Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
12 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
357879 Gün Cezalı
357305 gün 2 s. 8 dk.
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Corona Virüsü Biyolojik Bir Silahtır ! (Mantıklı Teoriler içerir)
Arkadaşlar düşünün, çin bir süre sonra ticari hacmi genişliyor, dünyanın bir çok ülkesinin gelip fabrika açtığı, dünyanın en kaliteli ham maddelerinin dolduğu ve dünya global krizinde etkilenmeyen tek borsa pozisyonuna geliyor, bu çinliler yıllardır at köpek eşek karga ne bulursa yiyorlar, O yıllardan bu yana böyle bir virüs vakası gelişmiyor, Tabi bundan dolayı çin ekonomisi bundan büyük darbe almaya başlıyor. Bunların hiç birisi tesadüf olduğuna inanmıyorum.
2 yıl
Türkiye koronavirüs nedeniyle İran sınırını kapattı !
Milyonlarca virüsü biz çok daha önce içeri aldık, manidar bir hareket olmuş.Özellikle bunlardan yayılan cilt hastalıklarının ilaçlarını 50 yıl önce tarihe gömmüştük hastalıklarla beraber.Demek ki 50 yıl sağlık sektörü geriye gitmiş.

İran'da koronavirüs nedeniyle ölü sayısının 8'e yükselmesinin ardından Türkiye'den flaş bir karar geldi. Türkiye, İran sınırını kapattı. Kararı İçişleri Bakanlığı duyurdu.İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla Türkiye-İran sınırı Koronavirüs tehdidi nedeniyle kara sınırı kapatıldı.Türkiye'nin haricinde, Irak, Pakistan, Türkmenistan da İran sınırını kapatmıştı.
2 yıl
Almanya'da iki kafeye silahlı saldırı düzenlendi! Ölenler arasında Türkler de var iddiası!
2 yıl
Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?
Bir fan 600 TL olmuş heytt eğleniyormuyuz coniler ?

2 yıl
Donanimhaber kendini vaar edenlerden çok kendi kuşunu düşünmeye başladı
Bu ikinci hesabım yıllardır bu foruma ve size bir şeyler katmaya, sizlerden bir şeyler öğrenmeye çalıştım. Her şey için minettar olmadığımı düşünmeyin. Hakkımda iyi şeyler düşünün zira bu forum artık karakterini yerle bir etti menfaatleri için. Bir şeye bir kişiye en ufak itiraz da en ufak şikayette banlanmak ciddi rencide ediyor artık ve belli bir yaştan sonra. Rskiye göre DH nin online kapasitesi de düştü bunu görmek zor değil. DH artık bir namkörden farklı değil. Elbet kesilir bu derenin suyu o zaman görüşürüz. Kendinize iyi bakın millet.
2 yıl
Hepsi Suni Deprem Test Bölgesi Türkiye [Teoridir ne yapsa yeridir]
Suriye'ye yapılan müdahele, Irak'laştırma saldırıları, buna bağlı olarak boğazlarımızdan gemilerin elini kolunu sallaya sallaya geçmesi, 2016 da başlayan radar görünümlü şaibeli gemilerin boğazdan geçişi, ve bu kadar sıkıntının içinde 5.4 den aşağı düşmeyen depremler. Ve bir yanda HAARP Projesi dedikoduları. Daha düne kadar bunun hayal olduğunu düşünüyordum ama parçaları bir araya getirince, nasıl bir suni deprem kuşağının yaratıldığı ortada. Ülkede konuçlanan 15 ABD üssü, ve son yıllarda ufo olaylarında %50 artış, artık hiç bir şeye şaşırmıyorum. Resmen soykırım altındayız ve bunun izleyicisi AKP hükümetidir.
2 yıl
Türk kızlarının Avrupalı kızlar hakkında ilginç yorumları (Deneyimler içerir)
Ben: Rus kızları ne kadar güzel !

Kız1: Öyle göründüklerine bakma 30 yaşından sonra dışarıda kalmış portakal gibi pörsüyorlar.

Ben: Tanrı şu brezilyalı kızlara fazla fazla vermiş.

Kız2: Latin kadınları çok kötü kokuyor. İnanmazsan sor.
2 yıl
Havuz medyası İstanbulluları böyle hortumlamış !
2 yıl
RTE ; ' İsteseniz de istemeseniz de Kanal İstanbul yapılacak.' VS Halkın %72 si Ankette HAYIR Dedi
Anket sonuçları açıklandı! Kanal İstanbul projesi yapılmalı mıdır?Artıbir Araştırma Şirketi, Kanal İstanbul'a dair yaptığı araştırmanın sonuçlarını açıkladı. Buna göre araştırmaya katılanların yüzde 72.4'ü Kanal İstanbul'un yapılmasına karşı çıktı. Araştırma sonuçlarını yorumlayan Araştırma Genel Müdürü Hüseyin Çalışkaner, Kanal İstanbul için referandum yapılırsa Ekrem İmamoğlu'nun büyük bir farkla kazanacağını savundu.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul için gerekirse referanduma gidilebileceğini söylemişti. İmamoğlu'nun ardından HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli de referandum çağrısı yapmıştı. Konu hakkında açıklama yapan AKP Grup Başkanvekili Naci Bostancı ise referandumun gündemlerinde olmadığını söylemişti.

26-27 Aralık tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilen araştırmada 500 kişiye, telefonla yapılan görüşmelerde, "Sizce Kanal İstanbul projesi yapılmalı mı?" sorusu yöneltildi. Ankete katılanların yüzde 72.4'ü Kanal İstanbul'un yapılmasına karşı çıkarken, yüzde 21.2 'evet yanıtını verdi. Katılanların yüzde 6.4'ü ise ise 'fikrim yok' dedi.Araştırma sonuçlarını değerlendiren Artıbir Araştırma Genel Müdürü Hüseyin Çalışkaner, İstanbul halkının Kanal İstanbula karşı olduğunu belirterek, "Kanal İstanbul konusunda Ak Parti’nin halkı ikna etmesi çok zor görünüyor" dedi. Çalışkaner, Kanal İstanbul için İstanbul'da referanduma gidildiği takdirde Ekrem İmamoğlu'nun büyük bir farkla kazanacağını savundu.

KAYNAK
2 yıl
Bir gün olsun tek vücut olun [Son aylar Elektrik Faturalarım 85 TL - 125 TL - 135 TL - 150 TL]
Bu gün benim için senin için, gelecek için, bir telefon aç ve faturanı ödemeyeceğini itirazı çek Hizmet aldığın TEDAŞ, EPDK , Enerji - SA hangisi ise. TEk vücut olmaz isek, bu zamların biteceği yok arkadaşlar. Ben az önce aradım prtoestomu çektim. Mum yakar otururum daha iyi. YETER ARTIK !
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.