Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
03 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
51 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Call of Duty Black Ops Cold War gölge ve yüzeylerde pürüzlü ve dağınık görünüm

Merhabalar oyunu 30 saatten fazla sorunsuz oynadım ancak bu hafta girdiğimde eklediğim görseldeki gibi yüzeyler ve gölgeler tuhaf duruyor. Oyun içi ayarlarda her şey yüksek ancak görüntü bu şekilde. Ne yapabilirim?

2 yıl
Ofis/Oyuncu koltuğu önerisi
Öncelikle konuyu nereye açayım bilemedim o yüzden buraya açıyorum.

Malum tüm gün ya ders ya da oyun bilgisayar başındayım ve plastik sandalyede oturmaktan sırtıma ağrılar giriyor. Çok pahalı olmadan ofis ya da oyuncu koltuğu önerebilir misiniz?
2 yıl
iPhone SE 2020 kablosuz şarj standı önerisi
Merhaba, iPhone SE 2020 modeli için kablosuz şarj standı almayı düşünüyorum.
Bu linkteki kılıfı kullanıyorum ve elimde (amper ile voltu çarpıp bulduğum) 7W destekleyen adaptör var. Hangi modeli almalıyım?

https://www.hepsiburada.com/damla-iletisim-apple-iphone-7---8---se-2020-ici-kadife-lansman-silikon-kilif-siyah-p-HBV000014NXC1?magaza=DAMLA+%c4%b0LET%c4%b0%c5%9e%c4%b0M" data-href="http://Damla İletişim Apple iPhone 7 - 8 - SE 2020 İçi Kadife Lansman Silikon Kılıf Siyahhttps://www.hepsiburada.com/damla-iletisim-apple-iphone-7---8---se-2020-ici-kadife-lansman-silikon-kilif-siyah-p-HBV000014NXC1?magaza=DAMLA+%c4%b0LET%c4%b0%c5%9e%c4%b0M">Bu
2 yıl
Oyunlarda yansıma yüzeylerinin pürüzlü/karıncalı olması

Merhabalar, son dönemde oynadığım nerdeyse tüm oyunların yansıma problemi var. Araba, silah yüzeyi, yerdeki su birikintisi, deniz... şeklinde uzayan ve yansımanın olduğu her yüzeyde problem var. Ayarların HEPSİ en yüksekte olsa da aynı şekilde devam ediyor. Nvidia ayarlarından MFAA vs. de açsam sonuç değişmedi. Nvidia sürücüsü son sürüm. Ne yapabilirim?

2 yıl
EA Oyunlarında yansıma kalitesizliği problemi
Merhabalar, Battlefield V ve Battlefront 2 oyunlarında Ayarların tamamına yakını high olmasına rağmen sudaki ve yerdeki yansımalar pütürlü gibi kötü görünüyor. Özellikle Battlefront 2’de her yer yansıma yaptığı için çok göze batıyor. Nasıl düzeltebilirim?
2 yıl
iPhone SE (2020) alınır mı?

Merhabalar, öncelikle şunu belirtmeliyim ki Xiaomi Mi 9T kullanıcısıyım. 1,5 yıl oldu fakat arayüzdeki takılma-kasmalar beni çok rahatsız etmeye başladı. iOS faktöründen dolayı Apple almak istiyorum fakat 5000 TL gibi bir bütçem var. iPhone SE 2'nin ekran süresinin çok kötü olduğu söyleniyor, açıkçası beni caydıran tek neden bu. Ekran boyutu bence normal (aşırı büyüklere ihtiyacım olduğunu sanmıyorum) ve çok fotoğraf çeken biri değilim. Uzun vadeli kullanım ve hız olsun gerisi çok önemli gelmiyor. Sizce ne yapmalıyım?

3 yıl
Mi 9T Düşük FPS
Merhaba, cihazın özelliklerinde 60Hz ekran yazıyor ancak ana ekranda, kontrol merkezi açma gibi animasyonlarda rahatsız edici düzeyde düşük FPS var. 20-30Hz gibi oluyor ekran. Nasıl çözülebilir?
3 yıl
400 TL Oyuncu Kulaklığı tavsiyesi
Merhaba, Oyun oynarken ve Discord benzeri uygulamalarda konuşmak için kulaklık arıyorum.
Ses kalitesi kötü olmasın; mikrofon ise kaliteli, düzgün ve gürültü engelleyicili olsun istiyorum.
Hangi modelleri önerirsiniz?
3 yıl
100 TL'ye kablosuz mouse önerisi
Merhaba, 100 TL bandında bir fare arıyorum. Evde WT425 var, farklı bir model denesem mi bilemedim. Logitech M510, M330 gibi modelleri de gördüm kararsız kaldım.
Bu modellerde 1000 DPI olmasa beklemeden alırım ama WT425'te 1600 DPI seçeneği var diye rahat kullanabiliyorum. Ne yapacağımı bilemedim.
(Not: Oyun için kullanmayacağım, kablolu oyun Mouse'um var)
4 yıl
15.6" Soğutucu Tavsiyesi
Merhaba, Monster Tulpar T5 v19.1.2 alacağım ve iyi bir soğutucu arıyorum. Bazı yerlerde Zalman ZM-NC11'i önermişler fakat başka yerde kötüleyenler var. İyi soğutan, gürültülü olmayan ve kaliteli(düzgün) soğutucu önerebilir misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle