Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
16 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Kanuni Sultan Süleyman Yurdu verilir
İstanbul'da başlıktaki yurda yerleştim ancak okulumla arasında 28 km var. Nişantaşı Üniversitesi'ne daha kolay gidebileceğim bir yurtta kalıp becayiş yapmak isteyen var mıdır?
2 yıl
İstanbul 729. Yedek?
Sizce 729'a ne zaman çıkar okulum ekimde başlıyor yetişir mi
2 yıl
.
.
2 yıl
.
.
2 yıl
2. Kez mezundayım OBP Puanı Gene mi Kırılacak?
Merhaba, ben 2017 YGS'ye girip tercih yapmıştım ve bir üniversiteye yerleşip gitmemiştim. 2018 YKS'de de aynı şekilde yerleştim ve üniversiteye gittim. Bu sene de sınava girdim OBP puanım normalde 78, 39 olarak mı hesaplanacak 19,5 olarak mı? Niye sınava girdin hakkımızı yedin demeyin, ben de bu sınav sonucumla yerleşecegim inşallah. Teşekkürler
3 yıl
HAZIRLIĞI YARIM DÖNEMDE BİTİRDİM. OKULU DONDURUP YKS'YE ÇALIŞMAK?
Öncelikle merhaba. Ben Kıbrıs'ta özel bir üniversitede psikoloji ingilizce okuyorum. Hazırlığı yarım dönemde geçtim. Düzensiz öğrenci olmamak için ikinci dönem okulu dondurup seneye yeni gelen psikoloji öğrencileriyle başlamak istiyorum. Ancak boş durmamak için bu süre zarfında YKS'ye çalışıp tekrardan memlekette bir üniversite için şansımı denemeyi düşünüyorum. YKS'de iyi bir bölüm tutturmam halinde donmuş olan kaydımı sildirip yeni kazandığım üniversiteye gitmem mümkün müdür? Bilgi sahibi olan paylaşabilirse sevinirim. Teşekkürler.
3 yıl
Kırık OBP Puanı İkinci Sene İade Mi Ediliyor
Arkadaşlar merhaba. Bugün Instagram'da bir sayfa böyle demiş ama yeni sistemle mi alakalı bilmiyorum. Ben 2017 YGS-LYS'ye girmiştim. Tercih yaptım kazandım fakat gidemedim. Bu sene de 2018 YKS'ye girdim. Kırık Obp puanım bu sene de yerleşmeme durumumda iade mi edilir?
3 yıl
Bölüm Barajlarının Kalkıp Kalkmayacağı...
Yarınki kılavuzda mı açıklanacak
3 yıl
Sadık Gültekin Çok HAKLI Kaynak: Yığınsal Tablo
3 yıl
Adaletten DGS ile Hukuk'a Geçiş
Arkadaşlar ben hukuk barajını aşamadim 172k geldi. Adalet yazıp 2 sene sonra hukuka dgs ile geçiş denemek istiyorum. Kader ortağım var mi? Veya tecrübeli biri bilgi verebilir mi
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.