Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
22 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Samsung ww90m74fnoo çamaşır makinesi
4 yıl
Pikap için VSX 2016 olur mu?
Arkadaşlar merhabalar,
Bir pikap almak istiyorum, halen araştırdığım için şu modeli alıyorum diyemiyorum henüz. Sizlere sorum şu anda kullandığım ekte arka görüntüsünü eklediğim Pioneer VSX 2016 AV amfi ile pikap kullanabilir miyim? Amfinin arkasında phono girişi göremediğim için sizlere danışmak istedim.
Teşekkürler, saygılar.


7 yıl
Sadece telefon
Arkadaşlar,
Şirket hattımda kullanmak için ikinci telefon olarak kullanacağım, ŞARJI UZUN GİDEN, başka da hiçbir özelliği olmayan bir telefon almak istiyorum. Önerileriniz neler olabilir?
Teşekkürler, saygılar
7 yıl
internete bağlanamıyorum
Arkadaşlar,
2009 yılında aldığım ve daha önce sorunsuz bir şekilde wireless bağlandığım laptopumla evi taşıyıp yeni bir modem ve internet edindikten sonra şu anda bağlanmıyorum.
Araştırdığım kadarıyla network adaptörde bir problem olabilir diyerek driverını güncellemem gerekli sanırım ama aygıt yöneticisinden network adaptörse girdiğimde birçok şey görüyorum, hangisinin driverını güncellemem gerektiğini bilemedim.
Ekran görüntüsünü ekte gönderiyorum, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler, saygılar...
7 yıl
Evimize yeni bir birey gelecek
Arkadaşlar merhabalar,
Eşim ve ben daha önce çok istememize rağmen köpek bakımı konusunda hiç tecrübemiz olmadı, İstanbul'da apartman dairesinde oturuyoruz, 4 yaşında bir kızımız var, çocuklarla olan dostluklarını bildiğimiz için hep Golden istemiş ama evde zor olur düşüncesiyle sürekli ertelemiştik.
Bir süre önce köpek sevgimiz ve isteğimiz yeniden depreşti ve bu sefer ertelemek istemiyoruz. Yaptığım araştırmalar neticesinde;
Maltese Terrier, Bichon Havanese, Coton de Tulear ve tam emin değilim ama Papillon cinslerinden birinin bizim gibi apartmanda oturan çocuklu bir aile için uygun olabileceği kanaatine vardık.
Kendimize yaklaşık 2 aylık bir zaman tanıdık ki bu süre zarfında köpek bakımı konusunda biraz bilinçlenelim, öğrenmemiz gerekenleri öğrenelim. Sonuçta evimize yeni bir birey geleceğinin, onun da bir canlı olduğunun, onun da ihtiyaçları olduğunun farkındayız ve biz bu işi beceremedik deyip vazgeçmek, onu bir başkasına, bir barınağa vermek ya da sokağa terk etmek gibi bir düşüncemiz asla ama asla olamaz.
Geçen haftasonu Fatih Belediyesi Hayvan Barınağına gittik ama oradan edindiğim izlenim bu cins köpekleri hele de yavrusunu barınaktan edinmek pek mümkün değil gibi geldi bana.
Köpek edinme, ırk seçimi, ilk bakım, almamız gereken malzemeler, tuvalet ve itaat eğitimi, kısacası aklınıza gelen her konuda her türlü fikrinize, bilginize, yardımınıza aç biri olarak konuyu açtım, katkı sağlayacak tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, saygılar...
Not: Maddi olarak bize getireceği külfetin bilincindeyiz ve buna hazırız, bununla ilgili yorumlara peşinen cevap vermek için yazma gereği hissettim.
7 yıl
Homend saç kurutma makinesi
https://www.homend.com.tr/HAIRFORCE4403.asp

Arkadaşlar,
Saç kurutma makinesi almak istiyoruz. Linkini verdiğim model homendin kendi sitesinde %50 indirim kodu kullanınca kargo dahil 68.45TL'ye geliyor. (%50 indirim biraz hikaye aslında, internette biraz araştırınca zaten fiyatlar bu civarda)
Bu makineyi kullanan, hakkında yorum yapabilecek ya da onu alma şunu al diye tavsiyede bulunabilecek arkadaşlarımdan yardım bekliyorum.
Teşekkürler, saygılar...

Not: homendin tüm ürünleri için indirim kodu ebebek3633
8 yıl
Huawei hg630a ve hg655d
Arkadaşlar,
TTNet'ten yeni abonelik alacağım, 20mbit'e kadar fiber.
Bayilerin elinde Huawei hg630a ve hg655d modemler var, ne farkı var bilmiyoruz, hangisini istersen veririz dediler.
Forumdaki bazı arkadaşlar hg655d'nin VDSL2 destekli olduğunu söylüyorlar ama bununla ilgili net bir bilgiye ulaşamadım.
Hangi modemi tercih etmeliyim, neden?
Teşekkürler, saygılar...
8 yıl
Türk Kahvesi Makinası
Arkadaşlar merhabalar,
Türk Kahvesi Makinesi almak istiyorum, araştırdığım kadarıyla en mantıklı, en çok tavsiye edilen cihaz Arçelik K-3190 Telve ikili kahve makinesi.
Bu cihazın su haznesi varmış, kahveyi ve şekeri kendiniz koyuyormuşsunuz.
Sorum şu, şu şekilde bir cihaz var mı?
3 tane haznesi olsun; su, kahve ve şeker haznelerine malzemeleri koyalım, sade, az şekerli vs. seçimimizi yapalım, cihaz o haznelerden ne kadar ne alması gerekiyorsa alsın.
Umarım anlatabilmişimdir.
Bu şekilde bir cihaz yoksa Arçelik Telve alacağım.
Teşekkürler, saygılar...
8 yıl
Silinebilir
Silinebilir...
9 yıl
i-phone ve i-pad için.
Arkadaşlar merhabalar,
i-phone ve i-pad'ten çıktı alabileceğim, siyah-beyaz, bana en fazla 1 sene lazım olacak, ucuz bir yazıcı ihtiyacım var.
Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Bu konuda aklıma takılan bir şeyi de sormak istiyorum; çıktı alabilmek için hem i-phone'un hem de yazıcının kablosuz bir ağa bağlı olması mı gerekiyor? (Şunun için soruyorum; yazıcıda USB bağlantısı olsa i-phone'u data kablosu ile yazıcıya bağlasak çıktı alabilir miyiz?)

Saygılar...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.