Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
09 Mayıs 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 yıl
2015-2016 Mezun. Hedef ilk 10K
Bu yıl şansı yaver gitmeyen seneye bir daha hazırlanacaklar konuyu favoriye eklesin. Sonufçlar ve yerlestirmeler açıklandıktan sonra ortalama 25-30 kişilik bir grup olarak Çalışalım diyorum beraber. Whats üzerinden iletişim kuralım. Numaranın güvenli konusundada profilini göremediğim kimseyi dahil etmiyeceğim.
6 yıl
Türev ve integral fasikül(modül)
Ortalama nın biraz altında bir temelim var . Sizce fasikül olarak hangi yayın almalıyım.
6 yıl
Matematik Modül
Türev integral ve limit için hangi modül daha iyi olur. kalan zmanada sadece bu 3 konuyu çalışacam.
6 yıl
Oh screen Phone
Herkezde varmı bilimiyorum ama bende G2 de sonradan güncelleme ile on screen phone kaldırıldı.
7 yıl
Lys mat whtsapp grubu
olan var mı? Varsa lütfen pm olarak söylesin. Düzgün bir gruba katılmak istiyorum
7 yıl
LYS Whatsapp grubu MF
LYS ve tercihler bitene kadar grub duracaktır . Silinmeyecektir. Amaç Kanklar konusunda yardımlısma, soru çözüm. Bireysel motivasyon.
Pm yoluyla numaranızı atanız. Yorum olarak atmayın lütfen(Daha önce gördüm)
Kişi sayısı 5 i geçti gurubu kuracam. Geçmemesi ve numarası atanın numarasını sileceğimi temin edebilirim.
7 yıl
ÜZERİNİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI ATIN ARTIK.
ÖNEMLİ OLAN NEREDEN BAŞLADIĞINIZ DEĞİL NASIL BİTİRDİĞİNİZDİR. YGS DEN DERSİMİZİ ALDIK ŞİMDİ DERS VERME SIRASI BİZDE. TAMAM HAKLISINIZ AMA HERŞEY YGS DEĞİL Kİ LYS DAHA ÖNEMLİ. VE LYS DEN SONRA BAKMIŞSINIZ ÜNİVERSİTEYİ KAZANMIŞSINIZ. ÜNİVERSİTEDE YİNE SINAVLAR YİNE SINAVLAR...

ÜNİVERSİTEDEKİ SINAVLAR DAHA ZORDUR HABERİNİZ OLSUN. SORARLAR 4 SORU SİZEDE ÇÖZMENİZ İÇİN 4 SORU VERİRLER. KALEMDE OYNATAMAZSINIZ, SONRADA NERDEN KAZANMIŞIM BU ÜNİVERSİTEYİ DER ŞİKAYET EDERSİNİZ smile ifade simgesi ALT TARAFI Bİ YGS DEN BAŞARISIZ OLDUNUZ DİYE KENDİNİZİ SALIVERMEYİN, TOPARLANIN GELİN KENDİNİZE. DERS ÇIKARIN, TAMAM SORULAR ZORDU AMA BİRAZDA SUÇU KENDİNİZDE ARAYIN. SİZ YETERİNCE ÇALIŞTINIZ MI ?

ZAMANINIZIN HER SANİYESİNİ DEĞERLENDİREBİLDİNİZ Mİ ? İMKANLARINIZI ZORLADINIZ MI ? VİCDANINIZ RAHAT MI SİZ ONU SÖYLEYİN. BOŞ DEDİKODULARLA BİR YERE VARILMAZ!! BIRAKIN KİMİN NE YAPTIĞINIDA SİZ NE YAPTINIZ VE NELER YAPABİLİRSİNİZ BANA ONU SÖYLEYİN.
ZAMAN; 1 SINAVINIZ KÖTÜ GEÇTİ DİYE ORTALIĞI VELVELEYE VERME ZAMANI DEĞİLDİR. DİZİNİZİ KIRIN OTURUN LYS YE BAŞLAYIN ARTIK..BUNUN BİR SIRALAMA SINAVI OLDUĞUNUDA UNUTMAYIN LÜTFEN...ZORDUYSA HERKESE ZORDU BU KADAR BASİT...

ÖNCE GÜNE SONRA ANA ODAKLANIN VE TÜM HÜCRELERİNİZLE LYS DE GERÇEK BAŞARIYA ULAŞACAĞINIZA DAİR SÖZ VERİN..BU İŞ İRADE VE İNANÇ İŞİDİR. SİZ KENDİNİZE İNANMAZSANIZ BAŞKALARI SİZE NE DİYE İNANSIN Kİ ?

ÜZERİNİZDEKİ ÖLÜ TOPRAĞINI ATIN VE GERÇEK SİZİ ORTAYA ÇIKARIN...
AĞLAMAYIN DÜŞÜNÜN !!!
7 yıl
Cevap: 130 Binden 2 Bine Çekilirmi ?
60-70 k daki adam ilk 5 binin içine girer ama 130 daki adam ileri derece asosyal, hayatın zevklerinden soyutlanmış ot gibi birşey olacak ki anca 130k lardan 2 bine girsin. Tıp okudunuda hiç zannetmiyorum. Gazi tıp ilk 700 le alırken 2 bin neyin kafası. Adam yalanı katk
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.