Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
19 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Turkcell taahhüt kandırmacası/vurgunu
Merhaba,
Yıllardır kalitesi nedeniyle Turkcell kullanıyorum.
Taahhütüm bitmiş ve hem platinum hem de dijital operatör uygulaması yüklü ve bildirimleri açık olmasına rağmen ne uygulamalardan, ne sms olarak ne de arama olarak taahhütümün bittiği bilgisi tarafıma iletilmedi.

Faturam otomatik ödemede olduğu için geç fark ettim. Hemen çağrı merkezini aradım ve sms attıklarını söylediler. Ancak her ne hikmetse bu konuda gelen herhangi bir sms falan yok.

Turkcell eski Turkcell değil bunu bilin. Yaban çakallığı yapıp 3 kuruş kazanacaklarını düşünüyorlar.
İlk işim operatörümü taşımak olacak. Kullanan varsa da taahhütünü sorgulasın, takip etsin. Yüksek faturalar ödemek zorunda kalmayın.


#turkcell #turkcellfatura #turkcelltaahhut #turkcellmagdurlari
5 yıl
Servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti en iyi markalar
Merhaba arkadaşlar,

Seneye evlenmeyi düşünüyoruz ve şimdiden hangi markadan beyaz eşyaları alalım diye araştırmaya başladık.

Servisi uğraştırmayan ve belli kategorilerde iyi olan markalar nelerdir? Ya da uzak durulması gerekenler.

Örn; Bulaşıkta x markası iyidir, y markasına sakın bulaşma gibi..

Şimdiden herkese teşekkürler
Saygılar
11 yıl
Ben yandım siz yanmayın!!
Merhabalar,

Vodafone denilen operatör, küçük kelime oyunları ile beni 800 lira borçlandırmış ve ardından da sözleşmede böyle kampanyada böyle diyerekten işin içinden sıyrılmayı başarmıştır. haksızken haklı duruma geçmiştir.

Kısaca;
sözde herşey dahil pasaport kampanyası ile günlük 9.90 a Türkiye'deki hakkınızı yurtdışında kullanabilirsiniz gibi gösterilen ama aslında öyle olmayan kampanyasından yararlanmak istedim. Yurtdışında internet kullandım ve Türkiye'ye döndüğümde internet kullanımlarımın dahil olduğum paket kapsamında olmadığı için!!! ayrıca ücretlendirildiğini öğrendim.

BTK ya 3 kere şikayette bulunmama rağmen dediğim küçük ve sinsi, tüketiciyi kandırmaya yönelik olan kelime oyunlarıyla bu işten de sıyrılmayı başardılar.

Yazılı, sözlü ve internet mecrası üzerinden yaptığım her türlü şikayet ve bilgi edinme talebine karşılık 1 kere bile aramadılar ve üstüne üstelik ben aradığımda da yanlış bilgilendirip 1 iş günü sonrasına erken fatura kestiler. konuşma kayıtlarının incelenmesi talep ettiğim halde talebimi işleme almadılar.

Siz siz olun, 3-5 kuruş için bu Allahsızlara kanmayın. Sözüm ona "koşulsuz müşteri memnuniyeti" diye internet sitesinde yazan, reklam veren kurumun hali budur.

Son olarak; şimdi kesin birkaç sivri çıkıp, iyi okusaydın kardeşim diyecektir. Paranoyaklığın lüzumu yok. Benim Türkiye'de kullandığım internet paketim var. Onların yaptıkları uyanıklık ile konuşma paketine dahil internet hakkım olmamasından dolayı 800 lira borçlandırıldım.

Bir iş analisti olarak, bu kampanyanın analistliğini yapan arkadaşa sevgilerimi iletiyorum. Bunun kasıtlı olmamasının imkanı olamaz!!!
12 yıl
Kombi Kollektör borusunda çatlak
Merhaba Arkadaşlar

Kombi kollektörünün en ucundaki kör tıpanın oradan çatlama meydana gelmiş. devamlı su eksilttiği için soğukta kaldım diyebilirim.

Kollektör plastik. geçenlerde macun epoksi yapıştırıcı ile yapıştırmıştım ve birkaç gün idare etti ama tekrar sızdırmaya başlayınca onu kırarak söktüm. çatlayan kısımı pvc yapıştırıcısı ile yapıştırmayı denedim ama olmadı. Havya ile yakıp kapatiyim dedim yine olmadı.

Ev benim değil ve ev sahibi çok yaşlı bir teyze. geçenlerde su borusu patlaması nedeniyle alt komşuya olan zarardan dolayı 500 lira verdim. ev sahibiyle anlaşamıyoruz. 1 ay sonra evden çıkıcam o nedenle yaptırmak istemiyorum.

Bu sorunu nasıl aşabilirim sizce. Basınca ve sıcaklığa dayanıklı özel bir yapıştırıcı var mıdır?

Tşeekkürler
12 yıl
iPod nano 5. G hiçbir yerde bulamiyorum
iPod nano 2. G vardı. Geçenlerde kaybettim. Tekerlekli olan don versiyon 5. Nesil almak istiyorum ama bugun dolaşıp baktığım 6~7 mağazada bulamadım. Kanyondaki Apple Store da bile 6. Nesil var sadece. Bildiginiz satılan bir mağaza var mıdır :(
12 yıl
İE 8 kilitlenme
Merhaba arkadaşlar

java çalıştıran bir intranet sunucuya İE8 ile erişmek istediğimde ekran bembeyaz olup kilitleniyor. windows tuşu+D ye basıp tüm ekranları minimize edince düzelmiş oluyor. Ben İE8 ayalarından baya bişeyler denedim ama fayda etmedi. Java console da da herhangi bir log tutmuyor. Benzer sorun yaşamış ya da çözüm önerisi olan olursa sevinirim.

Teşekkürler
12 yıl
İlk Arabamı Alacağım. Yardımm
Merhaba arkadaşlar,

Kısaca durumu izah edeyim. İlk arabam olacak inşallah. Birikmiş hiç param yok onun için hepsini kredi çekmeyi düşünüyorum.

- Fiyat aralığı 15bin- 20 bin arası
- Şehiriçi ve haftasonları kullanacağım. Benzin dizel tüplü fark etmez ama az yakmasını tabiyki tercih ederim
- Performans aramıyorum benim için önemli olan ekonomik olması. Tek başıma yaşıyorum ve kira vb derken
zaten masrafım çok fazla... neyse
- Marka, model tercihim yok. istediğiniz marka modeli önerebilirsiniz.

Sizce;
- Kış aylarını mı bekleyeyim
- Kışa doğru 0 araçlarda kampanya oluyor onları uygun bi krediyle alabilir miyim sizce. değer mi?

Şimdiden teşekkürler
12 yıl
Hp 16 Gb V210W Usb Bellek
13 yıl
Genpa dan alanlar hangi net paketini kullanıyor
Ben Turkcell hat sahibiyim ancak net paketinde de umduğumu bulamazsm değiştiricem. çok pahalı ya Turkcell

Evet hangisini kullanıyorsunuz Genpadan iphone alan arkadaşlar
13 yıl
PC formatlayınca satın alınan appler de siliniyor mu?
Merhaba,

Windows kullandığımı ve arada format atmam gerektiğini düşünürsek, para verip aldığım appler ne olacak. zira şu anda kullandığım ipod da farklı bi itunes diyip tüm şarkıları siliyor. iphone da da aynısı mı oluyor yoksa hesap bilgilerinden anlaşılıyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle