Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
12 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
İhtiyaç Kredisi - Enpara

İhityaç kredisi çekmek isteyen arkadaşlarıma sesleniyorum, Enpara'nın kendi sitesinden girip baktığınızda aylık faiz oranı %1,65 gözükürken, Hangikredi'nin linkinden (https://www.hangikredi.com/kredi/hesaplama-araclari) gidince aylık faiz oranını %1,44'e düşürüyor. Değerlendirmek isteyenlere önerimdir.  

7 yıl
itools
Arkadaşlar itools'u bilen biliyordur, sinir krizleri geçirten itunesa alternatif bir program. kolayca şarkı yükleyebiliyorum, fotoğrafları alabiliyorum, istediğim şarkıyı melodi yapabiliyorum. ama bir tek video yüklemeyi başaramadım. video için ek bir şey istedi yükledim. telefona atmak istediğim videoyu(dizi) itoolstaki ilgili sayfanın üstüne çekiyorum ama hiçbir şey olmuyor... Neden olabilir, bilgisi olan var mı?
7 yıl
Yeni Opel Corsa
Arkadaşlar 2015 model Opel Corsa'nın tanıtımı yapılmış ama araç görücüye Ekim ayında Paris oto fuarında çıkacak. Yeni Corsa ile ilgili birkaç yazı buldum. Yazılardan edindiğim bilgilere göre görünüm olarak daha spor bir görünüme sahip ve sanırım en önemli özelliği 1.0 litrelik üç silindirli ecotec motoru. Araba ile ilgili birkaç yazı:

http://kimgecer.com/haber/ve-iste-karsinizda-yeni-opel-corsa

http://www.hangisi.net/araba/2015-model-yeni-opel-corsa

http://www.ahaber.com.tr/Ekonomi/2014/07/09/yeni-opel-corsa-ortaya-cikti

http://www.otokokpit.com/2015-yeni-kasa-opel-corsa-tanitildi/

Merakla bekliyoruz...
7 yıl
Bedava uçak biletli kredi kartı
7 yıl
fabrika ayarlarına dönen iphone u eski haline getirmek
güncelleme yapmak için bilgisayara taktığım telefonda önce bir dizi problem oluştu sonra hepsini hallettim. ilk seferinde başka bir bilgisyardan yaptığım telefonun adı o bilgisayardı, güncelleme sonrasında yeni kimlikle devam etme seçeneği çıkınca kabul ettim ve maalesef telefon fabrika ayarlarına geri döndü. telefondaki her şeyim gitti. şimdi eski haline nasıl getirebilirim bilen var mı? daha önceki her girişimde yedeklemeler yapılmıştı, o yedeklemeleri nerden bulabilirim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.