Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
29 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
4 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
USB'min İÇİNDE VİDEOLARIM YERİNE GARİP İSİMLİ DOSYALAR VAR YARDIM


Arkadaşlar selam. Bir video işi yaparken USB'mi kullanıyordum. Ancak normal bir şekilde çalışıyorken ertesi gün USB'min içinde videoların olduğu klasörün boş gözüktüğünü gördüm. Cmd'den internette gördüğüm işlemleri yaptım ve videoların olduğu klasörün içinde fotoğraftaki gibi garip isimli klasörler gördüm. Ne yapacağımı şaşırdım. Videoların yerine bu klasörler ve dosyalar var. Videolarıma ulaşmak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

İlginiz için teşekkürler.
6 yıl
Psikolojiden Sinema Tv'ye Sıralama Tahmini
Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım geçen sene fakat büyük bir yanlış yaptığımı fark ettim. Hedeflerim ve mutluluğum için tekrar Ygs'ye girdim. Sinema Televizyon hedefliyorum.
Türkçe 35.25
Sosyal 27
Matematik 19.75
Ygs 3-4 sıralaması ne civarlarda olur sizce?
7 yıl
(LÜTFEN YARDIM) Merkezi Yerleştirme Puanıyla Yatay Geçiş
Arkadaşlar merhaba. Ben Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünü kazandım bu sene. Fakat arkadaşlarımdan ve ailemden uzak olmak beni bitiriyor. Hiç mutlu değilim. Şu Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş hakkında gerçekten bilgisi olan birinin bana yardım etmesini istiyorum. Şu an hazırlık okuyorum. Hedefim İstanbul Üniversitesi Sosyoloji veya SB ve Uİ'e geçmek. 2015 Ösym puanım iki bölüme de yetiyor. Sorularım şunlar:
- 2016 Ağustos'un da 2015 yılındaki puanımla geçiş yapabilir miyim?
- Hazırlıkta kalırsam veya hazırlığı geçersem de İstanbul Üniversitesi'ne başvurabiliyor muyum?
- Bütün bölümler bu yatay geçişe kontenjan ayırıyorlar mı? Yoksa sadece üniversiteler keyfine göre mi hareket ediyor?
- Tek şart o seneki ösym puanımın yetmesi mi? Başka şartlar var mı?
- Şu an okulu bıraksam ve eve dönsem, Ağustos ayında da başvuru yapabilir miyim? Kazanabilir miyim geçiş hakkını?
7 yıl
Tm3 30 Bin Tercih Anketi
7 yıl
BİR BÖLÜM İKİ FAKÜLTE SORUNU
Arkadaşım, Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği yazacak fakat aynı bölüm aynı üniversitede hem Mühendislik fakültesinde hem de Teknoloji fakültesinde var. Arasında 27k başarı sırası farkı da var. Bu bölümün farklı fakültelerde olmasının nedeni nedir? Ayrıca farkları nedir, hangi fakülteyi okursa ne kazanır ne kaybeder? Teşekkürler şimdiden.
7 yıl
ÇİFT ANADAL HAKKINDA ve TM TERCİH
Arkadaşlar merhaba. Tm 3 sıralamam 30.974, Tm 2 sıralamam ise 42.470. Öncelikle hedefime tam olarak ulaşamadım ve Marmara Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler yazacağım. Eğer kazanırsam, Çift Anadal programından yararlanmak istiyorum. Fakat kafamda şu soru var:
Şartları yerine getirdiğim takdirde ikinci bölüm olarak kendi fakültemden bir bölüm mü seçmek zorundayım yoksa hem SB ve Uİ okuyup hem de Radyo, Sinema ve Televizyon veya Sosyoloji gibi bölümleri okuyabilir miyim fakülte dışında?
7 yıl
IŞIK PSİKOLOJİ GELİR Mİ?
Tm 3 sıralamam 30.900, Işık üni Psikoloji tam burslu ise 28.000. Sizce gelir mi?
7 yıl
Polinom Sorusu
7 yıl
Tm Fen 6 - 2.Deneme
Arkadaşlar merhaba Tm'den hazırlanıyorum meslek lisesi mezunuyum Fem 6'lının 2.denemesini çözdüm ve şöyle bir durum geldi

Matematik 29.75

Matematiğim normalde 20-25 arası geliyordu bu deneme böyle bir sonuç gelince şaşırdım.Acaba denemenin matematik soruları basit mi?Yani 20-25 arası giden birinin bu denemeden böyle bir sonuç çıkarması normal mi?Benim için 29 net bayağı güzel çünkü
7 yıl
Soruların %100'ü Açıklanıyor!
Bu sabah gazetede ve Ntv'de altyazıda gördüğüm haberdir.Danıştay insan haklarını ihlal ettiğini ve hukuk devleti olan(!) Türkiye'de bu kararın şeffaflığa ters olduğunu belirtmiş.İtiraz edemezler de diyordu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle