Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
R

Teğmen
28 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
5 yıl
Tarifeye ek İphone 8 plus 64 gb Satımı hk.
Herkese merhabalar, bir abi paraya sıkışmış iphone 8 plus 64 gb'ı türk telekomdan 24 ay taksitle kendi adına faturalı şekilde alıp ürünü nakite çeviriyor 4200 TL para karşılığında anlaştım. Faturayı kendi adıma kestirmeye çalıştık ama buna türk telekom bayiisi böyle bir şeyin uygun olmayacağını söyledi. Şimdi benim soracağım soru ise şunlar;
1- İphone 8 plus 64 gold açılmamış kutu 4200 TL karşılığında anlaştım. Sizce fiyatı uygun mudur ?
2- Onun adına faturalı ileride bir problem çıkar mı ?
3- Diyelim ki telefonum çalındı diye bir ihbarda bulundu. O durumda ne yapacağız ? (Çok ekstrem bir şeyden bahsediyorum ama olsun yine sorayım)

Teşekkürler.
R
5 yıl
İphone 6s satıp 8 plus alınmalı mı ?
Herkese iyi geceler yarın malum İphone 8 plus çıkıyor ben arkadaşımla 2250 TL karşılığında İphone 6s 16 gb'ı 10 günde bir 150 TL karşılığında anlaştım. Samimi olduğum bir arkadaş kendisi sizce böyle satmalı mıyım ?
R
6 yıl
Klavye Siparişi ve Gümrük Problemi
Arkadaşlar merhaba klavye siparişi verdim önce bloke koymuşlardı blokemi kaldırdılar şimdi ki problemim ise tax yani vergi almadılar benden yani bu gümrüğe takılır mı ?
Takılırsa neler yapacağım ?
Ekran görüntüsü :http://i.hizliresim.com/778B3N.png

Satıcı sanırım Amazon değil proocoling diye bir kişi yani herhangi bir kişi olmalı bu durumda neler olacak anlatırsanız sevinirim. Çünkü hiçbir şey bilmiyorum ve ilk kez alışveriş yaptım
R
6 yıl
Amazon.de hesabıme bloke koydu
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi hesabı bloke koydular. 211 euroluk(kargo dahil) klavye sipariş etmiştim mail attılar kart numarası ve adresini faxlayın diye, bugün fax çekeceğim fakat bu tip durumun düzelmesi söz konusu mu ? Bir de hesap extremi göndersem bile ilk 4 hane ile son 4 hane gözükür. Bu tip durum başına gelen varsa burada toplanıp birbirimize yardımcı olalım
R
6 yıl
Amazon Fr Klavye Hakkında
Arkadaşlar merhaba daha önce hiç alışveriş yapmadım fakat klavye almak istiyorum sadece bu satıcı Türkiyeye gönderiyor iso yani 105 tuşlu klavyeyi bu da demek oluyor ki Türkiyede normal klavyeler gibi kullanabilirim. Benim sormak istediğimhttps://www.amazon.fr/Das-Keyboard-Ultimate-Layout-Clicky/dp/B00KA4H8MO/ref=aag_m_pw_dp?ie=UTF8&m=ATRDKIXG8BGKU bu ürünü nasıl alabilirim Fransızca olduğu için bir problem yaşar mıyım yardımcı olur musunuz lütfen... Eğer Ankara'da bu işi bilen varsa yanına gidip öğrenebilirim..
R
8 yıl
İkinci Öğretim Yazacakların Dikkatine !
Arkadaşlar merhaba, sizleri bilgilendirmek amacıyla yazıyorum ikinci öğretim yazdığınız takdirde harç parası ödeyeceksiniz örnek verecek olursam MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİ 1529 lira iki dönem halinde yıllık para ödeyecektir normal öğretimlerde ise herhangi bir ücret yatırılmayacaktır.
R
8 yıl
Dikkat Mezuna Kalma Diyenlere Aldırmayın !
4-5 yıldır özel bir dershanenin sayısal alan rehberlikçisiyim şu aralar forumlarda özellikle de burada mezuna kalmayın gibi yazılar görüyorum unutmayın ki hayatınızdan 1 yıl gidecek 30 yıl kazanacaksınız bunu böyle bilerek hayalinizin peşinde gidin sevmediğiniz mesleği asla yapamazsınız o yüzden çok iyi düşünüp karar vermelisiniz.
R
8 yıl
Öğretmenlik yazacakların dikkatine ! !
Arkadaşlar özel bir dershane de rehberlik bölümündeyim bildiğiniz üzere geçen yıl öğrenci almayan bölümler bu yıl tekrardan alacak o yüzdendir ki puanları yüksek kapatabilir adamların ihtiyacı var ki tekrardan bu bölüme öğrenci alıyorlar dikkatli olmanızda ciddi manada fayda var matematik öğretmenliği , fizik öğretmenliği, coğrafya öğretmenliği, kimya öğretmenliği, biyoloji öğretmenliği gibi bölümler yüksek kapatabilir dikkatli olmalısınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle