çince yazılar çıkıyor.Bu konuda yardım edebilir misiniz ? Nasıl takip edebilirim ürünü ?
N
7 yıl
Numpad + -
Arkadaşlar Packard bell marka laptop kullanıyorum ve Mount and Blade oyununda mapı yakınlaştırıp , uzaklaştırmak için bu tuşlara ihtiyacım var fakat bulamıyorum tuşları.
N
7 yıl
Tek geçişlik kart
Arkadaşlar , bir arkadaşım bana kombinesini aktaracak fakat benim pasoligim yok , tek geçişlik kart alıp girebilir miyim maça ?
N
7 yıl
Superman vs Silver Surfer vs Adam Warlock
Bu üçü arasından kim üstünlük kurar sizce ?
N
7 yıl
Thanos vs Ada'm Warlock
IG serisini okudum ve Warlock çok dikkatimi çekti. IG'yi aldıktan sonra da bayağı göz dağı verdi Thanos'a. Sizce hangisi alır ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle