Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
F

Teğmen
09 Nisan 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
2 yıl
Call of Duty serilerinde olan bağlantı hatası hakkında
Arkadaşlar selam... PS4 ümde bütün oyunların online nını sorunsuz bir şekilde oynarken bo3 bo4 modern warfare ın betası dahil hangi cod oyununu açsam negative silver wolf hatası alıyorum ve online a giremiyorum... Dünyada bu dertten muzdarip bir sürü insan ve konu var ama hangi metodu denemeye kalksam sonuca ulaşamadım... Bağlantı tipim nat2 olarak geçiyor ve bağlantı hızım 35mbps... Modem ayarlarından değiştirmeye kalktım beceremedim... Cod oyuncuları arasında negative silver wolf hatası alıp çözüm bulan var mı.?
F
11 yıl
PS3 COOLER?
Arkadaşlar 2 senelik 40GB PAL PS3 sahbiyim. Her ne kadar bu modeller ısınmadan kaynaklı sarı ışık hatasına az düşüyor olsa da son zamanlarda kullanırken makinanın fazla ısınıp zamanla sarı ışık hatası vermesinden korkuyorum. Onun için cooler bakıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/Playstation-3-PS3-Fan-Sogutucu-USB-TAK-CALISTIR_W0QQidZZ27044392

http://urun.gittigidiyor.com/PLAYSTATION-3-ICIN-FANLI-SOGUTUCU-COOLER-FAN-PS3_W0QQidZZ28441727

Şu modeller uygun görünüyor sizce işe yarar mı? Kullananlar var mı? Notebook cooler filan istemiyorum bu arada, PS3 için özel olması terchimdir..
F
11 yıl
GT 5 Time Trial Demo
Arkadaşlar Aralık ayında GT'nun oynanabilir bir demosu çıkmıştı diye biliyorum. USA ve UK PSN'lere baktım ama bulamadım. Demo'sunu hangi PSN2den nasıl bulabilirim, yoksa kalktı mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.