Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
28 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
16 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Elit Eğitim Seti hakkında (seslial)
Merhabalar arkadaşlar. Bu sene 3. senem olacak bazı talihsizliklerden dolayı istediğim dereceyi yapabilmiş değilim. Yabancı dil öğrencisiyim, YGS'ye çalışmak istiyorum fakat dershanelere bir daha para kaptırmaya niyetim yok.

Tüm dersler 375 TL HD Video olarak. İstersek +150 TL karşılığında da 1 TB Harici Disk'e yüklüyorlar.

Arkadaşım sayesinde bu seti duydum, araştırdım ve güzel bir şeye benziyor fakat burada kullanan varsa onlardan da yorum almak istiyorum.
8 yıl
2750 TL'ye kadar laptop
Tercihen Asus, Toshiba ve HP markaları. Piyasada bulunan çoğu oyunu çalıştırabilmeli. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
8 yıl
##### MEF Üniversitesi 2015 Girişliler #####
Arkadaşlar MEF üniversitesini burslu/bursuz kazananlar burada toplanalım. Whatsapp grubu gibi bir şey kurulabilir. Bu arada benim İngilizce Öğretmenliği Tam Burslu.
8 yıl
LYS 5 sıralamalar hakkında yardımınızı istiyorum
Merhabalar arkadaşlar, şehrimdeki üniversite geçen sene 6900 ile kapatmış benim ise sıralamam 8300. Gelme ihtimali var mıdır? Çoğu dilciye soruyorum sıralaması hep 10k altında. (41 bin bile duydum)

Geçen yıllara da baktım hep 950-1000 sıralama gerilemiş. Bu sene YGS'nin de dilciler için pek parlak geçmediğini varsayarsak gelme ihtimali nedir?
8 yıl
Süre 4 ay, hedef 20 kg
Merhaba arkadaşlar. Bundan 4-5 yıl öncesine kadar 65 kiloydum, boyum 1.80 bu arada. Tam idealdi yani. Son yıllarda iyice boşladım ve 85 kg oldum. Şimdi malum yaz geliyor, hem vücudu biraz şekile sokmak hem de bu fazla kilolardan kurtulmak istiyorum.

Eve bir koşu bandı alacağım, araştırmalarımdan öğrendiğim kadarıyla yumuşak bir bandı olması önemliymiş. Bunun dışında düzgün bir diyet yapacağım. Fakat kafamda bazı soru işaretleri var. Örneğin koşu bandında yürüyüş + koşu yapıldıktan sonra başka bir egzersize geçilmeli mi? Diyette neler olmalı veya olmamalı? Diyette olacak yiyeceklerin ölçütleri ne olmalı? Şeker hastası olduğum için de aşırı sıkı bir diyet uygulayabileceğimi sanmıyorum ama göreceğiz.

Kendimi yazın bitişine kadar 20 kg vermeye adadım. Tekrar eski 60-65 kg olduğum günlere döneceğim. Eğer benim gibi başlayıp ve başaran arkadaşlar varsa hikayelerini duymak isterim. Yukarıda sorduğum soruları da cevaplarsanız sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.
8 yıl
Connection to download server lost, retrying... HATASI
Beyler delirmek üzereyim sürekli "Connection to download server lost, retrying..." hatası alıyorum. DVD'li versiyonu kurdum RGSC başladığında 5 GB daha güncelleme yapıyordu fakat bir türlü ilerlemiyor. Kapatıp açıyorum 1 MB indiriyor tekrar aynı hata, ne yapmam lazım?
8 yıl
Playstore hk
Merhaba arkadaşlar. Ben oyunu playstore üzerinden almak istiyorum fakat AKK durumu kafamı karıştırıyor. Bu kampanya sadece 1 nisandan önce alanlar için mi geçerli? Ben bugün alsam yavaş yavaş mı indirmek zorunda kalacağım?

Bilgilendirirseniz sevinirim.
8 yıl
Yeni bir apple id'yi icloud'a bağlasam uygulamalarım video ve fotoğraflarım gider mi?
Yeni bir apple id'yi icloud'a bağlasam uygulamalarım video ve fotoğraflarım gider mi arkadaşlar soru gayet açık. Cevaplarsanız sevinirim. Giderse de gitmemesi için ne yapmam gerekir. Clash of Clans için yeni köy açacağım da...
8 yıl
Androiddeki köyümü ios'a aktaramıyorum
Yeni Apple Kimliği aldım, önce GameCenter verilerini sildim sonra oyunu kaldırdım. GameCenter'a giriş yaptıktan sonra oyunu indirdim ve girdiğimde hala eski köyüm vardı ve Android cihazımdan da alamıyorum köyümü. 4. seviye belediye binası olduğu için vs. diye bir hata veriyor.

Nasıl yapacağıma dair bilgisi olan var mı?
8 yıl
[YARDIM] Bir sütundaki verilerin hepsini bir anda değiştirmek
Merhaba arkadaşlar. Elimde bir veritabanı var ve bir tabloda bulunan bir sütundaki tüm verileri bir anda değiştirmek istiyorum toplu olarak. Nasıl yapabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle