MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
04 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
3199 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
6 gün
Hile Konusu: Valorant vs Counter Strike

Valorant'ta biraz önce böyle bir bildirim gelerek maç sonlandı. Counter Strike hala çöp mü?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7e/76/a1/7e76a1ff2e6339e38404857a86dec089.png&t=0&width=480&text=1
3 hafta
Başka İlden Ev Tutmayı Düşünüyorum?

Merhaba arkadaşlar. Gelecek ay şu an oturduğum evden çıkmam gerekecek, ev sahibi kaybetmiş davayı, mahkeme satacakmış, bana da kiralık ev aramamı tavsiye etti. Neyse. Ben Manisa merkezde oturuyorum, organize sanayide çalışıyorum. Dört-beş senedir bu şehirde oturuyorum. Motosikletim var sadece. Bu şehirden sıkıldım. İzmir'de yaşamak istiyorum. Fakat iş olmadığı için de İzmir'den iş bulamıyorum. Acaba İzmir'de kiralık eve taşınıp, hergün işe Manisa'ya motosikletle gidip gelmek nasıl olur?

geçen ay
İnterkom Uyumlu Kask Modeli?

Merhabalar, interkom bağlantısı uyumlu olacak bir kask modeli önerir misiniz, fullface kask?

2 ay
Aküsüz Motosiklet Kullandınız mı?

Merhabalar, aküsüz motosiklet kullandınız mı hiç? Ayakla vurdurup da trafiğe çıktınız mı? Herhangi bir sorun yaşadınız mı trafikte, aküsüz çıkılır mı yola?

2 ay
Asus Gpu Tweak II Hata Veriyor?

Merhabalar. Gpu Tweak II programını OSD hata veriyordu, oyunları ve birçok progrmaı açamıyordum, daha ekran gelmeden kapanıyordu. Son Windows güncellemesinden sonra oldu. Ben de programı kaldırdım. Tekrar son sürümünü indirip kurmak istedim fakat kuramıyorum. 1605 hatası veriyor, hesap zaten yüklü yazısı çıkıyor... Cclenar ile kayıt defterleri temizliği yaptım, fakat hala aynı sonuç... Uygulamalar listesinde de görülmüyor uygulama, fakat gene de yükleyemiyorum programı... Ne yapmam gerekir başka?

3 ay
Video Kayıt Programı Önerir misiniz 165Hz Kayıt Yapan?

Merhabalar, oyun için video kayıt programı önerir misiniz? 165Hz kayıt yapan uygulama lazım yanlız, Nvidia Geforce Experience gibi programlar en fazla 60Hz video kayıt yapıyor... OBS Studio denedim fakat 100-150 FPS birden düşüş yapıyorum kayıtta, google'dan bulduğum ayarlar daha da berbat etti, öneri ayarlarınız nedir 165Hz'de kaliteli kayıt yapabilmek için?

4 ay
Black Friday Tarzı İndirim Kampanlarının Kurbanıyım Ben de

Merhaba arkadaşlar. Kasım ayındaki Black Friday Kara Cuma indirimlerinde üst düzey pc topladım, başka parçalar da aldım, harcadığım parayla gider ikinci el chopper motosikler çekerdim altıma. Fakat sonraki haftalar fark ettim ki indirimler göz doldurmacaymış. Çünkü sonraki haftalarda indirimli fiyatlarına düştü tekrar. Sadece aldığım ürünler değil, takip listesine aldığım onlarca ürün aynı şekilde. Hatta yeni yıla girdk, neredeyse Şubat'a gireceğiz, aldığım monitör ve anakartın fiyatı ve takip listemdeki onlarca ürünün fiyatı black friday indirimlerinde aldığımdan da ucuz! Sadece aldığım değil, takip listemde ekli olan ürünler de denk şekilde daha ucuz. Seneye black friday indirimlerinde şimdiden plan yapacaklar arkadaşlara şiddetle öneriyorum: Seneye alacağınız veya sadece takip etmek istediğiniz şimdiden takip etmeye başlayın, göreceksiniz fiyat istatistiklerini. Maalesef indirim stratejilerinde iyi dolap dümen kurulmuş. Güzel para kaldırmaları sorun değil fakat indirimlerde böyle stratejiler güdülmesi dokundu açıkçası, kendimi resmen salak gibi hissediyorum. Fiyatları uzun süreçli takip edin arkadaşlar, anlık heyecanla indirim tuzaklarına düşmeyin, para cebimize gökten yağmıyor sonuçta, dikkatli olun o yüzden. Saygılar.

4 ay
Ses Kartına Kulaklık Seçimiyle İlgili İki Soru?

Merhabalar. Ses kartıyla ilgili birkaç sorum olacaktı: 


Soru 1- Ses kartı için seçmem gereken kulaklık 7.1 olmalı mı, yoksa 7.1 ibaresi olmayan kulaklıklarla da 7.1 performansı yakalanır mı?


Soru 2- Asus Xonar AE model ses kartına 7.1 özellikli kulaklık takarken kulaklığın 7.1 ses kartının olduğu USB girişiyle mi Xonar AE model ses kartına bağlamak gerekli, yoksa kulaklığın yanında gelen USB girişli ses kartını kullanmayıp kulaklığı direkt jak girişiyle birlikte Xonar AE model ses kartına takmak mı gerekli?


Teşekkürler.

4 ay
Monitörde ELMB Özelliğini "Açık" Yapınca Ekran Niçin Kararır?

Merhabalar, monitörde ELMB özelliğini açınca ekran ışığında solma oluyor, parlaklık ve kontrastı 100 yapsam bile kurtarmıyor. Ben de mecburen ELMB'yi kapatıp Trace Free özelliğini açıp 60'a getiriyorum.. FPS oyunlarında ELMB iyi olur deniyor, fakat ekran solması heyecanımı yitiriyor... Niçin olur bu?


Not: Monitör modeli: Asus TUF Gaming VG27VQ

4 ay
Kum Boks Torbalarını Tavana Monte Etme?

Merhabalar, kum boks torbasını tavana nasıl monte edebiliriz? Malzemeleri nereden bulacağız? Torbaya bağlı üç tane zincir ve onları birleştiren uçta çengel var, o kadar. Başka malzemeye gerek var mı, neler yapmam gerekir?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.