Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
14 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
106 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Silinebilir

Silinebilir

2 yıl
i3-8100 upgrade
3 yıl
Netspeed sözleşmeyi kargolayacağım bugün ama
tt 35mbit vdslden çok memnundum ama taaahhüt bitti ve tekrar 2 yıl bağlanmak istemiyorum taşınacağım vs zaten, her neyse uzun süredir araştıyorum tt altyapısını kullananlar arasında netspeed aklıma yattı fakat çok fazla packet loss şikayeti görüyorum, fazla olmasa bile arada online oyun oynadığım için pingden çok PL olmaması daha önemli. ttden biraz fazla ping olsa olur ama pl bitirir işi. Bu olay genel mi yoksa bölgeye göre değişiyor mu? HEr kullanıcı da sektirmeden oluyorsa hiç girişmeyeyim bu işe.
3 yıl
NetSpeed başvuru formu hk.
Merhaba, ben yalın ttnet vdsl kullanıyorum pzt geçiş için formları yollayacağım yalnız örnek formda ilk sayfanın altında gördüğünüz gibi 2 imza alanı var, örneğin sabit hattı olduğu için SABİT HAT SAHİBİ altına imza yazılmış sanıyorum. Ama yine de MH'ı aradım ilki her yeri imzalayacaksınız dedi ama diyorum benim sabit hattım yok ki sabit hat abonesi olarak niye imzalıyoruz, neyse daha sonra bir daha aradım bu sefer sabit hat kısımlarını doldurmayın dedi ama imzayı değil de yukardaki sabit hat kısmını kastetti herhalde :D Neyse tam olarak öğrenemedim sonuç olarak, yalın başvuru yapan arkadaşlar ilk sayfanın altındaki 2. kısmı imzaladı mı acaba? şimdi imzalasam yanlış olacak, imzalamasam yanlış olacak sözleşmeyi kabul etmeyecekler kafayı yiyecem bu hafta.
https://netspeed.com.tr/sozlesme/ornek.pdf
3 yıl
U play idleda çalışan işlemci problemi
telefon boştayken bile cpu 4 ve 5, 1950mhz (maks hız) çalışıyor. internette bu problemi yaşanlar gördüm ama çözüm yok gibi, bilgisi olan var mı?
3 yıl
yalın vdsl (ttnet) taahhüt bitiyor, hangi isp önerirsiniz?
turk.net düşünüyordum ama çok fazla sıkıntılı gördüm, gerçi diğerlerinde de sıkıntı yaşayanlar yok değil. en rahat geçiş hangisine olur? telefon hattı açmadan ttnet gibi yalın hizmet veren var mı?
5 yıl
istanbul içi kurye ile aynı gün teslimat yapan siteler?
hepsiburada dışında var mı şu an?
5 yıl
i5 8500 ne zaman çıkacak?
ve z370 dışı mobolar?
5 yıl
edevlet askerlik durum belgesi boş çıkıyor
merhaba, biraz önce 2 kere denedim veriyor gibi gözüküyor ama boş pdf dosyası çıkıyor. sistemsel bir hata mıdır? (birkaç ay önce almıştım)
6 yıl
Anket
ÿ
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle