Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
26 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
359297 Gün Cezalı
357280 gün 3 s.
Gönderiler Hakkında
6 yıl
Henüz bindirilmemiş kargo sıkıntısı FASTTECH Lütfen yardım edin
Abilerim ablalarım lütfen yardım edin babam için 20 martta verdiğim sipariş hâla güncellenmedi ve kargolanmamış gemiye bindirilmemiş yani.
İptal mi etmem lazım sıkıntı nedir? Lütfen yardımcı olun.
6 yıl
Allaha şirk koşarken yoruldum napmalıyım?
Evet beyler nefes nefeseyim şuanda. Koş koş bitmedi napmam gerek?
6 yıl
Babam için elektronik sigara alacağım öneriler nerden alabilirim?
Evet arkadaşlar 200 tl sınır var babam 30 yıllık sigara kullanıcısı ne önerirsiniz veya öneri verebilecek site falan önerebilir misiniz?
6 yıl
Dilimin ucuna lavabo açıcı değdi.
Lavoba tıkandıydı lavoba açıcı aldım ağzımla pakedin ağzını açayım derken dilimin ucuna biraz tozu değdi. Hemen suya tuttum dilimi. Ne yapsam? Ciddi bir şey olur mu?
6 yıl
Formattan sonra karşılaşılan sorun.
Öncelikle sistem şu 8 ram i7 işlemci 2.20ghz 64 bit , amd radeon hd 7600m ekran kartı işletim sistemi Windows 8 formattan sonra cs go da aldığım fps 60-70 arasına düşmeye başladı. Canavar gibi bilgisayardı halbuki formatı kendim attım tüm driverler güncel neden kaynaklanıyor olabilir?
6 yıl
MSI GTX 970 100ME Nvidia denetim masası ayar değişikliği yapamıyorum!!
Merhaba eski bilgisayarımda NVIDIA denetim masasına girip oradan ayar değişikliği yapabiliyordum istediğim programlarda bir oyun var ve keskinleştirme iyi olmadığı için yine ayar değişikliği yapacağım fakat değişikliği yaptığımda değişiklik kayıt olmuyor uygula diyorum fakat bir şey değişmiyor nvidia denetim masasını kapatıp tekrar açtığımda değiştirdiğim ayarlar eski haline dönmüş oluyor neden bu sıkıntı var lütfen yardımcı olun, teşekkürler.
6 yıl
MSI GTX 970 100M SIKINTIM
Merhaba arkadaşlar yeni bir sistem topladım fakat bu ekran kartının fanlar dönmüyor acaba isindiginda mi dönmeye başlayacak şuana kadar bilgisayarda sadece işletim sistemi kurdum ondan sonra kapattım yani bilgisayarı isindiracak bir olay olmadı fanlar da dönmedi zaten.. acaba isininca mi dönmeye başlıcak fanlar?
6 yıl
Teknosa 500 TL Sınırsız çek'i nasıl nakite çevirebilirim veya satabilirim?
Teknosa'da kullanılabilecek 500 TL'lik çekim var süresi sınırsız ve Türkiye'de ki her Teknosa'da kullanılabiliyor. Bunu nakite çevirmenin ya da satmanın bir yolu yok mu? Lütfen bilgilendirin.

Edit: İstanbul içi elden satım.
6 yıl
Silinsin
-
6 yıl
2. El yeni sıfır alınmış PS3'ümü (2 Sony joystick+7 Oyun) ne kadara, nereye satabilirim?
Merhaba, lütfen konum kaldırılmasın bu bir satış konusu değildir. Sadece İstanbul Avrupa'da PS3 Slim olmayandan 500 GB + 2 Orjinal sony joystick + 7 Oyunumu nerede ne kadara satabilirim oyunların hangi oyunlar olduğunu aşağıya sıralayacağım. Avcılar'da oturuyorum eğer Asya'da da satabileceğim bir yer varsa gitmeyi düşünebilirim önerin lütfen, teşekkürler.

7 OYUN: NBA 2K15, GTA V, Last Of Us(Online kodu kullanılmamış.), Saints Row The Third, Battlefield 4 ve Farcry 3, Fifa 13 Umarım yardımcı olursunuz, şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.